Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

buranın sıkı takipcisiyim doğumdan sonra çok kötü olmuştum ama şimdi çok şükür ağrı yok ama memeler duruyor maalesef ve onların varlığı beni tedirgin ediyor ya yine birgün başlarsa diye ve kabız olunca da biraz kanama oluyor dikkat etmek lazım bu nedenle memeleri yok edecek bitkisel bir arayış içindeyim
kısa mahmut ve sığır dili memeleri de yok ediyor mu acaba deneyenler yazarsa çok sevinirim
inşallah sen de aradığın şifayı bulursun beyza3

buranın sıkı takipcisiyim doğumdan sonra çok kötü olmuştum ama şimdi çok şükür ağrı yok ama memeler duruyor maalesef ve onların varlığı beni tedirgin ediyor ya yine birgün başlarsa diye ve kabız olunca da biraz kanama oluyor dikkat etmek lazım bu nedenle memeleri yok edecek bitkisel bir arayış içindeyim
kısa mahmut ve sığır dili memeleri de yok ediyor mu acaba deneyenler yazarsa çok sevinirim
inşallah sen de aradığın şifayı bulursun beyza3

biz kullandık sığır dili ve kısa mahmut memnun kaldık.memeler yok olmuyor ama şikayetler yok oluyor.kullanmanı tavsiye ederim.

böğürtle kökü Çok pahalı bir şey değil.Kullanmadan önce bütün kökleri su altında yıka,tozu toprağı gitsin.Ben 200 gram kadarı büyük bir tencereye koyup yarım saat kadar kaynattım,vişne suyu renginde bir su oldu.Altını kapatıp ılıklaşmasını bekledim ve ondan sonra büyük kavanozlara doldurup buzdolabına koydum.Hergün aç karnına sabahleyin 1 su bardağı içtim.Başlangıçta 1 su bardağı içtim.Şeker düşürücü özelliği var biraz.Bu nedenle 5 günden sonra miktarını çay bardağı olarak değiştirdim.10 gün sonra yıllar boyu,hayatım boyu süren anal fissür,hemoroid derdim sona ermişti.İstersen sabah -akşam aç karnına bir çay bardağı da içebilirsin.Yan etkisi yok,tam tersine seni inanılmaz çevik yapacak,bütün yorgunluklarının gittiğini anlayacaksın.Ayrıca boğaz ağrısı,bademcik iltihabı,diş ve dişeti iltihapları,romatizma,ülser,gastrit,bağırsak iltihapları ve sayamayacağım kadar çok derde deva oluyor.Kanser olanlara bile tavsiye ediliyor.Amerika da sürekli yenilmesi gerekli yiyecekler grubunda baş sırada yer alıyor. (( ARKADAŞLAR BEN DENEMEDİM YAZIYI AYNEN KOPYALIYORUM BURAYA BAŞKA BİR SİTEDE BULDUM DENEMİŞLE ÇOK MEMNUN KALMIŞLAR)

aynen dediğini yaptım,bugün 3.günüm.bakalım sonuç ne olacak.
neticeden haberdar ederim.a.s.

Çok seviniriz inşallah faydasını görürsün
Bende dün sığr dili ile kısa mahmutu aradım ama sığır dili yok
Söylüyorum sığır dili diye adamlar ısrarla o sığır kuyruğudur diyorlar:)
Velhasıl alamadım yine

arkadaşlar ben de aktarlara gittim anlattım şu mahmutu yahuu öyle bişiyi biz basurlular için satmıyoruz dedi, bana burçaklı toz karışım varmış .bunu önerdler.süte ,yoğurda, pekmeze ya da bala karıştırıyorsun bi tatlı kaşık tozu sonra yiyorsun.ben pekmeze karıştırdım ,mesir macunu giib bişi oldu..2 gündür yiyom bakalım sonuç ne olcak

[aynen dediğini yaptım,bugün 3.günüm.bakalım sonuç ne olacak.
neticeden haberdar ederim.a.s.[/QUOTE]
umarım işe yarar:) ben hamile olduğum için deneyemiyorum sonuçtan beni haberdar edersen sevinirim doğumdan sonra bende denemek istiyorum çünkü:eek:

böğürtlen kökünü 5 gün içtim bitti,yenisini alıp devam edemedim.üşendim.tabii 5 günde de bişey olmaz.tekrar denersem haberdar ederim

bende dün kısa mahmu ve sıgır dili aldım bugun içmeye başladım.sonuçtan haberdar ederim sizleri.inşallah ii gelir ya.

o kısa mahmut basur için değil diyen aktar aktarlığı bıraksın bence:))) sığır kuyruğu var dili yok diyeninde dilini kesip sığır dili yapmak gerek:))

arkadaşlar ben ilk gittiğim aktarda sığır dili, kısa mahmut dediğim anda verdiler..
çoğu aktar kendi ürününü satmak için başka tavsiyelerde bulunuyor..
ben denedim ve sorunum bitti.. siz bilirsiniz artık ne diyim:)

merhaba benim arkadaşım bunu yıllardır çekiyordu doktor ameliyat dedi tabi bu arada alternatif yollarıda araştırdı çörek otu tohumu aktardan alıp kavuruyorsunuz rondodan geçirip çay kaşığının ucuyla yiyorsunuz fazla değil çünkü tansiyon düşürüyor arkadaş ameliyat için gittiğinde doktor ne kullanıyorsan devam et ameliyatlık birşeyin kalmadı demiş tavsiye ederim şu an çok rahat

kısa mahmut ve sıgır dili kullandım arkadaşlar memeyi küçülttü gibi ve kanama kaşıntı gibi sorunlarımda yok kullanmaya devam ediyorum.inşallah tamamen geçer.

çörek otu tohumu nu bende kullanabilirmiyim sizcee:)) HAMİLEYİİM:) CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM

Sığır dilini bulamadım yok yok yok:KK43:
Buranın en tanınmış aktarı var varsa onda vardır yoksa hiçbiyerde bulamazsın dediler
Ona bile sordum ondada yok
O da bana bir karışım tavsiye etti bir kremle birlikte kullan dedi birde perhiz verdi
Acı ekşi turşu taneli salçalı kola kahve gazoz vs. yemiceksin dedi
Ama o karışımdan bugün demledim içeyim diye ama öyle iğrenç bir tadı varki mümkün değil içemem ben onu
Sadece kremi kullanıcam inşallah faydası olur

arkadaşlar bende o sotrun var ve çok zorlandıgımda peceteye 1 damla kan geliyordu bazen gelmiyordu.son bir aydır resmen yırtılmış gibi acı cekiyorum ve dün gece büyük abdestten sonra birde ne görüyüm adet görüyorum sandım resmen kıpkırmızı kan lar damlıyoru 15 damla falan aktı sizde de oldumu lütfen cvlarsanız sevinirim

evet bendede olmuştu iç yırtılma oluşmuş ondanmış
bu arada arkadaşlar ben ne kullandıysam kaşıntım hiç geçmedi bu nasıl kaşıntı anlatamam size bana bi çözüm bulunun ya ne kullanabilirim doktorun verdikleri işe yaramadı içten yırtık oldugu için hemoroid o kaşıntı yapıyormus çözüm bulan olur yazarsa sevinirim

walla kıslar ben senelerce çok çektim basurdan en ufak bir zorlanmada dışarı fırlarlardı vede acısı beni öldürürdü ne otuarbilirdim nede yatabilirdim çok kötüydü,sonra bir gün yine bir bayramdı hiç unutmuyorum bu yine azdı annemin amca kızına gitmiştik enişte çok meraklıdır böyle şifalı bitkilere otlar falan bir kitabı vardır aynı zamanda araştırmacı gazetecidir kendisi hemen kitabını aldı eline saba dedi bir reçete yazıcam 7güne kalmaz bir daha basur neymiş unutacaksın dedi tarif aynen şöyle hazır beyaz lahana halen varken mutlaka deneyin derim

beyaz lahananın yaprağını haşlıyorsun iyice yumuşayınca süzüp soğuuyorsun sonra arasına bal koyup fitil gibi yapıyorsun ve her gün bir kere fitil olarak kullanıyorsun

7 gün sonra bir daha basur neymiş unutuyorsun
walla ben 5 gün yaptım tamamen geçti diye bıraktım devam etmedim kaç sene oldu hatırlamıyorum bile ama 10 seneyi rahat geçmiştir bir dahada hiç olmadı herkese tavsiye ederim...

geçmiş olsun..............

X