Iple Bıyıkları Alma ??

coyness

depresif kişilik
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
938
2
36
kızlar, yeni bir baslık actım ama daha once acılmıs mı bulamadım.
yaa bıyıklarımı ne ile alabılırım. sesu agda bandı almıstım (kucuk yuz ıcın olanlardan). yarım yamalak aldı. kaldı bazı yerler. birazcık cımbızla alayım dedım.aldıklarımı aldım ama daha duruyorlar. cımbızla cok acıyor. :1no2:
en iyi ugrasmayım kuafore mı gıdeyım? kuaforler sanırım once sir agda ile sonra kalırsa iple geciyor. hic de kuafore gıtmedım iple alırken acıyor mu? yorumlarınızı bekliyorum :KK43:

Coy ;baştan acıyor tabi ama öncesinde buzu biras dudaklarının üstünde gezdirirsen uyuşur ve çok fazla acımaz...

ne yazik ki agda bantlari tuylerin tam cikmadan duzgun almiyor. bir de sesudan kaynaklaniyor olabilir. ben de sesu kullandim ve hic iyi almiyor. veet guzel ama pahali. ip meselesi de basta aciyor bir de dudak cevrende sivilce siyah nokta varsa yayiyor ne yazik ki

ne yazik ki agda bantlari tuylerin tam cikmadan duzgun almiyor. bir de sesudan kaynaklaniyor olabilir. ben de sesu kullandim ve hic iyi almiyor. veet guzel ama pahali. ip meselesi de basta aciyor bir de dudak cevrende sivilce siyah nokta varsa yayiyor ne yazik ki

ya kısacık deildi bıyıklarım uzun zamandır almıyordum. takmıyordum acıkcası, bıyıklı bıyıklı gezıyordum o yuzden alır agda bandı dedım ama almadı yıne de yarım yamalak bıraktı. iple acıyor kendım de beceremıyom iple almayı. vucudun en fazla acıyan yerı sanırım dudak üstü:çok üzgünüm:

canım bence en iyisi bi kuaföre gidip sirle aldır.hem ipten daha az acı hissedersin hemde uzama süresi daha geç oluyo sirle

evet en iisi sir. iple bas olmazlar. hem ipi de profosyonel kişi hızlı hızlı alması lazım. ben hayatta beceremem. neyse su anda aldım. ne hikmetse tekrar deneyınce aldı agda bandı. sanırım az ewwel cok beklettım. bir dahaki sefere veet alcam, onun daha kaliteli bantları

ah güzelim cımbız kullanma kılların siyah cıkmasını sağlarsın ip ise alırken bıyık bölgesinden cıkıp yüzüne geliyor o da kılların artmasına sebep oluyor en iyisi sir hem küçükleride topluyor valla güzellik uzmanımın dediği bu yardım edebildigsem ne mutlu bana

eger kuaföre gitmek istemiyorsan iki karislik naylon bir ip bul onu iki yanindan birlestir ortadan iki eline gecir ve döndur ortasinda bir bukum meydana gelecek fazla degil 4 5 kere döndurmen yeterli sonra bu ortada kalan yeri alman gereken yere getir bir elini acarken digerini kapatman gerekiyor biraz canin aciyacak bastan söyliyeyim ama bunun baska acisiz bir yolu yok maalesef ; )

iple bıyık acımıyor ama ben kaşta ölüyorum resmen,biraz da korkuyorum kirpiklerimi alacak die.

İple kıl alınmaz kızlar.:sm_confused:
Kıllar iple alınırsa sadece kırılır. En güzeli gidin kuaföre, sirle alınsın. Hem kıllarınız azalır hem de daha az acı duyarsınız.yerimseniben
Zaten dikkat ederseniz, büyük güzellik salonlarında asla ip bulunmaz bile.CADIARZU

yok bosverdım zaten ip mip. hem beceremıyom hem de acıyor baya. cımbızla almıyorum zaten hic arada kenarlarını alıyorum. sert cıkmıyor benim hic. renkleri falan da çok acık. ama iste pisi pisi miyavv gibi dolasıyom etraftasırnaşık şey
dediğiniz gibi en guzel sir, ugrasmıcam gitcem kuafore baska yolu yok. ayrıca ewde sir agdayı becerenlerı de tebrık edıyorum yerimseniben

Sir ağda alıp evde kendin al bence,hani ocakta eritilen sir ağdalar var ya onlar çok ii,hem kuaföre aldırcağın parayla ondan bi kutu alsan sana 1 sene gider çünkü bıyık için az bişi kullanıosun,hem de kuaförler ii alamıo yaa ben sarışınım o yüzden bırakıyolar ben de baktım olmuyo böle yapmaya başladım ve çok memnunum,hem bedavaya gelio kuaförle kıyas yaparsak,hem de onlardan çok daha ii aldığım kesin

Sir ağda alıp evde kendin al bence,hani ocakta eritilen sir ağdalar var ya onlar çok ii,hem kuaföre aldırcağın parayla ondan bi kutu alsan sana 1 sene gider çünkü bıyık için az bişi kullanıosun,hem de kuaförler ii alamıo yaa ben sarışınım o yüzden bırakıyolar ben de baktım olmuyo böle yapmaya başladım ve çok memnunum,hem bedavaya gelio kuaförle kıyas yaparsak,hem de onlardan çok daha ii aldığım kesin

bu sir hanı kalıp sabun gıbı oluyor.Surdukten sonra hemen cekmen lazımmıs.hemen donuyormus sanırım ufalanıyormus. beceremem diye korkuyorum. bir de donan siri tekrar ısıtmak ıcın ıcıne mı atcaz kabın? sesunun sir bazlı ılık agdasını aldım. bacaklarımı cok iyi aldı bıyıga deneyım dedım o da almadı. napcam bilmıyorum. en iisi agda bantlarına devam

Bende kuaförde aldırıyorum.Sirle aldırıyorum.Şipşak alıyor canımın acımasına bile zaman kalmıyor.

ip bence çok acır ya ben kuaförde sir ağdayla aldırıyorum hem 2 saniye sürüo, hem acımıyo ööle tek tek alırkenki gibi değil sadece çektiği an acıyor sonuçta kendi kendine uğraştığına değmez kuafçrdeki en ucuz işlem canım

bence kiple kendin beceremiyorsan kuaföre git.cımbız sürme cünki tüyleri kalınlaştırıyor ve kara kara çıkartıyor.

ne kaş için ne de bıyık için kuaföre gitmedim şimdiye kadar hep cımbız ile kendim aldım en başından beri..benim çok çıkmaz zaten cımbızla hallediyorum ama iple beceremiyorum valla arkadaşım öğretmişti ama olmuyo baya yeteneksizim bu konuda :Roflol:

X