Balgam ve boğaz hırıltısı için

kxixnalxixperi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
28
0
41
boğazımda balgam oluşuyor ve sürekli bi hırıltı...ayrıca kuru öksürük...kaç defa doktora gittim. ama hiçbir faydasını görmedim.:1no2: hala balgam...hala hırıltı...hala kuru öksürük...geceleri rahatsız ediyor. tramvayda, özellikle toplulukta rahatsız oluyorum. benden başka gürültü çıkaran yoksenağlama n'olur bi formül verin artık bundan kurtulmak istiyorum.

kızlar hepinize teker teker teşekkür ederim. inşallah bayramdan önce kurtulucam bu rahatsız edici durumdan. sağolasınız.

kınalıperi merhaba
çörekotunu hafif kavurup öğütüyorsun bal ve saf zeytinyağı ile karıştırıp sabah ve gece yatmadan önce bir tatlı kaşığı yiyorsun
eşimde denedik hala kullanıyor çok faydasını gördü
ayrıca ebegömecide etkili oluyor

kınalıperi merhaba
çörekotunu hafif kavurup öğütüyorsun bal ve saf zeytinyağı ile karıştırıp sabah ve gece yatmadan önce bir tatlı kaşığı yiyorsun
eşimde denedik hala kullanıyor çok faydasını gördü
ayrıca ebegömecide etkili oluyor

teşekkür ederim canım. sizlerden edindiğim bilgilerle daha sağlıklı olucam inşallah.:dance:

toz zencefil ve balı karıştırıp macun haline getirip,günde 3 kere bir tatlı kaşığı yut canım.geçmiş olsun

zencefılı macun yapıp günde 3kere yiyeilirsin ayrıca meyan kökü balgama cok iyi gelen bir bitkidir bunuda kullanailirsin

arkadaşım bende diyorumki keçiboynuzu pekmezi al çok faydalı yiyebilirsen sabah aç karnına 2 çorba kaşığı yut,benimde sürekli bitmeyen bir geniz akıntım ve sürekli boğazımda balgam varmış hissi ve yutkunmamı bile zorluyordu ve hırıltı yapıyordu,gittim aktardan bu pekmezi aşdım şimdi çok şükür rahatım,şifa diliyoruma.s.

X