Iple Bıyıkları Alma ??

Ewet canım ısıtılacak bi kabın içinde oluo sabun gibi,ama sadece bıyık için kullanacaksan sen işini bitirene kadar donmaz ki,bıyık almak max 5 dk sürer o kadar çabuk donmuo merak etme,kullanma klavuzunu iice oku çok basit zaten,tamamen eriyene kadar ısıtmana gerek yok,üstünde biraz eriyince al ocaktan,hemen sıcak sıcak sürme biraz yoğunlaşsın soğusun,sürünce 1-2 saniye durup çekicen,bekletmezsen donmaz zaten yüzünde,kullandığın ağdayı atacaksın o zaten kıllı olmuş oluo,kalanı da bi süre sora donar,karton kutusuna koyar kaldırırsın,gerek olduğunda tekrar çıkarıp ısıtırsın,valla kuaförlerde hem ii alamıyolar uyduruyolar,her yerine 1 kez yapıştırıp çekiolar kalan tüyler ölece kalıo,ben kuaförde aldırdım ve hiç beğenmedim,dediğim gibi kuaföre vereceğin parayla bi kutu sir alırsın ve 1 sene rahat rahat kullanırsın,1-2 seferde acemiliğin de gider,kuaföre gittiğine değmez,kaş olsa anlarım da bıyık da ne var ki almakta,şekil mi vercen sanki bıyıklarına :Roflol:

amnnn güzelim ya bi bıyık mı dert allh aşkına... diger bolgelerdeki acıyı bilmiyorsun sanırım? 1parmak kadar biyer zaten, git bi kuafore evde fln ugraşmaa degmez. 1 dk. içinde bıyık bitmişdir...

kuaföre gittiğine değmez,kaş olsa anlarım da bıyık da ne var ki almakta,şekil mi vercen sanki bıyıklarına :Roflol:

hay allahım aksam aksam çok güldüm :Roflol: bi deneyim sir agdayı bir dahaki sefere. kaşlarımı falan ben hallederim. asla ve asla gitmem kuafore kas icin igrenccc yapıyorlar herkesın aynı incecik ıyyy. zaten dagınık kasım yok hallediyom evde.

amnnn güzelim ya bi bıyık mı dert allh aşkına... diger bolgelerdeki acıyı bilmiyorsun sanırım? 1parmak kadar biyer zaten, git bi kuafore evde fln ugraşmaa degmez. 1 dk. içinde bıyık bitmişdir...

ahh ah diger bölgedeki acıyı bilmez miyim hiç. birkac defa yarım yamalak aldım cam sakızı agda ile beceremıyorum. sımdı sirle bir denicem bakalım. az az yavas yavas yapcam artık bıktım tuy dokuculerden

ahh ah diger bölgedeki acıyı bilmez miyim hiç. birkac defa yarım yamalak aldım cam sakızı agda ile beceremıyorum. sımdı sirle bir denicem bakalım. az az yavas yavas yapcam artık bıktım tuy dokuculerden

evet bencede bıyıklara kendi aldığınız sir ağdayı uygulayın.her yerde satılıyo,ama ardından losyon kullanın muhakkak.ama diğer bölgeye siri önermiyorum helede hassas cilde sahipseniz.en güzeli çamsakızı..acıyo ama değiyo..kadınlık ne yaparsınız...:eek:klava:

ufak yuz ıcın bantlar var satılıyor kozmetıkcılerde alabılırsınız. ama bır kutu sır agdadan pahalıya gelıyor soyleyeyım. 10 tane oluyor ıcınde 20 kere kullanılıyor. ıcınde temızleme bantıda var.
bir de yakınınızda for you varsa ısıtıcısıyla beraber sır agda kartusu satıyorlar 30 liraya. caydanlıkla cezveyle ugrasmazsınız.
sevgiler

canim tüy sarartici kremler var eczanelerde deneyebilirsin.. acisiz:dance:

benim zaten sapsarı, renk olarak bellı deil, tabi herkes bıyık aldıgı ıcın ben sarı bıyıklı dolasıyom sırnaşık şey sarı da olsa dıkkat cekıyor.

ufak yuz ıcın bantlar var satılıyor kozmetıkcılerde alabılırsınız. ama bır kutu sır agdadan pahalıya gelıyor soyleyeyım. 10 tane oluyor ıcınde 20 kere kullanılıyor. ıcınde temızleme bantıda var.
bir de yakınınızda for you varsa ısıtıcısıyla beraber sır agda kartusu satıyorlar 30 liraya. caydanlıkla cezveyle ugrasmazsınız.
sevgiler

30 lira mı???:1shok: :1shok: burda kendi kabının içinde satılıyo markası analize,185 gr ve 5 ytl,başka markaların da var aynı şekilde,en pahalısı 7 flan,30 lira da neymiş bee :1shok:

yok canım ya korkulacak bişey yok bilmiyorum ama ben alırken hiç bir yerimde acı hissetmiyorum ben alırsam acı hissediyorum ama kuaförde asla acı hissetmiyorum kendini kuaförün ellerine bırak rahat ol acıyacak deme sakin ol. ilk başta biraz acıyacak ama panik yapma canım. hadi kolay gelsin.....

ben hiç hayatımda bıyık aldırmadım..zaten yokki:1closedeyes:...şanslıyım sanırım bu konuda aldıranları görüyorum çünki acıyor sanırım:bbo:

başta avıyo ama uyuşunca daha pek fazla bişi hissetmiyosun...ama dudağının çizgisine doğru olan tüyleri alınca biraz fazla acıyoo

ben makinanın ince ucuyla alıyorum yüz için olanla gayet pratik oluyor önceleri bende iple alırdım

30 lira mı??? burda kendi kabının içinde satılıyo markası analize,185 gr ve 5 ytl,başka markaların da var aynı şekilde,en pahalısı 7 flan,30 lira da neymiş bee

ya icinde isticisi var oldugu icin 30 lira olabilir diye dedim. sen nerden aliyorsun ki 5 liraya isiticisyla hem de? ben de oradan almak isterim. cezveyle icine su kaciyor.

Ben hep ipler aldırırım buz gibi oluyor valla
acı falan da çok az. Zaten ilk başladığında acır sonra ısınıyor.
Çok da memnunum 15 günde 1 aldırırım

:uhm:arkadaşlar inanın bana en zor gelen şey şu bıyık alma konusu yaa..kaşlarda problem yok...bıyık işi zor valla en son sir ağdayla kendim alayım dedim cildim tahriş oldu kıpkırmızı oldu yüzüm ipi hiç beceremiyorum ne zor onu yapmak öyle...epilasyon aletinin yüz için olan başlığını kullandım nedense daha çok çıktı...cımbızlada beceremiyorum sadece bunun içinde kuaföre gitmek istemiyorum aman yaa...ne zor şu kadınlık kardeşimmmm.........:1shok:

Evet cilt hassaa ise çok tahriş oluyo.Ben ağdadan sonra kayısı yağı kullanıyorum.Sürüyorum ölece yarım saat fln bekletiyorum.Yoksa krem fln kullandığımda hiç fayda etmiyor.Neredeyse 1 gün boyunca kızarık dolaşıyorum:)
Kadınlık zor ama güzel....
tatlicadiarzu

evet canım makinadan kastım epilasyon aletiydi yüz için olan küçük bi aparatı var onla alıyorum gayette rahat oluyo kıllardada kalınlaşma yapmadı

bazen acıyo ama alışınca acısı gidiyo iple temiz oluyo tavsiye ederim canım

X