Aile Planlaması Ginera Kullanan Varmi

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

BEYAZ MELEK

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2007
10.372
12
41
KIZLA DOĞUM KONTROLÜ İÇİN GİNERA KULLANAN VARMI.MEMNUNMUSUNUZ.BEN 3 AYDIR KULLANIYORUM PEK BİR YAN ETKİSİNİ GÖRMEDİM.49 KİLOYDUM HALA 49 KİLOYUM.İŞTAHIMI DA PEK AÇMADI HEP AYNI.AMA BURDA Kİ HERKEZ EN AZ YAN ETKİLİ HAP YASMİN DİYOR.BENİM JİNEKOLOĞUMDA 10 YIL GİNERA KULLANMIŞ.ACABA DEĞİŞTİRİP YASMİNE Mİ GEÇSEM BU HAPA DEVAM MI ETSEM.
LÜTFEN GİNERA KULLANANLAR BİLGİ VERSİN.HEPİNİZE TEŞEKKÜRLRRRa.sa.sa.s

canım bak ben burayada geldım bende ginera kullanıyorum şuan bende kist varya bir ay kullan dedi doktr kistlerın cözülmesinede yardımcı oluyır bende cok uyku yaptı ama başka yan etki görmedım zaten bir ay kullanıcam gecen yaz yine kist olmuştu o zamanda yasmin vermişti ama o beni ck kötü yaptı 6 gün kullanabilmiştim yani ben memnun kalmadım evet herkles yasmin iyi diyor ama ben gineradan daha ck memnunum canım sendede uyku yapıyormu

Canim Bende çok Aşiri Memnunum Gineradan Doktorum Da Ginera Kullaniyormuş Bence En Iyisi Ginera

slm cnm bende ginera kullanıcısıyım ve ondan mı bilmiyorum ama ben evlendikten sonra 5 kilo aldııım ve daha yeni 2 kilo verdim o da zayıflama tableti spor yediklerime dikkat etme sonucu tabii ki kilo aldıgım dönemde öyle çokta dikkat etmedim yediklerime ondan da olabilir kiloalımım baş agrılarım biraz sıklaştı öncedende vardı ama bu kadat degil..bende doktor tavsiyesiyle kullanıyorum..aslında benim kafama takılan bişe var ve doktora gitmedim bunu sormak için ben yaklaşık1 sene 3 aydır ginerayı kullanıyormve 2 seneye yakında bebek düşünmüyorum ama bu ileride bebek istedigimizde sorun olurmu diye kafamı kurcalıyor bilen varmı aranızda?

Merhaba Elmaliöznur Ben 47 Kg Dim Hapa Başladiğimda Ama O Zaman çok Yoğun Bi Düğün Telaşi Içindeydim...5 Aydir Hapi Kullaniyorum şu An 49 Kg.yani Hap Kilo Aldiriyomu Bilemiyorummmmm.genel Anlamda Memnunum Ama Haptan.pek Yan Etkisi Olmadi.tabiyki 0 Yan Etki Kimse Diyemez Ama Sonuçta Hap Yani.aspirinin Bile Yan Etki Yapiyor.
Soruna Gelince Ben Bunu Kendi Doktoruma Sordum Canim Bende 1,5 Yil Falan Korunmak Istiyorum Bi Zarari Olurmu Dedim.kesinlikle Hiçbir Zarari Olmaz Hapi Biraktiğin An Dan Itibaren Vücudun Eski Aktivitesine Geri Döner Dedi.zaten Sende Veya Eşinde Problem Yoksa En Kisa Sürede Birakir Birakmaz Hamile Kalirsin Dedi.ama Bi Problem Varsa Hapi Kullanmiş Olsanda Kullanmamaiş Olsanda O Bebek Olmaz Dedi.yani Yüzde 1 Bile Etkisi Olmaz O Konuda Rahat Ol Dedi Avrupanin % 85 I Hapla Korunuyo Sadece Türkiyede Yabanci Bakiliyo Halk çok Bilinçsiz Falan Diyoo

KIZLA DOĞUM KONTROLÜ İÇİN GİNERA KULLANAN VARMI.MEMNUNMUSUNUZ.BEN 3 AYDIR KULLANIYORUM PEK BİR YAN ETKİSİNİ GÖRMEDİM.49 KİLOYDUM HALA 49 KİLOYUM.İŞTAHIMI DA PEK AÇMADI HEP AYNI.AMA BURDA Kİ HERKEZ EN AZ YAN ETKİLİ HAP YASMİN DİYOR.BENİM JİNEKOLOĞUMDA 10 YIL GİNERA KULLANMIŞ.ACABA DEĞİŞTİRİP YASMİNE Mİ GEÇSEM BU HAPA DEVAM MI ETSEM.
LÜTFEN GİNERA KULLANANLAR BİLGİ VERSİN.HEPİNİZE TEŞEKKÜRLRRRa.sa.sa.s

slm ben de ginera kullandim.cok memnundum baska ilac kullanmak icin sana yan etki ederse kullan yoksa gercekten cok hafif ilac memnun kalirsin sinir kilo yada killanma yapmiyor .simdi birakktim cünkü hamileyim toplam 8 sene kullandim.kendine iyi bak .....

slm ben de ginera kullandim.cok memnundum baska ilac kullanmak icin sana yan etki ederse kullan yoksa gercekten cok hafif ilac memnun kalirsin sinir kilo yada killanma yapmiyor .simdi birakktim cünkü hamileyim toplam 8 sene kullandim.kendine iyi bak .....

ÇOK TEŞEKÜRLER İLGİNE 5 AYDIR GİNERA KULLANIYORUM.1 SENE DAHA KULLAANIP BIRAKÇAM ŞİMDİLİK PLANIMIZ BÖYLE HAYIRLISI SENDE İYİ BAK KENDİNEEE:a015:

bende ginara kullanmıştım 2 yıl önce ama benim baş ağrılarımı azdırdı birde kilo aldım bayaa 6 ay zor kullnadım bıraktım

Canim 6 Ayda Kaç Kilo Aldin Acaba.ben 5 Aydir Kullaniyorum 1,5 2 Kg Aldim Ama Bizaz Yemek Yemem Fazlalaşti 47 Kg Dim Su An 49 Kg Mim

bende ginera kullandım sinirlilik hali yaptı o yüzden hemen bıraktım.kimi insanda hiç bir yan etki yapmıyor kimi insanda yapıyor.yasmini arkadaşım yıllardır kullanıyor halindn memnun.

ginera 1 ay oncesine kadar cok memnun oldugum bir haptı...ne varki 3 sene spiral arası verip geri donuşumde anladım ki bu hapın bunyeye gore yan etkileri varmış..uzun yıllar kullandıgımda anlamamışım tekrar basladıgımda o donemde cektigim bel-bacak baş agrıları sinirlilik iştah artışı ruhsal enerji artışı cinsel istek azalışı ve şimdi farkettimki ilacı kullandıgım donemlerde bunları hep çekmiştim..piyasadaki diger haplar kanama yapıyor bu yapmıyordu...sırf bu yuzden secmiştim fakat şu an çozumsuz kaldım...sizlerin yazılarından yasmini deneyecegim..

ginera 1 ay oncesine kadar cok memnun oldugum bir haptı...ne varki 3 sene spiral arası verip geri donuşumde anladım ki bu hapın bunyeye gore yan etkileri varmış..uzun yıllar kullandıgımda anlamamışım tekrar basladıgımda o donemde cektigim bel-bacak baş agrıları sinirlilik iştah artışı ruhsal enerji artışı cinsel istek azalışı ve şimdi farkettimki ilacı kullandıgım donemlerde bunları hep çekmiştim..piyasadaki diger haplar kanama yapıyor bu yapmıyordu...sırf bu yuzden secmiştim fakat şu an çozumsuz kaldım...sizlerin yazılarından yasmini deneyecegim..

BEN GİNERA KULLANIYORDUM 6-7 AYDIR.SENİN GİBİ DÜŞÜNDÜM VE YASMİNE GEÇEYİM DEDİM.GEÇMEZ OLSAYDIM 4-5 GÜN YASMİN KULLANDIM AMA HAYATIMIN EN KÖTÜ 4 GÜNÜNÜ YAŞADIM.HAPI İÇER İÇMEZ FELAKET BİR BAŞ DÖNMESİ VE HİÇ YAŞAMADIM MİDE BULANTISI AYRICA SÜREKLİ İSTİFRA ETMEYE BAŞLADIM SURATIM BENBEYAZ OLDU.DOKTORUM HEMEN BIRAKTIRDI.ŞU AN GİNERA KULLANIYORUM VE HERHANGİ BİR ŞİKAYETİM YOK.ZATEN BİDAHA ŞİKAYETİM OLURSA DOĞUM KONTROL HAPINI TAMAMEN BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM.
AMA BENCE GİNERA EN İYİSİ.sengözlerimebaksanab

canım ginerayı ben 6 ay kullandım bana hiçbir etkisi olmadı ama sigara içiyorsan hemen bırak ben hem hap kullanım hemde sigara içtim o zamanlar bilmiyordum zararlı olduğunu ama vücuda çok zararı varmış hapı bırakıncıda 1-2 ay içinde hameli kaldım hiçbir yan etkisi yok hapların arasında en iyisi olarak doktor vermişti......

X