Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

selam arkadaşlr bana net bi çzöüm lazım bende hem çatlak hem hemoroid var benim sorunum sadece kaşıntı özellikle geceleri hem bu kaşıntıyı geçirmek istiyorum hemde o memenin yok olmasını istiyoeum doktora gittim kremler haplar içtim nafile hiç bir etki göstermedi en son çözüm ameliyat dedi onuda ben kabul etmedim bana yardım edin dileyin benden ne dilerseniz hayatımda ben böyle bi işkence görmedim suanda tvsiye üzeine hemoixn elma sirkeli at kestanesi kullanıyorum ama gene nafile kesin çözüm istiyorum :KK43:(((((

arkadaşım sen parazit kontrolü yaptırdın mı?geceleri kaşıntı oluyorsa bir de parazit tedavisi olman gerekiyor olabilir

biz yılda bir kere ailece andazol diye bi ilaç var ondan alıyoruz.( dezenfekte olmak amacıyla) çiğköfte falan bazı gıdalardan kıl kurdu türü hastalık olabiliyor çünkü...

selam arkadaşlr bana net bi çzöüm lazım bende hem çatlak hem hemoroid var benim sorunum sadece kaşıntı özellikle geceleri hem bu kaşıntıyı geçirmek istiyorum hemde o memenin yok olmasını istiyoeum doktora gittim kremler haplar içtim nafile hiç bir etki göstermedi en son çözüm ameliyat dedi onuda ben kabul etmedim bana yardım edin dileyin benden ne dilerseniz hayatımda ben böyle bi işkence görmedim suanda tvsiye üzeine hemoixn elma sirkeli at kestanesi kullanıyorum ama gene nafile kesin çözüm istiyorum :KK43:(((((

Kesinlikle ameliyatı kabul etme arkadaşım. Dünyada böyle bi acı yok. Sonuçta o kadar dikkat ettiğim halde tekrar oluştu. İnan çok acılı iyleşmesi uzun süren zahmetli bi operasyon. Anamdan emdiğim süt 1 ay burnumdan geldi. En iysi kabız olmamaya özen göster, bol su iç, bol lifli besinler tüket, ayaklarından üşütmemeye bak. ALLAH yardımcın olsun.:a015:

Kesinlikle ameliyatı kabul etme arkadaşım. Dünyada böyle bi acı yok. Sonuçta o kadar dikkat ettiğim halde tekrar oluştu. İnan çok acılı iyleşmesi uzun süren zahmetli bi operasyon. Anamdan emdiğim süt 1 ay burnumdan geldi. En iysi kabız olmamaya özen göster, bol su iç, bol lifli besinler tüket, ayaklarından üşütmemeye bak. ALLAH yardımcın olsun.:a015:

bana ameliyat olucan 1 gün önceden gelip yatıcan 2 gün ameliyat ediceğiz 3 gün yatıcan diyince olmadan biliyorumki olanın tekra başına geliyormus ben tek çözüm kasıntıya istiyorm cok kasıntı var ne yapacam ne edecem bilemiyorum

kızlar çok ıyı bır konu açmışsınız.bende de bu illetten var 4-5 yıl oncesıne kadar acı ve açık renklı kanamalar seklındeydı,daha sonra uç vermeye basladı şimdi meme boyutunda(hamileliğimde arttı).hatta agrılarda başladı.keşke bu kadar sure beklemeseydım dr.a falan gıtseydım(utandım:1no2:)şimdi ilerledi,bence ameliyatlık,ama amelıyat olmaktan cekınıyorum,kucuk bebegım var ya çabuk ıyıleşemessem ona uzun sure kım bakar dıye dusunuyorum.kızlar pekı bu bıtkısel ilaçları emzırenler kullanabılır mı?

Arkadaşlar Ayni Sorun Bende De Var:KK43:( Ben Hamileyim:) Sanki Bana Inat Eder Gibi Bu Günlerde Iyce Azdi Geçişi Tamamen Tikadi Nerdeyse:KK43: Kanamaya Da Başladi ...:KK43: Bana Lütfen Yardim Edin Bu Kisa Mahmut Ve Siğir Dilini Bende Kullansam Bebeğime Bir Zarar Verirmi Sizce:KK43:( Kantoron Yağini Da Denemek Istiyorum Sanirim O Zarar Vermez Ama Diğer Karişimdan Emin Değilim:KK43: Lütfeeen Bebişime Ve Bana Yardim Ediiiiiin

Arkadaşlar Ayni Sorun Bende De Var:KK43:( Ben Hamileyim:) Sanki Bana Inat Eder Gibi Bu Günlerde Iyce Azdi Geçişi Tamamen Tikadi Nerdeyse:KK43: Kanamaya Da Başladi ...:KK43: Bana Lütfen Yardim Edin Bu Kisa Mahmut Ve Siğir Dilini Bende Kullansam Bebeğime Bir Zarar Verirmi Sizce:KK43:( Kantoron Yağini Da Denemek Istiyorum Sanirim O Zarar Vermez Ama Diğer Karişimdan Emin Değilim:KK43: Lütfeeen Bebişime Ve Bana Yardim Ediiiiiin .

:bbo:Arkadaşlar Ayni Sorun Bende De Var:KK43:( Ben Hamileyim:) Sanki Bana Inat Eder Gibi Bu Günlerde Iyce Azdi Geçişi Tamamen Tikadi Nerdeyse:KK43: Kanamaya Da Başladi ...:KK43: Bana Lütfen Yardim Edin Bu Kisa Mahmut Ve Siğir Dilini Bende Kullansam Bebeğime Bir Zarar Verirmi Sizce:KK43:( Kantoron Yağini Da Denemek Istiyorum Sanirim O Zarar Vermez Ama Diğer Karişimdan Emin Değilim:KK43: Lütfeeen Bebişime Ve Bana Yardim Ediiiiiin .kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

bendede var fakat halen bi çözüm bulamadım benim basur ile ilgili sorunum yok benim kaşıntı var kaşıntıyı bi atlatsam başka bişey istemiyorum kaşıntıyı giderecek ne olabilir acaba ?

Kızlar aynı durum bende de söz konusu hamileliğimde başladı ve doğumda dışarı fırladı şimdi ise müthiş derecede hergün kanamalarla geçiriyorum ve çok ağrılı oluyor benim sormak istediğim patlıcan bu mevsimde hormonlu oluyor acaba bir etkisi olurmu ki.

Patlıcanı denemeyin kesinlikle faydası yok hatta bazı arkadaşlar daha da kötüleştirdiğini yazmışlardı
Kısa mahmutla sığır dilini deneyin bence ben denemedim ama bahseden arkadaş kesinlikle faydalı olduğunu söylüyordu
Bende en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum bakalım
Herkese şifalar dilerim....

birşey daha sorcam bu bitkiler adeti geciktirimi umarım sorularımla sımamışımdır umarım cvp için tşkler

Ne yani güney bölgesindeki insanların çoğu basur ameliyatımı oluyor
Yani çoğu sürekli acı yediğine göre de basurları ameliyatlık derecededir diye düşünüyorum

Arkadaşın verdiği sığır dili ve kısa mahmutu deneyen yokmu arkadaşlar?

var.bu iki bitkiyi bir yakınıma söyledim o denedi ve şimdi çok rahat ve ağrılarının azaldığını söyledi. Anlayacağınız deneyenler memnun kaldı ve hep dua ediyorlar.

X