Nivea Krem Sürdüm VE ....

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
Isyerinde toplanti vardi, elime yeni nivea krem surup gittim masaya oturdum, karsimda bi erkek vardi, o koku kimden geliyor dedi, benden dedim, ne o dedi, sadece el kremi dedim, rezil olmus hissetmis kendini, ya ben parfum sandim soracaktm esime falan alirdim ondan dedi... :p

Demek ki oyle cok pahali parfumlere bile gerek yok die dusundum bi an ve o gunden sonra kokuya cok onem vermeye basladim...

çok hoş bence bozulcak biş yok bunda nıveanın parfümüde aynı kokuyozaten

benimde bi kremim var farmasinin oda aynı parfüm gibi kokuyo

aynısı banada olurdu hep arko nem sürerdim arkadaşlarım parfümün ne çok güzel derdi =)

arkadaşlar bende nıveanın bu kremini almak istiyorum su bazlı oldugu için kullandınızmı memnunmusunuz ya birde nıvea ürünleri tüylenme yapıyor diye duydum siz böyle bir sorunla karşılaştınızmı ??

bu krem gerçekten çok güzel. ben hem ellerime hemde tüm vücuduma uyguluyorum. anneannem kaç yıldır niveanın en yoğun yağlı kremini kullanıyor. hani şu mavi kaplı olan. ve ne bir tüylenme olmuş yüzünde ne başka birşey. ama yüzün yağlıysa bu ürünü kullan.kuruysa mavi kapaklı olanını kullanırısn.

arkadaşlar bende nıveanın bu kremini almak istiyorum su bazlı oldugu için kullandınızmı memnunmusunuz ya birde nıvea ürünleri tüylenme yapıyor diye duydum siz böyle bir sorunla karşılaştınızmı ??

bunlardan kullanıyorum aynen canım büyük olan odamda, tüp olanı çantamda taşıyorum
kuru cildim var ama yağlı kremleri sevmiyorum çok kötü parlıyor
bu çok kolay emiliyor ve çok güzel kokuyor yumuşacık yapıyor vücudumun her yerine kullanıyorum tüylenme falan da yapmıyor

tşk ederim ilgilendiginiz için kızlar oh be tüylenme yoksa içim rahatladı biran tüylenmde dediklerinde korkmuştum :):)

Nivea nın lacivert ambalajlı kutusunu ellerim,bacaklarım için kullanıyorum kokusu çok hoş(Triple action cremolotion)

tşk ederim ilgilendiginiz için kızlar oh be tüylenme yoksa içim rahatladı biran tüylenmde dediklerinde korkmuştum :):)

ben yüzüme bile sürüyorum canım merak etme.reyondaki kadın bana daha pahalı bi şey satmaya çalışıyodu.niveanın içinde jojoba yağı olduğu için tüylenme yapıyor dedi.ben de öyle olsa üstüne kocaman yazmazlar heralde jojoba özlü diye dedim.kadın cevap veremedi.:)

ben yüzüme bile sürüyorum canım merak etme.reyondaki kadın bana daha pahalı bi şey satmaya çalışıyodu.niveanın içinde jojoba yağı olduğu için tüylenme yapıyor dedi.ben de öyle olsa üstüne kocaman yazmazlar heralde jojoba özlü diye dedim.kadın cevap veremedi.:)

Canım jojoba yağı ve E vitamini içerir yazıyo zaten üstünde Nivea softlarda:icecream: Boşuna çıkışmışsın kadına yazık sırnaşık şey bende tüplüsü var Gittim baktım kremime doğru hatırlıyomuşumalkisalkisalkis Alttaki resimde de ing yazıo İnanmazsın belki bana die koydum resmi canım:1closedeyes: Bende jojoba yağı ve E vitamini içerir yazıo Hem de önünde içindekilerde falan değil Mavi olan çok yağlı gelio bana cildim kuru olduğu halde:1no2: Yine de tercih meselesi tabihihoyyyt

89141l1.jpg

Son düzenleme:
sen benim dediğimi anlamadın sanırım canım ben de kabın üstündeki yazıyı gördüğüm için kadına çıkıştım o da sesini çıkaramadı.kadın jojoba yağının tüy yaptığını söyledi ama kötü bi şey olsa firma sahipleri kabın üstüne yazmaz heralde dedim.yıllardır kullanırım ama bana bi şey olmadı.eğer tüy yapıyo diye şikayet gelseydi firmaya,üstündeki yazı kaldırılırdı en azından.zorla aldırmıyorum ya kremi,istemeyen almaz.ayrıca sana niye inanmıyım canım benim bende de var krem,hem büyük hem tüp.kaydirigubbakcemile5benim de cildim kuru.yağlı kremleri sevmiyorum arko falan.bi de bunun mavisi çok yağlı haklısın.ama bu su bazlı olduğu için hemen emiliyo:)zemuszemus

Son düzenleme:

süper canım ya kadın fena bozulmuş :):) alcam bende canım kremi

sen benim dediğimi anlamadın sanırım canım ben de kabın üstündeki yazıyı gördüğüm için kadına çıkıştım o da sesini çıkaramadı.kadın jojoba yağının tüy yaptığını söyledi ama kötü bi şey olsa firma sahipleri kabın üstüne yazmaz heralde dedim.yıllardır kullanırım ama bana bi şey olmadı.eğer tüy yapıyo diye şikayet gelseydi firmaya,üstündeki yazı kaldırılırdı en azından.zorla aldırmıyorum ya kremi,istemeyen almaz.ayrıca sana niye inanmıyım canım benim bende de var krem,hem büyük hem tüp.kaydirigubbakcemile5benim de cildim kuru.yağlı kremleri sevmiyorum arko falan.bi de bunun mavisi çok yağlı haklısın.ama bu su bazlı olduğu için hemen emiliyo:)zemuszemus

tatlım kusura bakma yanlış algılamışım da tüylenme yaptığı doğru olabilir çünkü benim yüzümde yoktu eskiden bunu kullanınca oldu minik minik Bıraktım yüzüme sürmeyi uzun vadede etkisini gösterio zaten (tüy) Tabi yine de sen bilirsin Niveanın young serisinden bi krem kullanıorm tüpte deniz kokuo çok güzel Geçenlerde nivea soft deniyim dedim çok yağlı geldi

Son düzenleme:

bence bu krem iyi kullanıyorum...

nivealar güzelde hemen etkisi geciyor benim elimde

niveanın hangı kremi guzel kokuo cnm ? hangısını surdn de gittn?

kaç yıldır tüm dünyada hiç fire vermeden satılan ve takdir edilen ender kremlerdendir nivea..
kıllanma falan yalan işler kanmayın bunlara. jojoba yagı temel cilt nemlendiricilerinden biridir.

kaldı ki, dışardan ne sürerseniz sürün, ister ''kıllandırıcı'' diye ürün olsun, önemli olan ağızdan ne aldığınız ve içeriğinin ne olduğudur.. eh zaten, bugün yediğimiz her et ve sebze meyvenin hormon dolu olduğunu düşünürseniz, kremle mremle olmayacağını anlayabiliriz..

nivea süperdir, hem en doğalı hem en temizi..

Nivea nın oxygen power ın gece ve gündüzünü kullanıyorum çok memnunum. Kolay kolay yüzüme uygun krem bulamıyorum. Hemen küçük küçük sivilce yapmaya başlıyor. Bu çok iyi geldi. Bir de tüpler yada kase şeklinde olanlar açtıktan sonra 10-15 ancak kullanıyorum. Herhalde havayla temes ettiği için mikrop ürüyor diye düşünüyorum. Başka bir açıklama bulamadım. Sonrasında sürünce kaşınmaya ve sivilcelenmeye başlıyor. Bu sprey şeklinde olduğu için havayla teması da yok ve çok hafif. Hemen emiliyor Temizleyiciside çok güzel Tavsiye ederim

bende nivea markasını görünce tamam diyorum :) babannemde kullanıyodu, hani mavi teneke kutu içinde yoğun bi krem vardı, hiç çantasından eksik etmezdi :)) o zamanlardan beri güvenim var niveaya :)

X