Aile Planlaması Ginera Kullanan Varmi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bende ginera kullanıorum bir yıldır ama kahverengi damla şeklinde regl görmedim hiç adet süresi kısaldı bende de 5 gün falan sürerdi şimdi 3 bilemedin 4 onu bence bi doktoruna danış sen benim doktorum bana ara ara sökülme kanamaları yaşayabilirsin demişti ilk başladığımda yani iki adet arası dönemde kahverengi leke gibi ama yaşamadım sen bi doktoruna danış bence

ya pardon ya akıntı demişsin ben regl in öle sandım. bana doktorum iki adet arası dönemde sökülme kanaması yaşabilirsin demişti seninide öle olabilir bence 21. günden sonra ara verdiğinde regliden sonra da hala aynı sıklıkla devam ederse doktoruna görün.

MERHABAA...bende 5 gun oldu gınera ya basladım..şimdi istesem bırakabılırmıyım?bırakınca adet olurmuyum hemen yanı yada bılmıorum ama bugun adetımın 6. gunu bıttı gıbıde bısey zaten..ama goguslerım zaten buyuk sımdı dahada şişti ve vazgectım ıcmek ıstemıorum baktım 5 hap ıcmısım...bıraksam kutu bıtırmesem olurmu?

bende gınera kullanıyorum 2. kutuya başladım.. doktorum bırakmak istersen kutuyu bitirip öyle bırakacaksın dedi. 3 tane 5 tane içip bırakmak yok dedi..

yaa bende hap kullanmayı düşünüyorum kızlar kafam çok karıştı hangisi ii acabaa bana tüylenme yapmasın yeterr kilo falan ön.diil yardımcı olun kızlarr

doğum kontrol hapları tüylenme sivilce yapmaz eski haplar yüksek dozaj olduğu için yapıyormuş ama şimdiki hapların dozajı çok düşük bende ginera kullanıyorum aksine yüzüm bebek gibi pürüzsüz kıllanmada yok sen bilirsin ama bence gönül rahatlığıyla kullanabilirsin ben çok memnunum yanlız ilk üç ay biraz bende baş dönmesi mide bulantısı yaptı hafif rahatsız etcek kadar değil ama

arkadaşlar ben yasmini kullanıyotum ama biraz pahallı geliyo bana ginera daha uygun yorumlarınızı okudum herkes çok memnun bende onu kullanıcam ama nezaman başlicam şu an 7günlük aradayım cuma alıcam hapı o zaman yasmin yerine ginerayımı kullanıcam bilgisi olan varmı

ben 2 sene boyunca ginera kullandım bana da ebe olan gelinimiz tavsiye etmişti hem sigara içenler için bir problem yaratmıyormuş hatta ben hiç kilo almadım desem yeridir.

selam ben 8aydır yasmin kullanıyorum ama biraz pahallı şimdiki doktorum ginera daha uygun onu neden kullanmıyosun dedi yasminle aynıymış koruyuculuğu bende şimdi gineraya geçicem ama sormayı unuttum yasmine devam eder gibimi başlicam bilen varsa cvp yazsın lütfen:1closedeyes:senağlamahihoyyytfisfisfisCADIARZU

karaciğerimde kist var benim doğom kontrol ilacı kullanmamam gerekli. ama kist için kullanmam gerekti acil.. dr a söyledim en düşük etkisi ginera dedi ve onu verdi...ve bir ayda kistim eridi....

selam canım ben yeni üyeyim ben8aydır yasmin kullanıyorum ama şimdi gineraya geçicem sence gineraya nezaman başlicam 7günlük aradan sonramı yani yasmine devam eder gibimi? yoksailk hapa başlargibimi ya sordum ama kimde cvp yazmadı bana

ben de çok memnunum gineradan.. ne kilo alımı ne tüylenme yaptı.. bıraktıktan 2 ay sonra hamile kalmıştım..
emelosma ilaç bitince 7 gün ara verip 8. gün tekrar başlıyosun. Yani pazar gün bıraktıysan bir dahaki pazartesi yeniden başlıyorsun.. Ama ilaç değişimlerinde nasıl oluyor onu bilmiyorum.. internette ilaç prospektüslerinin olduğu bir site var ordan gineranınkini okuyabilirsin. detayı yazıyodur..

selam canım ben yeni üyeyim ben8aydır yasmin kullanıyorum ama şimdi gineraya geçicem sence gineraya nezaman başlicam 7günlük aradan sonramı yani yasmine devam eder gibimi? yoksailk hapa başlargibimi ya sordum ama kimde cvp yazmadı bana

meraba canım .bende ginera kullandım sana yazmak istedim
canım ben ginerayı her akşam içiyordum zaten hap 21 günlük 21 günün sonunda 7 gün ara verip 8.gün tekrar başlıyordum
sana yardımcı olabilmişimdir umarım

kızlar ilaçların arasında hiçbir fark yok yani kullanım şekilleri açısından yasmini nasıl kullanıyorsanız değiştirdiğiniz ilacı da aynı şekilde hiçbir değişiklik yokmuş gibi devam ediyorsunuz...

ben kullandım ama doktora sormadım evlendim hemen kullandım 9ay süreyle sana tavsiyem dr kontrolüyle kullanman hiçbir yan etkisi olmadı bıraktıktan 4 ay sonra hamile kaldım

X