Nivea Krem Sürdüm VE ....

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
niveanın cilt için olan ürünleri cidden yüzümde tüylenme yaptı gibi gelmişti bana, bi arkadaşımda tüylenme yapıyor dedi onunda etkisinde kaldım, bıraktım ama nivea soft eller için veya vücut için genel nemlendirici olarak gayet iyi ama yüze sürmemek gerek bence

Niveanın tüylenme yaptığını ben de duymuştum. Sonra da duyduğumu unutup niveanın saf oksijen içeren yüz kremini kullanmıştım. Ama bende öyle bir şey yapmadı. Aksine yaramıştı yüzüme. Niveanın ürünlerini kullanıyorum uzun zamandır toniğini, burun bantlarını şimdiye kadar kötü bir etki yapmadı.

nivea softun kokusunu bende seviyorum.. =) demek ki almaya , sürmeye devam

bencede iyi bikrem kızlar yüzümede sürüyorum arasıra sivilce filan yapmıyo cildim yağlı ama sorun yok yani kokusuda gerçekten çok hoş dediğiniz gibi ne zamar sürüp bi ortama girsem soruyolar

bende nivea kullaniyordum bir ara cidden cok guzel tavsiye ederim

nıveanın sarı tüpte el kremı vae q10 etkili ellerde yaşlanma karşıtı tavsıye ederım ben onu kullanıyorum bızım evde 30 yıldır nıvea kullanılır el ıcın annem 55 yasında daha 2 sene oncesıne kadar mavı teneke kutudakı nıveayı yuzune suruyodu cıldı bebek gıbı hala masallah kıl tuy yalan bence yılların markası bence

mrb kızlar benim ellerim çok kuruyo ve çatlayıp kanıyor resmen canım yanıyo.ne yaptıysam çare olmadı .ne kullanmalıyım bir bilen varmı acil cvp beklıyorum .tşk.

ben mavi kutuda olanını kullanıyorum ama çok yağlı yağlı yapıyor çok kuru olduğu halde cildim. Beyazlardan hiç almadım..

kaç yıldır tüm dünyada hiç fire vermeden satılan ve takdir edilen ender kremlerdendir nivea..
kıllanma falan yalan işler kanmayın bunlara. jojoba yagı temel cilt nemlendiricilerinden biridir.

kaldı ki, dışardan ne sürerseniz sürün, ister ''kıllandırıcı'' diye ürün olsun, önemli olan ağızdan ne aldığınız ve içeriğinin ne olduğudur.. eh zaten, bugün yediğimiz her et ve sebze meyvenin hormon dolu olduğunu düşünürseniz, kremle mremle olmayacağını anlayabiliriz..

nivea süperdir, hem en doğalı hem en temizi..

Kesinlikle dogru. Her donem bir kac kremi killandirir diye atarlar ortaya dedikodular, herkes yuzundeki degisikligi ona yorar. Ozellikle de Turkiye de. Baska ulkelerde hic boyle dedikodular duymadim, duyulmaz da. Akdeniz ulkeleri disinda elbette. Cunku istenmeyen sorunlar arasinda killar bu ulkelerde. Epilasyon malzeme cesitleri bile daha fazla en basitinden.

Nivea, klasik nivea, kalin bir dokusu olsa da gozum kapali kullandiklarimdan. Diger cogu urunu de..

kaç yıldır tüm dünyada hiç fire vermeden satılan ve takdir edilen ender kremlerdendir nivea..
kıllanma falan yalan işler kanmayın bunlara. jojoba yagı temel cilt nemlendiricilerinden biridir.

kaldı ki, dışardan ne sürerseniz sürün, ister ''kıllandırıcı'' diye ürün olsun, önemli olan ağızdan ne aldığınız ve içeriğinin ne olduğudur.. eh zaten, bugün yediğimiz her et ve sebze meyvenin hormon dolu olduğunu düşünürseniz, kremle mremle olmayacağını anlayabiliriz..

nivea süperdir, hem en doğalı hem en temizi..

Hay ağzına sağlık nedir bu nivea kıllanma yapar yalanı yaaa. Öyle olsa ben herhalde ormanda filan yaşıyor olurdum. Nivea en bilinen marka, makyaj ürünlerinden, deodorant'a, erkek bakım ürünlerinden, çocuk bakımına kadar bir çok ürünü var ve hepsi de kaliteli ama özellikle kremde Nivea kesinlikle 1 numara başkasını tanımam. Üstelik 2009'da dünyada en güvenilir marka seçilmiş, fazla söze ne hacet kesinlikle nivea krem süper.

Bende nıvea kullanıyorum Çok gÜzel memnunum

iyiki varsin nivea soft seni seviyorum yillardir kullaniyorum ben ya ne kili ne tuyu hepsi yalanlaelaelaelaelae

X