Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

Merhaba herkese
Ne dertmiş bu yaa herkes muzdarip:KK43:(
Allah beterinden saklasın inşallah

Bu arada bir tanıdıktan bir terkip aldım eczaneye yaptırılıyormuş. Bugün yaptırıcam inşallah
Söylediğine göre kullanan herkes şifa bulmuş. Ben deneyeceğim inşallah faydası olursa sizlerede yazarım...

beyza arkadaşım ne yaptın bu söylediğin karışımı kullanmaya başladın mı faydası oldu mu cevap yazarsan çok sevinirim eminim diğer arkadaşlar da merak ediyordur

kızlar benim yazdıklarımı uygulayın allaha şükür hiç bişi kalamdı ama artık alışkanlık yaptım her sabah 2 bardak su içiyorum ac karınla ve kepekli ekmek yiyorum

İzindeydim arkadaşlar bugün başladım o yüzden cevabım geç oldu
Valla kullanmaya başladım pek bir fark yok maalesef
Bilmiyorum tatilde olunca düzenli kullanamadım ondan mı yoksa faydası olmayacakmı anlamadım:KK43:
Gene de gelişmeleri yazarım

ya kızlar...
doktora gitmek istiyorum ama muayene olmasam olmazmı..
yani gitsem ve tüm şikayetimi anlatsam,ordan muayene olmasam sonuç alamazmıyım?

anlamadım lazerle aldırınca bu detten kurtulamadın mı hala ; yoksa yine tekrar mı çıktı

evet maalesef tekrar çıktı.ist.bakırköyde hem de ünlü bir cerrah yaptı.
1 ay sonra tekrar çıktığında gittim olamaz dedi.filmlerime baktı "sizde sinirsel kolit varmış" dedi ondan tekrarlamış.lazeri yapmadan önce de söylemiştiniz neden boşuna lazeri yaptınız dedim cevap veremedi.olan parama oldu.
benim basur um 1984 te doğumdan kaldı ağrı kanama yok sadece memeler var.
patlıcan sapı,böğürtlen kökü,sirkeli su ile silmeler ne yaptıysam fayda etmedi.

slm arkadaşlar bende aynı dertten muzdaip biri olarak aranıza yeni katıldım. Son iki haftam kabus oldu bendede sadece memeler var. memelerin şişlerini geçiçi olarak indirmeyi buldum. sizinle de paylaşmak istedim. çiğ patatesi rendeleyin makatınızın üzerine koyup 15-20 dk oturuyorsunuz. şişlikleri tamamen alıyor. bilginiz olsun.

Arkadaşlar bu geçiçi bir çözüm. sadece ağrıyı ve şişliği alıyor. 5 gündür daflon adında bir ilaç içiyorum hamilerde kullanabiliyormuş.Sabak akşam aç karınla biraz dereoto yutuyorum, beyaz akmek peynir vs. kestim. Şimdi daha iyi durumda bayağı bir küçülme oldu. tavsiye ederim. Ben bunu yaklaşık 6 senedir çekiyorum ama bukadar problem yaşamamıştım. hamileyken ortaya çıktı. Bu hasatlığın adını bile bilmezdim. hepinize geçmiş olsun bitkilerden deneyeniz olursa lütfen buraya yazarsa bizde bilgilenmiş oluruz.

çiğ patates rendeleyin üzerine oturun 15-20 dk. basur memelerini tamamen söndürüyor...

varisler ve basur,dalağın bozulmasından dolayı oluyormuş.En iyi ilacı da muskat yani küçük hindistan ceviziymiş.Bir çay kaşığının ucuna 1,5 gr kadar rendeleyip içilecek.Fazla kullanılmayacak.Bu küçük bebeklerin gaz sancılarını gidermekte kullanılıyor,bebekleri rahatlatıp uyutuyor.Bebeklerde kullanıldığı için hamilelerde kullanır diyerek kendimde denedim.İnanın çok rahatım.Ayrıca boğazımda aylardan beri geçmeyen bir gıcık,öksürük vardı.İkinci kullanımımdan sonra boğazımda temizlendi.Herkese tavsiye ederim.Sakın yüksek dozda kullanmayın,fazlası zararlı.

slm beyza patates şiş olan memelerin içini boşaltıyormuş gini tamamen söndürüyor. ben şişlikten vede ağrıdan duramıyordum şişlikler gitti. ayrıca 2 gün önce doktoro gittim. muayene korktuğum gibi değildi. İnan giderken korkudan ve utançtan ağladım ama düşündüğüm gibi iğrenç ve kötü değil. muayenede bağsurun olduğunu ama küçülme devresinde olduğunu söyledi doktor. daflon adlı icaı 3 ay kullan en azından büyümez dedi. bide kabız olmamaya dikkat etmek lazımmmmmm. ayrıca sabah akşam aç karınla dereotu doğrayım hap gibi yutuyorum çok iğrenç ama kabızlık sorunum kalmadı. doktoro muhakkak gidin kadın bir cerrah bulun inanın çok rahatım şimdi. eğer ıkınma olursa şişiyo gene zıkkım memeler ozaman hemen patates rendeleyip 10-15 dk oturuyorum. yani benim bulduğum çözüm bu işe yarıyor.

beyza ayrıca patatesi ilk denemede görüceksin sonucu ben tavsiye edeyorum inşallah senin sıkıntınıda çözmeye yardımcı olur...

İnşallah munzur
Yani ameliyat falan önermedi mi doktor
Gerçi ameliyatın da çözüm olmadığını ve tekrarladığını söylüyorlar hep
Evet kabız olmamak lazım çünkü çok kötü oluyor o zaman
İnşallah kesin çözümünü buluruz

arkadaslar bir iki ay önce bende olmuştum ağladığım hallerimi biiliyorum ya daha sonra arastırdım eczaneden bi toz verdiler bir cay kaşığı suyun içine karıştırıosun içiyosun büyük aptesttini yaparken zorlanmıosun bide böğürtlen kökü kaynatıosun içiosun bu kök sadece hemeroit için değil bir çok sey içinde faydalı internetten arastırabilirsiniz şimdi çok iyiyim her kapus olduğum da o tozdanda içiyorum daha ii oluyor geçmiş olsun hepinize...

Arkadaşlar bu geçiçi bir çözüm. sadece ağrıyı ve şişliği alıyor. 5 gündür daflon adında bir ilaç içiyorum hamilerde kullanabiliyormuş.Sabak akşam aç karınla biraz dereoto yutuyorum, beyaz akmek peynir vs. kestim. Şimdi daha iyi durumda bayağı bir küçülme oldu. tavsiye ederim. Ben bunu yaklaşık 6 senedir çekiyorum ama bukadar problem yaşamamıştım. hamileyken ortaya çıktı. Bu hasatlığın adını bile bilmezdim. hepinize geçmiş olsun bitkilerden deneyeniz olursa lütfen buraya yazarsa bizde bilgilenmiş oluruz.

gebelerde ve emzirenlerde kullanılmaması tavsiye edilir canım yanlış bilgi vermeyelim

slm (beyza) naber nasıl oldun merak ettim nezamandır yazmıyosun. benim tedavi bayağı işe yaradı. sen naptı?

Senin denediğin patates mi?
Yani işe yaradı derken memeleri yok ediyormu?
Bu ilaç fayda etmicek galiba bana olmazsa senin yöntemi deneyeyim munzur...
Bunu deneyen birisindenmi öğrendin sen yani faydasını görenler olmuş mu?

X