Öneriler, Sorular, Yorumlar...

R

runya505

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi runya505
Arkadaşlar burda birbirimize önerilerde , yardımlarda bulunalım

• Konu Sahibi runya505
EVET BENDE AYLAR ÖNCESİNDEN İNTERNET, MECMUA NE VARSA KARIŞTIRDIM.
SIRA MODAEVLERİNE GELİNCE. ORADA NE GİYSEM HOŞUMA GİDİYORDU ( Gelinlik giymek çok harika birşey, hepsi güzel gözüküyor. )
MODELE ve RENGE KATALOGDAN KARAR VERMİŞTİM ZATEN. MODAEVİNE GİDİNCE KUMAŞLARIN KALİTESİNİ ve ZARAFETİNİ DİKKATLE İNCELEDİM.
SONUNDA DA TAM HAYALİMDEKİ GİBİ BİR GELİNLİĞE SAHİP OLDUM.
ÜST BEDEN FRANSIZ GİPÜRÜ, ALT ETEK KISMI KETEN ŞANTUK DENEN BİR SATEN ve FRANSIZ GİPÜRÜYLE KOMBİNE EDİLMİŞ. DUVAK KENARI İNCE GİPÜR. GİPÜRLERE ARA ARA SU TAŞI İŞLENMİŞ ve RENK KIRIK BEYAZ.
BEN KATALOGLARIDA YABANA ATMAYIN DERİM.
YENİ EVLENECEK OLANLARA DA ALLAH KOLAYLIK VERSİN.
HERKES GÖNLÜNDEKİNE SAHİP OLSUN İNŞALLAH.

• Konu Sahibi runya505
BİR EKLEME DAHA YAPMAK İSTİYORUM.
GELİNLİKÇİYE GİTTİĞİNİZDE BİLİNÇLİ OLDUĞUNUZU HİSSETTİRİN AŞAĞI YUKARI PİYASA ARAŞTIRMASI YAPTIĞINIZIDA...
EĞER TANIDIĞINIZ BİLDİĞİNİZ BİR GELİNLİKÇİ VARSA ( Dikişine, maharetine güvendiğiniz ) DÜĞÜNE AYLAR KALA ORAYA GİDİN ve PAZARLIK YAPIN. ( Fiyat çok düşüyor. ) DÜĞÜNE YAKIN MODELİ DEĞİŞTİREBİLİYORSUNUZDA.
ÇÜNKÜ KIŞIN PİYASA DURGUN OLDUĞUNDAN ÇOK EKONOMİK SAHİP OLUYORSUNUZ. DAHA RAHAT DENİYORSUNUZ MODELLERİ.
GELİNLİK ÇOK ÖNEMLİ SON DAKİKAYA BIRAKMAYIN...
Ben 2005 Haziran ayında evlendim. 2005 Şubat ayında pazarlık yapmıştım ve model içinde aşağı yukarı karar vermiştim. ( Sonra biraz değiştirdim. )
2004 Eylül ayında evlenen arkadaşımdan 250 YTL daha ucuza sahip oldum gelinliğime. ( Aynı gelinlikçide ve kumaş türleri ve model hemen hemen aynı )

• Konu Sahibi runya505
Allah izin verise benim pırlanta yüzüğümde böyle olcak.. Ya da elmas olabilir..Ama bu modele bayılıyorum..
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

• Konu Sahibi runya505
Link Silinmiştir.

Bu alyans hangi firmaya ait? Bilen var mı? Başka alyanslara bakmama bile gerek yok, direkt bunu istiyorum çünkü. Umarım uyurken falan batıp rahatsızlık vermez =P

• Konu Sahibi runya505
hepsi birbirinden güzel.teşekkürler canım..

• Konu Sahibi runya505
ya bunların hepsi çok süper burda emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve ablalarıma çok tşk ederim bende bu yaz evlenicem gelinlik konusunda çok araştırma yaptım ve bu kadar gelinlik bulamadım çok tşkler arkadaşlar emeğinize ve yüreğinize sağlık

• Konu Sahibi runya505
benim tek taşım en baştakinden ama taşı pembe değil beyaz birde bunu kullanmak çok zor dikkat gerektirio çünkü kenardaki küçük taşlar sürekli düşüyo yani fazla kullanışlı değil ama alyansla biraraya geldiği zaman çok güzel duruyo

• Konu Sahibi runya505
slm bayanlar benim sorum şu: nişanı evde yapıcaz ben önceden nişanım salonda olcak diye abartılı bi nişan elbisesi tercih ettim.ama şimdi evde olcak evde nasıl bişi giyebilirim.hem abartısız hemde çok güzel bişi olsun istiyorum sizinn fikirleriniz ???

sade bi gece kıyafeti olabilir canım hayırlı olsun mutluluklar dilerim

ben 1,5 ay sonra evlenıyorum ve gelinligim pırlantam eşyalarımın çogu hazır ama kaç gündür dügünümde dans müziği olarak ne çalacam onu bulamıyom. bizim bir şarkımız var ama çok agır bir şarkı olmaz. bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım. ferhat göçer cennet demeyın herkes hep onu diyo:) ve herkes onu çelıyo:) şimdiden teşekkürler

ben 1,5 ay sonra evlenıyorum ve gelinligim pırlantam eşyalarımın çogu hazır ama kaç gündür dügünümde dans müziği olarak ne çalacam onu bulamıyom. bizim bir şarkımız var ama çok agır bir şarkı olmaz. bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım. ferhat göçer cennet demeyın herkes hep onu diyo:) ve herkes onu çelıyo:) şimdiden teşekkürler

boys anılar bizim şarkımız
gülenay hayal gözlüm
samanyolu
zerrin özer o yaz

şimdiden hayırlı olsun canım mutluluklar dilerima.s.

Bencede .......Boys Anılar.......
Çok Güzel Bir Parça

Bu Şarkı Bizim oLsun, Aşkımız Sonsuz oLsun
GönLümün Pınarında Adın Ceylanım oLsun

boys anılar bizim şarkımız
gülenay hayal gözlüm
samanyolu
zerrin özer o yaz

şimdiden hayırlı olsun canım mutluluklar dilerima.s.

çok teşekkürler nişanlımlada görüşürüp bu şarkıları degerlendırcem. sağlun

kizlar benim nikahim gectigimiz haziranda oldu ve nikahimda kimse yoktu yurt disinda oldugum icin, dugunumde bu agustosta turkiyede yapiyoruz , ben nikahimi kimse gormedigi icin dugunlerde sembolik nikah diye bisi oluyomus sanirim ayni nikah toreni gibi bir fikri olan varmi , yardimci olursaniz cok sevinirim . a.s.

slm arkadaşlar,benim sorum çok yakın bi arkadaşım evleniyor onun için.Dans müziğini bulamadık hangi müzikle dans etsinler sizce?önerilerinizi bekliyorum lütfen,şimdiden teşekkürler...

kizlar benim nikahim gectigimiz haziranda oldu ve nikahimda kimse yoktu yurt disinda oldugum icin, dugunumde bu agustosta turkiyede yapiyoruz , ben nikahimi kimse gormedigi icin dugunlerde sembolik nikah diye bisi oluyomus sanirim ayni nikah toreni gibi bir fikri olan varmi , yardimci olursaniz cok sevinirim . a.s.

Evet oluyor, sadece nikah memurunun giydiği kıyafeti ve nikah memuru yerine geçecek birini bulmanız yeterli, elbette ki olur neden olmasın. Ama sanırım bunun için nikah memurları geliyor mu bilmiyorum, sanırım gelmezler. Sizin ayarlamanız gerekir.

slm arkadaşlar,benim sorum çok yakın bi arkadaşım evleniyor onun için.Dans müziğini bulamadık hangi müzikle dans etsinler sizce?önerilerinizi bekliyorum lütfen,şimdiden teşekkürler...

Arkadaşım bu konuda yazılan önceki mesajlara bakarsan arkadaşlar şarkı önerilerinde bulunmuşlar, kolay gelsin a.s.

Evet oluyor, sadece nikah memurunun giydiği kıyafeti ve nikah memuru yerine geçecek birini bulmanız yeterli, elbette ki olur neden olmasın. Ama sanırım bunun için nikah memurları geliyor mu bilmiyorum, sanırım gelmezler. Sizin ayarlamanız gerekir.

bulurum nikah memuru kiyafeti ve yapacak birini ama bir sorun olmaz dimi nebilim sahte diye felan suca girmiyo dimi ?

a.s.

X