dusukten sonra kist olusan oldumu

lora

buyrun benim!!!
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
3.615
12
kizlar aranizda dusuk yaptiktan sonra kist olusan varmi bunu yasayan arkadaslar nasil bir tedavi gordunuz bunun icin bilgilendirirseniz sevinirim

canım bende oldu. 3cm lik bi kist saptandı. doktor gider dedi ama dört ay geçti gitmedi. sonrasında doğum kontrol hapı kullandım. bu ayın sonunda gidip bakacam bakalım gidecekmi?

canım bende oldu. 3cm lik bi kist saptandı. doktor gider dedi ama dört ay geçti gitmedi. sonrasında doğum kontrol hapı kullandım. bu ayın sonunda gidip bakacam bakalım gidecekmi?

cnm banada doktor gecer dedi ama daha doktora gitmedim isallah ikimizinkide gecer sonucunu bana soyle olurmu bisey daha soracam dusukten sonra korundunuzmu

Geçmiş Olsun Canim Kistin Mi Var Bende Düşük Yaptim Kürtaj Oldum Oluşmadi Bende Kist..

canım bende de 3 cm lik bir kist oluştu,1 ay doğum kontrol hapı kullandım ve hemen geçti,hiç merak etme olurmu

cnm banada doktor gecer dedi ama daha doktora gitmedim isallah ikimizinkide gecer sonucunu bana soyle olurmu bisey daha soracam dusukten sonra korundunuzmu

canım kusura bakma geç cevap yazdım herzaman siteye giremiyorum işlerim yoğun. canım inş seninkide geçer. çünkü hamilelik anında da oluşabilirmiş. ve kendiliğinden geçer. düşükten sonra korundum. üç ay bekle dedi dr. bende dört ay bekledim ve kist olduğu içinde hala bekliyorum. iki ay doğum kontrol hapı kullandım ikinci kutu bitti. adet olunca dr. gitcem bakalım gittimi. inş gitmiştir. inş. seninki regl olunca gitmiştir. takma kafana allah beterinden korusun canım..

kizlar bugun bende doktora gittim bende iki tane kist olusmustu ikiside cok sukur gecmis ama cok kucuk bir tane daha varmis ama sorun degil dedi doktor hasretcim umarim seninkide cabuk gecer

çok geçmiş bir konu ama belki yardımcı olan çıkabilir.bende 2.5 ay önce düşük yaptım 19 aralıkta adet oldum 30 unda yumurtlma dönemimde kanama başladı 5 gün sürdü 4-5 gündür de yumurtalıklarımda sancı var ve midem bulanıyor 3-4 gundur .Bende de acaba kistmi oluştu çok tedirginim.

X