Piercing, Hızma GÖBEĞİNİ DELDİRENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

selam arkadaslar. bu islemi kadikoyde steril bir sekilde yaptirabilecegim bir yer biliyor musunuz? Daha onceden gobegini kadikoyde deldirmis ve memnun kalmis biri deneyimini paylasirsa cok makbule gecer :)

arkadaşlar benim 1 ay sonra 1 sene olucak ama sanki 2 deliğin ortasındaki mesafe inceldi sanki gittikçede inceliyo hatta ilk deldiğimde taktıkları piercingim baya bi uzun geliyo bu normalmi 1 sene olmuş sonucta daha da incelirmi korkuyorum bi de ben kapanır korkusuyla hiç çıkarmadım ne yatarken ne normalde en fazla temizledim 1 saat dinlendirip geri taktım şimdi çıkarıyım 1 gün falan takmıyım dinlendiriyim desem kapanırmı sizce bide bu saatten sonra incelip koparmı lütfen bilen arkadaşlar cevap verin piercingimi seviyorum beeen mafoldumben

Ben de göbeğime yaptırmak istiyorum fakat kısırlığa yol açabileceğini okudum.Bu konu hakkında aydınlatabilir misiniz beni acaba gerçekten böyle bir risk var mı =(

reklam gbi algılanmasın lütfen, zaten yıllardır gitmiyorum duruyo mu bilmem
kadıköyde iyi piercingci arayan varsa tek adres selçuk diyebilirim. barlar sokagında, (kadife sokak)
sokaktaki dükkanlardan kme sorsanız bilir hala ordaysa.
lise1 de deldirdim göbegimi acı yara mikrop kapma hcbişey olmadı
ama bi ara kilo aldım yaklaşık 8 kilo ve hepsi göbekte toplnmıştı
o zaman sorun olabiliyo hala vücut kilosu oturmamş olanlar düşünmesn derim. veya dogum yapmayı planlayanlar. şmdi yine 48 kiloyum ve gayet rahatm. hissetmiyorum bile. bana yüzüstü yatabiliyomusun diye sormuşlardı. sizinde aklınzda varsa böle şeyler, dert etmeyn hc bişey olmuyo. 8 yıldr brlktyz piercingimle :p

benimde yaklasik 2 senedir var ama ilk aylar mikrop kaptii sisti kizardii hersey olduu ama burda pek guzell piercing bulamiyorum ya ben gayettt seviyoruumm :KK70:

benimde yaklasim 5 senedir var piercing göbegimde..suanda dert ettigim su hamile kalinca yirtilabiliyormus, yada sekli kötü olup sarkiyormus cok komik duruyormus flan diye duydum..piercingi olup hamile kalanlar tecrübelerini paylasirlarsa sevinirim..

benim bir arkadast ahamileydi mecbur cikartmis birgun bana geldi benimde tesaduf yeni aldigim piercing vardii kendim soktum gobeginee birazz zor girdi

Ben 14 yasinda deldirdim ve hiiiiiiiic sorun yasamadim...hizmamda var ama göbek delii deldirirken hic aci fark etmedim cokkk güzel olur =D bi baslarsiniz bir yerinizi deldirmeye sonu gelmez...

ya benim yaklaşık 1 sene oldu deldireli arada çok feci acıyor hala kızarıyor ama deri incelme gibi bir şey olmadı irin denilen şeyden de akıyor napıcam bilmiyorum :S ama çıkartmıcam asla orası kesin hamile kaldığımda ancak çıkartırım sonra tekrar takarım

bende de göbeğimde 4 senedir var...ilk yapıldığında 3 4 ay iltihaplanma oldu..ama etrafımda yaptıran herkesin başına gelen birşey bu...batticon sürdüm 1 ay düzenli sonra uğraşmadım...arada iltihap oluyordu yine batticon kurutuyordu...çenemde de,burnumda da vardı hiçbir zararını görmedim...yüzümdekileri çıkarttım, resmi yerde çalışma durumum olduğundan fakat çenemde iz kalmadı, burnumda iz kaldı ve hiç geçmiycek diyorlar...burnunuzdakini mümkün olduğunca çıkartmayın ya da izi kabullenin...ben ki iğne fobisi olan insan, hiç korkmadan yaptırdım ne acı ne başka birşey...temiz olmak yeterli, zamanla o bölge iyileşiyor...gayet de memnunum...

1 ay önce yaptırdım. hijyen en önemlisi. parayı gözden çıkartıp ''en iyi'' yerde yaptırmayı tercih edin mikrop kapma ihtimalini en aza indirmek için. gerisi sizin vücudunuz ve yaptığınız bakıma kalmış. ben ilk iki hafta düzenli bakımını yaptım oraya buraya çarpmamasına dikkat ettim. şimdi ne kızarıklık var ne de iltihap, gayet güzel gözüküyor. yaza kadar da tam anlamıyla bütünleşir göbekle diye düşünüyorum:KK51: yakışacağını düşünüyorsanız hiç durmayın yaptırın.

ya ben birşey sorucam size. küpeyi ne kadar süre sonra değiştirebiliyoruz? birde kendim değiştirebilirmiyim 1 ay oldu ve hala delinirkenki küpe duruyor. birde ben üstünü çevirmeye çalıştım ama çeviremedim sizce sıkışmış olabilirmi?

arkadaşlar bnm göbek piercingim vardı 2009unda nisan ayında yaptırmıstım ama yazın biraz kilo aldım ve bakımını yapmadım eylülde düştü piercingmm of of

ya ben birşey sorucam size. küpeyi ne kadar süre sonra değiştirebiliyoruz? birde kendim değiştirebilirmiyim 1 ay oldu ve hala delinirkenki küpe duruyor. birde ben üstünü çevirmeye çalıştım ama çeviremedim sizce sıkışmış olabilirmi?

benim 2 ay oldu dün gittim değiştirmek için 1 ay daha bekle daha çok yeni dedi. senin de kalsın bence elleme hiç. diğer sorunu anlamadım tam:26:

X