Gastroenteroloji - Sindirim Sistemi Hastalıkları Wilson Hastalığım ?

• Konu Sahibi ece-bebek
  • Başlangıç Tarihi
E

ece-bebek

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ece-bebek
SELAMLAR BEN 12 SENEDİR WİLSON HASTASIYIM,EVLİYİM VE 4 SENEDİR BEBEĞİM OLMUYOR EĞER BU HASTALIKTA BEBEĞİ OLAN VARSA KONUŞMAK İSTİYORUM LÜTFEN YAZIN BİLGİLENDİRİN BENİDE WİLSON HATALIĞI KONUSUNDA HERŞEYİ BİLİYORUM ARTIK AMA YİNEDE BENİM GİBİ OLAN BAŞKA İNSANLARLADA KONUŞMAK İSTİYORUM BELKİ BURDA BULABİLİRİM :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:a.s.

• Konu Sahibi ece-bebek
Geçmiş olsun,konunuza bu bölümde devam edebilirsiniz.

• Konu Sahibi ece-bebek
pardon ben biraz acemiyimde yanlış olmuş yardımınız için teşekürler

• Konu Sahibi ece-bebek
merhaba hüzün güzeli cnm ilgin için teşekürler ama ben zaten ilaç kullanıyorum ve ömür boyuda kullanacam ve hastalığımın bu olduğuna eminim çünkü 12 sene oldu yani ama yinede teşekürler

• Konu Sahibi ece-bebek
güzelim çok üzüldüm hastalığın için inan bilgim yok bu konuda allah acil şifalar versin sana

öptüm gülüma.s.

• Konu Sahibi ece-bebek
canım aşkım seni çok seviyorum ve acıl şıfalar diliyorum her zaman senin leyim yanındayım ama hastalıgın la ilgili hiç bir bilgim yok ilk defa senden duydum en yakın zamanda da bir bebişimiz olur inşalla ben biliyorum ve inanıyorum olacagına sende inan diyorum sakın umutsuzluga kapılma hiç bi zaman.

• Konu Sahibi ece-bebek
canm nerdesin sen ya hiç yazmıyosun bana seni çok özledim inan seni bekliyorum

• Konu Sahibi ece-bebek
ece bebek geliyomu yoksa kız bana cevap yaz bekliyorum seni hadiiiiiiiiiiiii

• Konu Sahibi ece-bebek
ece bebek geliyomu yoksa kız bana cevap yaz bekliyorum seni hadiiiiiiiiiiiii

canım benim gelmiyo daha gelirse ben sana yazarım ama senin duaların senin benim yanımda olman bana yetiyo inanki beni çok rahatlatıyosun iyiki varsın canım benim:emir_bebek::emir_bebek:senağlama

KİMSECİKLER YOKMU ARKADAŞLAR YARDIMCI OLABİLECEK İNANIN BİR ŞEYLER PAYLAŞMAK İSTİYORUM AMA KİMSECİKLER YOK GALİBA NEYSE YAAA İNSAN TEK OLDUĞUNU HİSSEDİNCE DAHA KÖTÜ OLUYOR AMA NE YAPALIM GALİBA BU SİTEDE TEK BEN WİLSON HASTASIYIM YOKSA MUTLAKA Bİ YAZAN OLURDU AMA OLMADI İŞTE BURADA DA BİŞEY BULAMADIM senağlama:1no2:senağlama:1no2:

hastalık hakkında bilgi versen belki o durumda olanlar vardırda adını farklı biliyorlardır.çok geçmiş olsun cnm

CANIM WİLSON HASTALIĞI BİR KARACİĞER RAHATSIZLIĞIDIR BEN 12 YAŞINDAYKEN SARILIK OLMUŞTUM DOKTORLAR HİÇ BİR TEDAVİ BULAMADILAR ÖLÜR DEDİLER BENİM İÇİN KARNIM ŞİŞMİŞTİ SONRA ANKARAYA GÖTÜRDÜLER BENİ VE ORDA HEMEN HASTANEYE ALDILAR SONRA SİROZ DAN ŞÜPHELENDİLER AMA WİLSON HASTALIĞI ÇIKTI WİLSON HASTALIĞI SİROZ HASTALIĞININ BİR ALT SEVİYESİ İMİŞ BENİM KARACİĞERİM BAKIR TOPLUYOR VE BUNU VÜCUDA DAĞITMIYOR YANİ DÜZENLİ ÇALIŞMIYOR BU YÜZDEN KARACİĞER DÜZENLİ ÇALIŞTIRMAK İÇİN İKİ TANE İLACIM VAR ONLARI ÖMÜR BOYU KULLANACAĞIM VE BENİM BEBİŞİMDE OLMUYOR 5 YILLIK EVLİYİM ONUN İÇİN BENİM GİBİ OLAN BİRİYLE KONUŞMAK İSTEDİM ZATEN ÇOK NADİR GÖRÜLEN BİR HASTALIK OLDUĞUNU BİLİYORUM AMA BELKİ BULURUM BİRİLERİNİ DEDİM AMA YOK GALİBA OLSA MUTLAKA ONLARDA KONUŞMAK İSTERLERDİ:emir_bebek::emir_bebek:yerimsenibenşutarafagitti

slm ben28 yaşında wilson hastasıyım.bundan 7 yıl önce üniversite öğrencisiyken oldum .Arkadaş arıyorum....................

ben istanbulda tedavi görüyom.Sağolsadecearkadaş istiyorum grşz sana kolaygelsin allah şifa versin öptüm

sanırım bebek tedavisindesin inşallah olur sana kolaygelsin

X