Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

selam patlıcanın dışında basura çare olan bir bitki daha var oda sarımsaktır.bir baş sarmısak dişleri 120 derecede fırında hafifçe pişirilir ve bu dişler saf zeytinyagında kabugundan temizlenmiş olarak en az bir hafta bekletilir.daha sonra bu sarımsak dişleri gece yatarken fitil olarak kullanılır.patlıcanın suyunu içemeyenlere tavsiye ederim.buda denenmiştir.mucize bir ilaç oluyor inanın bana.teşekkürler.

patlıcan çözümüne katılıyorm arkadaşlar denenmiş we başarıyla sonuçlanmıştır... sizde deneyin nası bi illettir biliyorm...geçmiş olsun

patlıcan çözümüne katılıyorm arkadaşlar denenmiş we başarıyla sonuçlanmıştır... sizde deneyin nası bi illettir biliyorm...geçmiş olsun

burda okuduğum birçok arkadaş patlıcanın işe yaramadığını yazmış
kendin mi kullandın ve faydasını gördün memeli basurları da tamamen iyileştiriyor mu , cevap yazarsan sevinirim bir de günün hangi saatleri içtin yanında periz yaptın mı

bizzat denedim we gerçekten %70 i gitti...çekilen sancılaqrı düşünürsek büyük bi oran..ben şu şekilde uyguladım patlıcanın saplarını kaynattım we her yemekten önce içtim..10 günde fazlasıyla etkisini gördüm..üstelik bi yan etkiside yok..ameliyat olmaya kalksanız hem çok acılı hemde bidaha hiç tutamama gibi büyük bi risk war lazerde aynı şekilde ama patlıcan tarifini herkese tavsiye ederim...çok geçmiş olsun arkadaşım..

patlıcan memeli basuramı iyi geliyor... yoksa diğerinemi valla kızalr onu anlıyamadım. memli basur çok berbat bişey. bende maliyat olmak istemiyorumsenağlama

:1no2:bu arada yanında mutlaka perhiz de uygulamak gerekiyo acı,,domates,,incir yemiyosunuz..:1no2:

Bende denedim ama bana fayda etmedi patlıcan
Bende memeli basurdan şikayetçiyim
Denenmiş faydası olan bitkisel tedavi istiyorummmmmmm

kızlar diğer sayfayada yazmıştım burçak tohumu %100 çözüm(eğer meme varsa )diyorum. deneyin bişey kaybetmezsiniz. (bana dua edeceksiniz)

balböceği arkadaşım burçak tohumunu nasıl ve ne ölçüde kullanıyoruz açıklarmısın rica etsem

aktara çektirip bir çay kaşığı tüketiyorsun. ayrıca aldığın aktara sorarsan o seni daha iyi bilgilendirir

arkadaslar bende2 senedır cekıyorum bu acyıyı ve memeler d eolstu sonra bı tanııdık bana üsküdar ermiş aktardan 3 tane bıtkısel ılac tavsıye ettı.bıtası basur tozu bıtanesı basur sıvısı bıtanesıde krem bunları bır ay uyguladıktan sonra basur ve basur memesı denen bısey kalmadı.üstelik amılyat olupta 1,300 verene kadar 30 ytlye iş tamamdı.o patlıcan suyuda cok işe yarıyor bıde sıcak su komplesksi

arkadaslar bende2 senedır cekıyorum bu acyıyı ve memeler d eolstu sonra bı tanııdık bana üsküdar ermiş aktardan 3 tane bıtkısel ılac tavsıye ettı.bıtası basur tozu bıtanesı basur sıvısı bıtanesıde krem bunları bır ay uyguladıktan sonra basur ve basur memesı denen bısey kalmadı.üstelik amılyat olupta 1,300 verene kadar 30 ytlye iş tamamdı.o patlıcan suyuda cok işe yarıyor bıde sıcak su komplesksi

sana birkaç tane sorum olacak arkadaşım
bu aldığın ürünlerin markası ne belki başka aktarlarda da bulabiliriz aynısını
patlıcan suyunu sen de denedin mi
basurların tamamen iyileşti mi yoksa sadece rakatladı mı
cevaplarsan sevinirim

bende bu burcak tohumunu merak ettım.ılk defa duyuyorum. kullanan arkadaslar ayrıntısını yazarlarsa sevınırım.
benım annemde var. acı, balık, lımon, tursu gıbı yıyeceklerın azdırdıgını bılıyorum.
gecen gun tv de duydum, kabak cekırdegı ve susamı ezıp karısımını yenmesını tavsıye ettıler.

Ben burçaktohumunun macununu aldım
Ballı burçaklı macun olarak satılıyor denemeye başladım
İnşallah faydasını görürsem yazarım buraya da
Ama Gülnur arkadaşımızın deneyip faydasını gördüğü basur setinin bilgilerine de ulaşsak iyi olacak ama arkadaş ortada yok:KK43:(

böğürtle kökü Çok pahalı bir şey değil.Kullanmadan önce bütün kökleri su altında yıka,tozu toprağı gitsin.Ben 200 gram kadarı büyük bir tencereye koyup yarım saat kadar kaynattım,vişne suyu renginde bir su oldu.Altını kapatıp ılıklaşmasını bekledim ve ondan sonra büyük kavanozlara doldurup buzdolabına koydum.Hergün aç karnına sabahleyin 1 su bardağı içtim.Başlangıçta 1 su bardağı içtim.Şeker düşürücü özelliği var biraz.Bu nedenle 5 günden sonra miktarını çay bardağı olarak değiştirdim.10 gün sonra yıllar boyu,hayatım boyu süren anal fissür,hemoroid derdim sona ermişti.İstersen sabah -akşam aç karnına bir çay bardağı da içebilirsin.Yan etkisi yok,tam tersine seni inanılmaz çevik yapacak,bütün yorgunluklarının gittiğini anlayacaksın.Ayrıca boğaz ağrısı,bademcik iltihabı,diş ve dişeti iltihapları,romatizma,ülser,gastrit,bağırsak iltihapları ve sayamayacağım kadar çok derde deva oluyor.Kanser olanlara bile tavsiye ediliyor.Amerika da sürekli yenilmesi gerekli yiyecekler grubunda baş sırada yer alıyor. (( ARKADAŞLAR BEN DENEMEDİM YAZIYI AYNEN KOPYALIYORUM BURAYA BAŞKA BİR SİTEDE BULDUM DENEMİŞLE ÇOK MEMNUN KALMIŞLAR)

ben de patlıcan kabugunun kurutulup zeytinyağı veya herhangi bir kremle karıştırılıp o bölgeye uygulanınca hemoroidi yokettiğini okumuştum
ama denemedim öyle bir derdim yok çok şükür
suyunu içemiyorsanız kabuklarını kesin kaloriferin üstğnde kurutun,ufalayın ekleyin kreme ya da yağa öyle kullanın

arkadasklar bu aktarda satılan basur kremlerı her aktarda vardır sanırım..patlıcan koku suyuda bana ii geldi bı ılaclarla beraber kullandım.suan cok iiym...özeiilılle kavanozda siyah corekotu kokulu gbıbı bısey o cok faydalı

X