Piercing, Hızma GÖBEĞİNİ DELDİRENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

deıdınız gıbı acayıp gusel duruo ben 3yıl once dövme yaptrmıstım bızmkılerden habersız:eek: annem habersız yapmıs oldgum ıcın kızmıstı ıyı falan dedı
okadrda tepkısı olmadı ama habersız iş yapdıgıma cok kızar sımdı gobegımı deldırsem itimadı kalmaz bana hıcsenağlama ızın alsam ızın vermıcegnı bılıom :eek:klava: valla cok ıstıom ama sırf buyuzden acısında flan dılım yanı:a015:

Kızlar bende deldirmek istiyorum :KK43: ama erkek arkadaşım izin vermiyor :1no2:
Herkesin dikkatini çekicek herkes sana bakacak diyor 2 ay önce hergün söylüyordum ama bu aralar konusunu açmıyorum.Halam çeşme de deldiririz falan dedi ama erkek arkadaşım izin vermiyor diyemiyorum :çok üzgünüm:
Onu bu kararından nası döndürebilirim tam 5 yıldır istiyorum yardım ediiiiiin a.s

cnm nerde deldırdın fıyatı nekadrdı?? gecmıs olsun ıyı baq ozman acılı oldgu zman ılesme suresıde uzaya bılırCADIARZU

antibiyotık mıkrop kırıcı olabılr cnm o.. kupeyı piersing i oynatmaıosun hıc dımı kenarlarına kupenın sutune surmeyı dene hafıfce cvp ıcın saol cnm bnde cok ıstıyorum ya genelde 50_60 ytl fıyatları piersing ede aılem ızın vermes dovmeyıde kacak yaptrmıstım sımdı bunuda kacaq yaptırırsam kotu oluruz vallakafamçokkarıştı ama cokta ıstıyorum bıraz zman gecsın dusnuyorum

sealm bebeqlerr.. bnde göbeğimi deldirdim ve çok memnum görüntü açısından. tabi ama bakımını yapmak da çok önemlii. İlk zmnlar deldirdikten sora biras canınız yanıoo ama kuarllara uyarsanız hiç bi sorun çıkmııoo. tabi ki küpeler de çok önemli mutlaka titanyum olmalı ve paslanmamalı. ayrıca da deniz suyu çok ama çok iyi geliio. bnmki bi ara kanamıştı. tatşle gttik ve denize girince tamamen iyileşti çok ama çok memnum :sm_cool:

memnun musun mınık zuzu? sımdı nasıl oldu cnm daha ıyımı zmanla kızarıklık gecer CADIARZU

hayatta en cok istediğim şeydi göbeğimi deldirmek bide ben yazın göbek üstü badi gideyirm genelde. ama hep dedilerki hamileyken delik genişliyor veintihaplanıyor dediler. korktum bende halende korkuyorum. olurda birgün evlenmeyip hamile kalmasam halen aklımda deldiricem kesin. bayanlarda çok şık durduğuna inanıyorum.:)

mınık zuzucum bızımkılerle papaz olmıcaqmı bılsem hıc durmam:eek:klava: yaptrmayı cok ıstıyorum sole bı yaz gecsın belkı ondan sora olabılır cnm aman dıkatet tkaılmasın kupe yırtar flana ama unutur ınsan:smiley-cool:

cnm ben gbeğimi deldirdim delen kişi bir iki gn duş alma dedi ama ben aynı gün defalarca aldım malum yazdı...ve hiç acımadı pıercin i taktılar sanki hiç deldirmemişim gibi ve çok güzel duruyooo

ya kızlar bende ıstıyorum cok ama bır ay sonra tatıle gıdıcem bı problem olur mu?egılıp kalkarkenn dayanamıcak kadar acı verıyomu gunluk hayatımı etkılermı yanı bı sure cevap verırsenız sevınırım bende cok ıstıyorumm

yaklaşık 2 senedir piercing kullanıyorum göbişimde var... nişanlımın baısnın etıni yiye yiye yaptrdım :):) sırf göruntusu hoş dıye yaptrdım .... tatil zamnaı guneş kumsal deniz.... üzerinde bikini valla çok şık duruyor kızlar... ... neyse bende bi cesaret ayptrmaya karar verdim... benım eski erkek arkadaşım nişanlımında eski kankası bu konuda uzman biri...(bu konu azcık karışık ) neyse eczane ortamında yaptrdım ben her yer hijyenık strelize edilmiş bir vaziyette... önce bölgeyı temızlemesı gerekıyor... her ne kadar temız olsada steril ortam yaratmak laızm.. elınde doktor eldıvenı bır doktor edasıyla :):) neyse sonra uyuşucak bırazdan burası dedi.. o sırada da iğne hazırlanıyor tabı ben iğneyı felan görmedım ilk basta iikide görmemişim ya göbek deliğimin üst kısmını tutarak iğneyı yaklaştrdı... ben bakamıyom tabı neyse içimden bişi gectı ya bakayım hele dedim.. canım felna hıc acımadı yanı kulak deldirmek bıle daha acı verır ya ...ama ben o iğneyı görunce... bir bagrdım bı bagrdımm sormayın cok korktum :):) kürdan kalınlıgında neredeyse .. sonra içi boş böle pipet gibi ama daha ince bişi iğne ucuna yerleştirip iğneyı cektı içinden bu sefer o plastik sey göbısımde azcık bekleıdkten sonra piercingi taktı. ve o plastık seyı cektı.. sonra kremleyıp bandajladı felan 1 gun boyunca cıkarma dedi... bend eaynen öle yaptım ılk basta hafıf kızarıklık hafıf ıltıhaplanma görulebılır zaten krem felna verılıyo... ama ben sonradan öğrendımkı.. benım göbiş uyusturulmadan delinmiş.. ama cıdden bir ağrı hissetmedım göbişin o hizasında sinir olmadıgı için aslında agrı yapmazmıs.. sadece insnaların korkusunu yenmelerı adına o iğne yapıldugunu söledı ne kadar doğrdur bıemem ama benimki uyusturulmadan delinmiş..yaklasık 2 sene oldu ve cokta memnunum piercingimden... bı ara resmınıde gösterırım sizlere :)

göbek piercingi acıtmıyor bende var 5 senedir hiç iltihap falan kapmadım. bakımını düzenli yaparsanız bir şey olmaz. yaptırmak isteyenlere istanbul, izmir ve eskişehirde piercing yapan sağlıklı, temiz yerlerin adreslerini verebilirim.

jeanne cnm eskıherıdekı adresı rıca etsem bana gonderebılırmısın ben orda yaptrmayı dusnuyorum saol.......:içelim:

X