Basur-Hemoroit Bitkilerle tedavi

slm arkadaşlar bende basur acısı çekenlerdenin birde hamileyim canım çok acıyor oturamıyorum elimle itmeye çalışıyorum girmiyor her zaman itince girerdi olmuyor tuvalete girmeye korkuyorum bana önereceginiz bişeyler varmı bir kere sıcak suya oturdum devam etmeyi düşünüyorum sizce faydası olurmu
bide bitkisel krem sürüyorum bebek için bişey olmaz degilmi cvp bekliyorum

Burçak tohumlu olan karışım biraz fayda etti
Ama memeler kaybolmadı benim derdim bu
Onun içinde senin bitkileri denicem inşallah incitanesi en yakın zamanda
Şu sıralar vakit bulamadım gidip almaya ev taşıdığım için
Herkese acil şifalar dilerim

kısa mahmut ve sığır dilini deneyen var mı arkadaşlar beyza3 sen deneyeceğini yazmışsın denedin mi lütfen paylaşırsanız sevinirim

Kızlar iyiki açmışsınız bu konuyu bende araştıracaktım da hep kk da diğer konulara dalmaktan unutuyordum.Bende kısa bir süre önce aralık ayının sonunda kıl dönmesi ameliyatı oldum,enfekte oldu falan hala çekiyorum iyileşemedim bi türlü.açtılar yaramı hala pansumanla geziyorum kapanmadı.
Pansuman sırasında doktorum hemoroidimi de görmüştü yılbaşından sonra gelde alalım dedi.zaten hala düzelememişim gider miyim ama bizimki doktordan duydu ya inadına azdı.kanamayan hemoroid kanamaya başladı inadına kabız olmaya başladım ödüm kopuyo valla.bi de mem büyüdü.Allahım kimseye verme bu derdi.Zaten düzelmedi bi daha bir işlem yaptırmak istemiyorummmmm.şimdi sizlerden duyduklarımı uygulucam umarım ii gelir kızlar.Geçmiş olsun hepmize:KK43:((((

bu yaz çektiğim sıkıntıları kelimelerle ifade etmem mümkün değil arkadaşlar..elim sürekli arkamda gezmek,sürekli bir ahh... ahh...sesi ve yüzümde mütemadiyen bir acı ifadesi...bizim burda meşhur bir aktar var..o bana bir bitki çayı,bir karışım ve kapağında arap kızı yazan bir krem vardı..kullanmaya başladıktan iki gün sonra şikayetlerin geçer dedi verirken..ki dediği gibide oldu..tatlarından dolayı çayı ve karışımı çok kullanamadım ama kremi kullandım..hemoroidim yok olmuş değil ama iki aydır hiç şikayetim yok allaha şükür..o kremi bir deneyin derim ben..

canım bu arap kızı dediğin küçük bir kutudaki beyaz kremmi?2,5 ytl gibi fiyatı var yaklaşık olarak.eğer oysa onu yüz beyazlatmak için almıştım.kullandım,biraz dibinde kaldı onu da hemoroide mi kullansam acaba.o kremmi canım acil cevap verirsen çok sevinirim.sevgilera.s.a.s.

kızlar bende aynı dertten yıllardır çekiyorum..hemen hemen herşeyi denedim ama hiç bir yöntem tam anlamıyla tatmin edici bi sonuç vermedi en mantıklısı gidin doktora..gitiiğinizde size vereceği daflon isimli hap bi fitil bide uyuşturucu etkisi olan pomat en fazla bir hafta sonraa ne acıı ne ağrı nede sıkıntı...benden size tavsiye ben çok rahatım artık darısı çekenlerin başına....

Arkadaşım biz sığır dilini denedik.1 aydır maşallah bir şikayet yok.İnşallah böyle devam eder.

beyzaa yani kısa mahmut ve sıgır dili yaptın ve tekrar mı başladı ağrıların, şikayetlerin? walla arkadaşlar 3 ay önce yapmıştım sadece 2 kere içtim bu zamana kadar hala hortlamadı benimkiler:)) ki ameliyatlıktımm. oturmayı bırakın adım atamıyordum o kadar kötüydü.. bana ve etrafımda deneyen herkese çok iyi geldi. inşallah sizde faydasını görürsünüz.. şiddetle tavsiye ediyorum ben..

kısa mahnut ne arkadaşlar. bende yenii gördüm konuyutatlicadiarzu. bende çok muzdaribim. tuvalete her oturuşumda canım yanıyor?:1no2:

kısa mahmut ve sığır dili bir bitki tontişim.. başlara doğru dönüp okursan nasıl kullanılması gerektiğini yazmıştım..

kızlar bugün bende işin ehli bir aktara hemoroid için gittim kısa mahmut otu ile at kestanesini verdi ve merak etme memeleri dahil bütün sorunları çözer dedi gerçi bende meme olayı yok ama iki haftadır çok kötü oldum yarın başlıyacağım neticeden haber ederim allah herkese acil şifalar versin

bunları nasıl kullanıyorsun ve işe yaradı mı cevap verirsen sevinirim

kizlar bu aciyi ceken bilir..5 yil öncesine kadar benimde vardi...aman allahim ne aci ne aci...yatsam yatamam ayakta dursam duramam oturamam (offff tüylerim diken diken oldu simdi) bir arkadasin dogumunda cikmis,ve ankarada bir doktor bulmus banada tavsiye etti...almanyadan özel olarak o doktora gittim...allah razi olsun o doktor beni kurtardi,6 yil olcak allaha sükür hic bir sekilde nüksetmedi,kabizlikta olsa acida yesem baharatlida yesem cok rahatim cok sükür..bende sizlere tavsiye ediyorum..kizlar cok memnun kalacaksiniz egre hala duruyorsa o doktor bir gidin derim ben...ozamanlar 400 milyondu simdi nekadar oldu bilmiyorum,ama deger yani..isterseniz isminide verebilirim. üstelik öyle bildiginiz gibi ameliyat deyil..ben tedaviden hemen sonra 6 saat otobüsle yolculuk yaptim ...hicte rahatsiz olmadim

kızlar patlıcanı ben dendim hemde tam 2 ay hiç bir faydası olmadı tam tersi daha çok büyüdü yanında fitil kramde kullandım sonra fitili ve kremi patlıcan suyunu kullanmadan kullandım daha çok faydasını gördüm ayrıca doktora danıştığımda patlıcanın içinde nikotin olduğunu ve basuru azdırdığını söylemişti neyse geellim konumuza kıbrısta yaşayan bir arkadaşım hindistanda olan ve kullanıalan bir yağdan bahsetdi kavak yağı ama bu bildiğimzi kavak yağı değilmiş, tam olarak kesin çözüm dedi özelliklede memeli basurlar için ben birini buldum sipariş verdim 15 gün sonra kargoyla gelecek umuyorumm kullanayım gerçekten yok eder faydasını görürsem mutlaka sizlere haber veriirmm

ya bunu ben de duydum ama patlıcanın içindeki madde azdırıyormuş dr dedi..ne yapacağımı şaşırdım yaa ameliyat kesin sonuç..ama yapan var mı nasıl oluyor lazerle yapmak daha iyimiş diye duydum ..yaptıran varsa bilgilendirsin tşkyerimseniben

selam kızlar ya ben bişey sorucam tavsiye ettiğiniz bitkileri bi kenara not ettim saolun ama bende hemoroid yada basur mu var bilmiyorum :uhm: öyle meme yok ama çok fazla soguk suyla yıkandıgımda özellikle fark ediyorum hafif şişlik oluyo ama öyle büyük değil yanma ve acı var şu anca tuvalete cıkarken acı oluyo bi arkadaşında çatlak varmış aynen acı varmış ona fistül demişsiniz bende demi fistül var acaba oda basurun başlangıcı gibi bişey mi senağlama cevap verirsenz sevinirim fisfisfis

selam kızlar ya ben bişey sorucam tavsiye ettiğiniz bitkileri bi kenara not ettim saolun ama bende hemoroid yada basur mu var bilmiyorum :uhm: öyle meme yok ama çok fazla soguk suyla yıkandıgımda özellikle fark ediyorum hafif şişlik oluyo ama öyle büyük değil yanma ve acı var şu anca tuvalete cıkarken acı oluyo bi arkadaşında çatlak varmış aynen acı varmış ona fistül demişsiniz bende demi fistül var acaba oda basurun başlangıcı gibi bişey mi senağlama cevap verirsenz sevinirim fisfisfis

Kantaron yağını kullanmanızı tavsiye ederim.kesinlikle iyi geliyor.Kendisi imal eden birisinden aldım kullandım bir haftada hiçbirşey kalmadı.

Kantaron yağını kullanmanızı tavsiye ederim.kesinlikle iyi geliyor.Kendisi imal eden birisinden aldım kullandım bir haftada hiçbirşey kalmadı.

basur için mi kullandın başka bir şey de kullandın mı yanında yoksa tek başına bu yağ yeterli oldu mu basuru yok etmede

ben de doğumdan sonra çok kötüydüm bir takım uygulamalar yaptım o zamanlar ama tam olarak geçmedi kabız olunca veya üşütünce yine kanama yapıyor
fındık kabuğunu çezvede kaynattım ve süzüp ictim tavsiye üzerine. sonra şifalı bitkiler kitabında okuduğuma göre fındık kabuğunun antibiyotik etkisi varmış ve iyi geliyormuş bir de doğal bir krem hazırladım ve bana tavsiye eden yaşlı bir kadındı : dediğine göre bu kremle ve fındık kabuğu suyu ile çok kötü durumda olan basuru iyileşmiş tamamen ve tekrar etmemiş belki de kremi tam olarak doğru hazırlamayı beceremediğim için basurum tamamen iyileşmedi yada kişiden kişiye değişiyor bitkilerin etkileri bilemiyorum

pamuğa kantaron yağını batırıp basurlu bölgeye sıkıştırın. hem ağrı geçer hem de iyileşir

ama içerden de tedavi edelim derseniz 14 gün boyunca 3 adet şeftali çekirdeğini sabah aç karnına yerseniz

uzun bir süre böyle bir sorununuz kalmaz.

X