Saç Uzatma Yöntemleri Rapunzel ile Sac Uzatma

s*e*l*i*n

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
365
8
herkes saç uzatmayla ilgili görüşlerini bildirsin böle entele gibi nadir bununan bişi olmasınKötü Kazen hatta herkesin ewde rahatlıkla hazırlayabileceği bişi olsun:dance::teytey:
---------------------------------------------------------------------------------
ben duyduğuma göre kekik ile karanfili kaynatıp saça sürmek saçları uzatrmış bana da enteleyi almaya gidipte bulamadığım baharatçı söledi:sm_cool:laelaelaelaelae
------------------------------------------------------------------------------------------------
:enbuyukkk:

bence söyleyen söylediğini kullansın ona göre söylesin.her duyduğumuzu yapamayız ki:sm_confused:

arkadaslar ben ıyı bı aktarcıdan brosur almıstım sac bakımında ve gurlesıp uzamasına daır en gusel yaglar *sarımsak yagı= uzayıp gurlestrımeye yardımcı olur antıbıyotık etkısı vardır. *hınt yağı= saça parlıklık ve kuvvet verır guclenmesını saqlar. *badem yagı=saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır sacı besler. *defne tohumu yagı= saçları uzatır.saç dokulmesıne ıyı gelır. *ısırgan tohumu yağı=saç dokulmesıne ıyı gelır saclara kuvvet verır. Kısaltarak yazdım arkadslar.uzamasını ısteyenler sarımsak yagı ve defne tohumu yagını kullansınlar kısa surede etkısını gorursunuz ben defne tohumu yagını kullandım dokulmem durdu uzadı ustleık ısırganda karstrıodum arada cabuq uzar saten saclarım. azlıgından sıkayetcıler hınt ve ısırgan tohumu yagını kullansın muakak ıse yarıo duzenlı kullandgnız zman bılgınıze arkadaslar:içelim: ben sarımsak yagı ve defne tohumu dusnuyorum saclarımı kuafore kısattı yaglara tekrar doncemyerimseniben

kızLAr zeytinyağı + yumurta akını bi ayı aşkın kullanıyorum bariz uzama kaydetti saçım takdir ettim (= sonra 1,5-2 haftada bi badem yağı , şampuanada bal baem hint ve zeytınyağından azar mıktarda kattım avonunda deniz mineralleri özlü maskesini kullanıorm herşey güzel gidio saçlarım güzelce uzuyo (=

mrb millet ben yeni üye oldum buraya benimde saçım ile ilgili sorunlarım var çok kısa kestirdim uzamasını çok istiyorum bende saç uzatmayla ilgili birçok araştırma yaptım bi arkadaşım yılan yağı kullanıyor şampuanına yılan yağı ve çam esansı katıp saçlarını onunla yıkıyor ve işe yaradığını söyledi birde entele var tabi onu kullanan kimse yok çevremde ve ben malatyadan katılıyorum malatyada da entele yok ben sadece kendime bütün saç yağlarının karışımı olan bi saç bakım yağı aldım umarım işe yarar:bbo:

canım büyük baharatçı siparişini vermiş haziranda ancak gelir dedi bana ben elazığdan aldım yakının varsa ordan aldırabirlirsin 1.5 saatlik yol yani hiçbişi değil

tatlı badem yagı susam yagı yılan yagı hint yagı saf zeytin yag hepsinden birer tatlı kaşı alıp karıştırtıktan sonra saçımıza özelikle diplere uygulayın 2 saat sonra yıkayıp en son bir tutam ısırgan otunu bir tülbente sarıp üzerine sıcak su dökerek demleyin ve onu ılımasını saglayıp saçınızı o suyla durulayın ama saçınızda kalsın tekrar normal su dökmeyin saçlarımın hem uzamasını hede canlanmasını sagladı deneyen pişman olmaz

ben enteleye devam ediyorum aynı zamandada hint yağı çamterabentin yağı badem yağı karıştırıyorum
ve gerçekten çok büyük değişiklik var 1 ayı aşkın süredir bunları düzenli kullanıyorum enteleyide hiç aksatmıyorum saçlarım çıktı bide uztüne uzadı herkes saçların çok güzel canlı olmuş
napıyorsun böyle diyolar gerçekten bunları kullanın düzenli bence pişman olmassınız :)

slm kızlar..bnde saçları çok çok yavaşa uzayanlardanım..aylardır araştırma yapıorum..kafayı tırlatcam artık.en sonunda gidip kestirdim saçlarımı kestirmediğim iöçinde uzamıoıdur belki die..sonrada badem yağı,çamterenetin,hint yağı,zeytinyağını karıştırıp saçıma yedirdim bekledim ve yıkadım ama henüz bi kez yaptım bunu..sonuçları görücez..yarın tekrar yapıcam..bide tresan ısırgan otu şampuanı buldum ve aldım onuda kullanıuorum ikidir..merakediorum sonuçları ama sabır işi tabiki..düzenli kullanıcam bakalım neler olucak olmazsa başka yağlara el atiim diorum..herkese güzel saçlı günlerrrrrrrrrkaydirigubbakcemile2

slm kızlar..bnde saçları çok çok yavaşa uzayanlardanım..aylardır araştırma yapıorum..kafayı tırlatcam artık.en sonunda gidip kestirdim saçlarımı kestirmediğim iöçinde uzamıoıdur belki die..sonrada badem yağı,çamterenetin,hint yağı,zeytinyağını karıştırıp saçıma yedirdim bekledim ve yıkadım ama henüz bi kez yaptım bunu..sonuçları görücez..yarın tekrar yapıcam..bide tresan ısırgan otu şampuanı buldum ve aldım onuda kullanıuorum ikidir..merakediorum sonuçları ama sabır işi tabiki..düzenli kullanıcam bakalım neler olucak olmazsa başka yağlara el atiim diorum..herkese güzel saçlı günlerrrrrrrrrkaydirigubbakcemile2

tresan kurutuyo biraz,içine bal karıştırarak kullan bence. istersen şampuandan biraz ayır, bal karıştır, memnun kalırsan tamamına katarsın. ya da biraz badem yağı da katabilirsin veya pantenol. ama tek kullanınca saç kuruyo, taranmaz oluyo.

teşekkürler canım.evet haklısın kuruma yaptı,ama yeni aldım die kıyıpda içine bişiler karıştırmayı düşünmemiştim.ama bal iyi fikir:)paylaşım için teşekkürler..sende kullanmışsın anladığım kadarıyla bu şampuanı,sence uzatmaya yardımı oluomu??cevaplarsan sevinirim..

arkadaslar ben 1gun hıntyagı+yılan
2gun ust uste yumaurta turplu su +zencefıl yapıorum 1 haftadr
bunları da ısırgan özlu bı sampuan var fıyto dıe onunla yıkıorum ve ıcınde cam terebentın var,
AMA SACLARIM BEBEK SACI GIBI OLDU YENI TUYLENEN BEBK SACLARI OLUR YA ÖYLE OLDU,BENIM SAC MODELIM USTLER KISA DAN UZUNA DOGRU GIDIYOR USTLERI DIKIYORDUM TARZ YAPMISTIM:eek:
AMA ISTE O KISALAR FECI OLDU
ya benım sac dayanamadı ıntıhat edıo yada herkeste böle mı acaba???

şaşırdım bak ilk kez saçı çıkıo die üzülen biri tanımış oldum..ne güzel işte eğer memnun değilsen halinden yapma derim ben.ya bide bu karışımları yapmak için bu kadar enerji ve vakti nasıl buluosun anlamıorum yaa..şakkıdı

Merhaba arkadaşlar bende saç uzatmaya baş koymuşlardanım:)Denemediğim bakım yağı almadığım ürün kalmadı diyebilirim size.Şu anda mecitefendi aç bakım yağını hint yağını ve wellanın onarıcı yağını kullanıyorum memnunmuyum evet.Saç diplerimi görmeye başladım bile.Boyatalı 9 gün olmasına rağmen hem de.

en güzel turp suyuda çok kokuyor yaa ona çözüm üreten arkadaş yok mu kokusu bana ve ev haklını sinir ediyor

X