Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

Herkesi çok tebrike ediyorum,çok güzel kg vermişsiniz ve çok hoş görünüyorsunuz darısı benim gibi tüm isteyenlere:KK34:

Bende bende zayıflamak istiyorum ama yapamıyorum toplam 17 kilo vermem lazım bir türlü başlıyamıyorum desteklerinize ihtiyacım var

Valla helal olsun ablalarım.Bende yaklaşık 1 aydır sağlıklı besleniyorum bunun yanında her gün düzenli olarak spor yapıyorum 5 kilo verdim.İnşallah vermeye devam edicem.Yazdıklarınızı gördükçe daha bir hırslanıyorum, motive oluyorum vallahi.İlerleyen zamanlarda bende koyucam resmimi.Yaza kadar 20 kilo hadi hayırlısı! Bu arada boyum 1.72 başlarken 93düm şimdi 89um belimin inceldiğini hafiflediğimi hissediyorum.Yarın tartılıcam bakalım.60a kadar bu yolda ilerlemeye devam!!!!

Ay sizleri gördükçe daha bir heyecanlanıp hırslanıyorum benimde yaklaşık 15 kadar bir fazlam var inşallah onu vericem bende koyucam fotoğraflarımı:) Sağlıklı beslenmeye devam!!

Hanımlar sizi gercekten tebrik ediyorum kilo verdikten sonraki surat ifadeniz bile değisik emin olun

merhaba kızlar resimlerinize baya bir baktım çok güzel sonuçlar var
tebrik ediyorum azimle kilo vermeyi başaranları
bende boyum 1.73 58 kilo ile evlenip evde otururken 12 kilo alan bir aburcuburcuyum
70kilo ilede hamile kaldım 81.5 ile doğuma gittim doğumda verdiğim kilom varsada evde
uykusuzluk vs oğlumla uğraşırken sıkıntıdan yediklerimle yine aldım 82 ye çıktım yaz aylarına
3ay kala tatile gidipte kafayı yememek için iki ayda verdim 12 kiloyu sonra uğraşmadım beni
baya bir rahatlattı şimdide 3.günümdeyim isveç diyetine başladım hedefim 65 63 arası bir kiloya inmek isveçe başladığımda72.5 kiloydum 13günün sonunda
verebilirsem yine eklerim fotolarımı öptüm kızlar

bu foto 82 kilo olduğum

bunlarda tam 70 kilo olduğum

:KK1::KK1:

bence de cok guzel bir degisim olmus, sanki kilo verince daha genc duruyorsunuz .tebrikler.:nazar:

merhaba kızlar resimlerinize baya bir baktım çok güzel sonuçlar var
tebrik ediyorum azimle kilo vermeyi başaranları
bende boyum 1.73 58 kilo ile evlenip evde otururken 12 kilo alan bir aburcuburcuyum
70kilo ilede hamile kaldım 81.5 ile doğuma gittim doğumda verdiğim kilom varsada evde
uykusuzluk vs oğlumla uğraşırken sıkıntıdan yediklerimle yine aldım 82 ye çıktım yaz aylarına
3ay kala tatile gidipte kafayı yememek için iki ayda verdim 12 kiloyu sonra uğraşmadım beni
baya bir rahatlattı şimdide 3.günümdeyim isveç diyetine başladım hedefim 65 63 arası bir kiloya inmek isveçe başladığımda72.5 kiloydum 13günün sonunda
verebilirsem yine eklerim fotolarımı öptüm kızlar

bu foto 82 kilo olduğum

bunlarda tam 70 kilo olduğum

:KK1::KK1:

çok güzel olmussun vallahi 80 kiloyken hiç göstermiyosun 70 gibi duruyosun:KK53: boyundan dolayı uzun boylusun 70 kiloykende çok güzelsin göstermiyosun

Merhaba arkadaşlar,
Bende aranıza yeni katıldım ve direkt muzdarip olduğum için bu konuda buldum kendimi :))
Benimde vermem gereken bi 7-8 kilom var 3 gündür akşam 6'dan sonra bişey yememeye dikkat ediyorum. şimdiden 1 kilo giitti şükür :)Biraz zorlansamda resimleri gördükçe hırslandım ve sende böyle olacaksın tut şu boğazını deyip deyip gaza getiryorum kendimi :)) Şimdilik iyi gidiyor bakalım bu arada acayip imremdim size valla tebrikler :)

kızlaaarr harikasınız bu paylaştığınız resimler şuan kilo vermeye calışanlara inanılmaz moral oluyordur, bana da mesela :) devamını bekliyoruz :):KK9::KK3:

Valla helal olsun ablalarım.Bende yaklaşık 1 aydır sağlıklı besleniyorum bunun yanında her gün düzenli olarak spor yapıyorum 5 kilo verdim.İnşallah vermeye devam edicem.Yazdıklarınızı gördükçe daha bir hırslanıyorum, motive oluyorum vallahi.İlerleyen zamanlarda bende koyucam resmimi.Yaza kadar 20 kilo hadi hayırlısı! Bu arada boyum 1.72 başlarken 93düm şimdi 89um belimin inceldiğini hafiflediğimi hissediyorum.Yarın tartılıcam bakalım.60a kadar bu yolda ilerlemeye devam!!!!

bende 96 ile başladım şimdi 90.3 üm senin gibi canım yaza kadar 25kg vermek istiyorum neler yapıcaksın bi planın var mı? ben diyete devam ediyorum zorlanmıyorum hiç ama spora üşeniyorum öğretmenim okuldan gelince çok yorgun hissediyorum:KK43: oysa ki küçük bi spor salonum var evde:KK43:((

sizlere bayıldım hepiniz süpersiniz bende 2.çocuga hamileyim ve buğüm 23 .haftam bitti ve ben 5 kğ aldım bile buğün evdeyim diye birsürü yedim içtim ben birgünde 2 veya 3 kğ alıp veren biriyim bende birgün sizin gibi zayıflayıp resmimi koyucam suan zayıflayamam zaten ama doğumdan sonra durmak yok süper kğ verecem suan 97 olmuşum herhalde 105 le bitiririm doğumu 105 den 70 e düşmeye çalışıcam ilk etapta daha sonra 65 olsam yeter yani önümde 40kğ var aynı talin e benzetiyorum kendimi talin verdiyse bende veririm dimi bu sefer başaracağım mutlaka zayıflayınca koyarım resimleri

X