Adet sancısı

aylin86

eymenim
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2007
465
1
37
benim sorunum adet sancısı...her ay çok ağrım oluyor kullanmadığım ilaç kalmadı. son çareyi iğne olmakta buldum..her ay iğne oluyorum..bunun başka bir çözümü yokmu internetten araştırdığım kadarıyla adet sancısı çok normal ama benim bayılmaya kadar gidiyor.21 yaşındayım..çevremdeki insanlar uzmana gözükmem gerektiğini söyledi..kist iltihap olabilirmiş..
senağlama:çok üzgünüm:

canim benimde adet sancim cok kötü oluyor ilk 2 gün yatak dösek yatiyorum doktor normal dedi,agri kesici aliyorum tabi oda fayda etmyorum,adet sancisi hapi aldim agriyi hafifletiyor ama etkisi 5-6 saatde geciyor,oyüzden her 5 saatde bir hap aliyorum yoksa dayanilcak gibi degil,herkes evlenince gecer dedi ama nerdee

adet sancısı için majezik tavsiye ederim iyi bi agrı kesicidir allah kolaylık versin bayan olmak zorrr:)

canim benimde adet sancim cok kötü oluyor ilk 2 gün yatak dösek yatiyorum doktor normal dedi,agri kesici aliyorum tabi oda fayda etmyorum,adet sancisi hapi aldim agriyi hafifletiyor ama etkisi 5-6 saatde geciyor,oyüzden her 5 saatde bir hap aliyorum yoksa dayanilcak gibi degil,herkes evlenince gecer dedi ama nerdee

aynen bende bazen öyle oluyom 2 defa hastanelik oldum iğneyi yedim ve geçti ama 3 4 saat sonra yine başlıyo ağrı

ayyy adet sancısı demeyin bana çok fena ya.... majezik bende kullanıyorum...

benimde çok kötü oluyor bende majezik kullanıyorum yoksa dayanamıyorum ağrılara
herkes evlenince geçer diyor ama bilmiyorum ne kadar doğrudur

majezik bende hiç fayda etmiyor.
bilmiyorum faydasını gören arkadaşlar var mı ama suyu iyice kaynatıp pet şişe ya da kavanoza dolduruyorum.sonrada karnıma koyuyorum.çok faydasını gördüm.denemeyen ve ağrı çeken arkadaşlara tavsiyemdir.uyuşturuyor ve ağrıyı hafifletiyor.bu yöntemi denememiş arkadaşlarıma tavsiye ettiğimde çok dualarını almıştım.inş hepinize iyi gelir

valla allah hepimize kolaylık versin...doktora gittim kızlar hiçbirşey yok gayet sağlıklıyım zaten adet döneminde sancının olması yumurtlama olmasına işarettir dedi doktor...

Son düzenleyen: Moderatör:
bayanlar için özel sallama bitki çaylarının iyi geldiğini duymuştum istersen bi dene...

bende her ay aynı cileyi cekiyorum.agrı kesiciler bana fayda etmiyor.her ay igne vuruluyorum.allah yardımcımız olsun.

evet evlenince geçmiyor bazılarında azalma oluyormuş ama benim geçmedi doğum yapınca kesin geçer diyorlar ama tabi normal doğum yapanlar için.ben sallama çayını ve sıcak su ile ısınma yöntemlerini çok denedim gerçekten faydası oluyor önce çayı içiyorsunuz sonra suyu karnınıza koyup uyuyorsunuz 1 saat te canlanıyorsunuz çok aşırı adet görmeyenlere aspirinde tavsiye ederim vaktim olmadığında ben aspirin alıyorum biraz adetim fazla geliyor ama ağrım olmuyor.

kızlar bende aynı dertten muzdaribim valla evlensende geçmiyo ne yaparsan yap ilk gün 6tane falan ağrı kesici alıyom abartmıyom gerçek ne yapıyım çokk ağrıyor

KIZLAR YEŞİL ÇAY İÇİN AMA SALLAMA OLMASIN AĞRIYII 10-15 DK DA GEÇİRİYOR ... BEN DENEDİM SİZDE DENEYİN..

İŞE YARAMASININ SEBEBİ İSE YÜKSEK ORADA E VİTAMİNİ İÇERMESİ.. ZATEN TIP ADAMLARI TARAFINDANDA ONAYLANMIŞ...

EN AZINDAN DENEYİN DERİM GÖRÜCEKSİNİZ İŞE YARIYOR.a.s.

Canım aynı sorun bendede var nasıl ağrıyor anlatamam.Hapla falanda çok zor geçiyor.Ağrı başlamadan atıyorum bende..Bide iğne yaptırıyorum oda iyi geliyor...

arkadaşlar bu ağrılar ilaçla ağzrı kesiciyle dinmiyor gibi..doğum yapanların kurtulduğunu duydum?

Biyerde okumuştum doğum esnasında bazı kanallar genişliyormuş ve ağrıda bitiyormuşşş.onun dışında bu sancıdan kurtulan duymadım

benimde cok sancim oluyo bende fort kullaniyorum gercekten iyi geliyo ama miktarini azaltiyo yani kesiyo.... ama cok cok iyi geldigi kesin adet sancisina kesin cozum

ah bi dogurabilsek zaten butun sorunlar ortadan kalkicak.... neden herkesin kolayca sahip oldugu seyler icin biz savasmak zorundayiz....

X