Bursa'da Estetik Cerrah tavsiyeleri

aloft

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
537
476
Merhaba arkadaşlar,bursada burun estetiği ameliyatı olan var mı aranızda ?
Ben acı badem hastanesinden dr.murat tezcan ile görüştüm,telefonda görüştüm sadece daha hastaneye gitmedim,bayramdan sonra gidip ameliyat için gün alacağım,3.300 ytl fiyat verdi bana telefonda.

Bursada estetik ameliyat olan biri varsa yardımcı olabilir mi hangi doktor iyidir acaba a.s.

aman yarabbim,internette gezinirken ameliyat olmayı düşündüğüm doktorla ilgili haber buldum :1shok:

XXXXXXXXXXXXXXXXX

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağol güzelim cevabın için evet vatan hastanesinde o arada acıbademle ilgili bişeye bakıyordum sanırım yanlış yazmışım.
kimseden cevap gelmeyince ben de bursadan kimse yok sanmaya başladım forumda.

göğüs ameliyatını kaça oldun ?

selam..vatan hastanesinde burun ameliyatı olan bi kızın burnunun düştüğünü dydum. doktor kim bilmiorum gerçi..hala yaptırmadıysanız iyi araştırın bence...

daha olmadım güzelim,bayramdan önce olacaktım ama mart ayına sarktı bazı sebeblerden dolayı,teşekkür ederim bilgi için iyi araştırmaya çalışıyorum.böyle şeyler duydukça korkuyorum.

estetik internationalın dr u bülent bey çalışanının burnunu yapmış harikaydı ama bi kişyle karar verilecek bi durum deil tabiki..bana 2.5 milyar demişti. birde kimde karar kılacaksan yılbaşndan önce ayarlarsan daha ii olur yılbaşndan sonra 4 civarı olcakmış

limonii ye katılıyorum Dr. Bülent cihantimurun çok başarılı çalışmaları var bende göğüs büyütme operasyonun resimlerini gördüm yağ enjeksiyonu ile türkiyede ilk bülent bey yapıyor çok beğendim yenilikçi ve başarılı bir doktor olduğunu düşünüyorum bende göğüslerimi ona büyüttürmeyi düşünüyorum sitesine girersen birebir sorularını yanıtlıyor canım bence bir temasa geç.

Bülent beyle daha önce görüştüm ben nakit 2,500 ytl fiyat vermişti bana, iyi karar vermek lazım.. mart ayı gibi düşünüyorum ben..bir aksilik olmazsa şubatta randevu alıp giderim.

Arkadaşlar bursada estetik yaptıran yok mu hiç aranızda,mart ayında olmayı düşünüyorum ama daha doktora bile karar veremedim.Aklım allak bullak oldu

:uhm:

sen kendin mi ameliyat oldun,yoksa bir arkadaşın mı çok iyi olduğunu kanısına nasıl vardın ?

onkoloji hastanesinde tek bir doktor var ..eşim ameliyat oldu.çok memnun kadık et ve kis aldılar..estetikte yapar sanırım..
devlet hastanesinin yanındaki onkoloji hastanesinde..bilgine canım..

limonii ye katılıyorum Dr. Bülent cihantimurun çok başarılı çalışmaları var bende göğüs büyütme operasyonun resimlerini gördüm yağ enjeksiyonu ile türkiyede ilk bülent bey yapıyor çok beğendim yenilikçi ve başarılı bir doktor olduğunu düşünüyorum bende göğüslerimi ona büyüttürmeyi düşünüyorum sitesine girersen birebir sorularını yanıtlıyor canım bence bir temasa geç.

Bülent Cihantimur nasıl bir doktor bilemem ama sitesinde bir çok soru sordum hiçbir yanıt alamadım kendisinden ,yorum sizin..

Bülent cihantimur'dan perşembe günü için ön görüşme randevusu aldım,İnternette araştırdım şimdilik en iyisi o gibi gözüküyor ayrıca benim internet yoluyla sorduğum bütün sorulara aynı gün içinde cevap verdiler bana 2.500 - 3.000 ytl arası maliyeti var dediler,ben kendimi ona göre hazırladım gelişmeleri bildiririm size.martın ortasında ameliyat düşünüyorum.

mesut özcan'dan da randevu aldım şimdi yarın ikisiyle de görüşeceğim,ikisininde ön görüşmesi ücretsizmiş zaten.iki saat arayla birinden çıkıp diğerine gideceğim,cuma günü detayları yazarım..

Bülent bey'e karar verdim,7 mart perşembe günü,yani önümüzdeki hafta ameliyatı oluyorum,süreyi çok uzatmak istemedim,karar vermişken bir an önce olayım diye..

Bülent bey çok tecrübeli bir doktor,ben kliniğine gittiğimde daha yeni burun ameliyatından çıkmış bir hastasıyla karşılaştım,kadın gayet sağlıklı ve iyi görünüyordu.daha sonra saç ekimi için gelen,burnunu iple kaldırmak için gelen bir kaç kişiyle daha karşılaştım zaten bülent beyle de konuşunca rahatladım..
karpedyemin sor dediği bütün soruları sordum,özellikle de ilk ameliyatta bir sorun olursa ikincisinde ki ücret hakkında bülent bey bana şimdiye kadar ikinci bir ameliyat gerektirecek bir şeyle karşılaşmadım ama olursa da ücret almıyorum dedi.

Heyecanlıyım kızlar,ameliyattan sonra öncesi ve sonrası resimlerimi isteyenlere mail yoluyla gönderirim mutlaka.

Kızlar yarın sabah ameliyata giriyorum,heyecanlıyım çok...
Umarım her şey yolunda gider ve bu yaptığıma değer bir sonuç olur..

kızlar ameliyat oldum,pazartesi tamponlarım alındı..karpedyem adım pınar bu perşembe saat 4'de yine ordayım işin yoksa gel görüşelim orda..

bugün işe geldim biraz ortalığı topladım perşembe dediğim gibi alçılarım alınacak..

detayları yarın yazarım bu arada çok memnunum...

kızlar ameliyat oldum,pazartesi tamponlarım alındı..karpedyem adım pınar bu perşembe saat 4'de yine ordayım işin yoksa gel görüşelim orda..

bugün işe geldim biraz ortalığı topladım perşembe dediğim gibi alçılarım alınacak..

detayları yarın yazarım bu arada çok memnunum...

çok geçmiş olsn cnm vallabende bülent beyle görüşmek istiorum daha çok göğüs büyüttürme için ama burunda düşünmüyor değilim yani zaman zaman banada mail olarak biraz daha iyileştikten sonra atarmısın öncesi ve esonrasını canım

İsteyen herkese gönderebilirim resimleri fikir olması açısından..

Benim ameliyatımdan önce göğüs büyütme ameliyatı yaptı aynı kadınla tamponları aldırmaya gittiğimde yeniden karşılaştık,kadın kendini çok iyi hissettiğinden hiç ağrı çekmediğinden bahsediyordu..
Zaten bülent bey o kadar kibar ve ilgili ki...ben tamponları alırken çok tedirgin olmuştum acıyacak diye ama hiç canım acımadı,yarın da alçılarım çıkıyor..
çok mutluyum.. eğer gerçekten kendinize sorun ettiyseniz bence mutlaka yaptırmalısınız..

X