Adet azalması

senin durumun bendede olmuştu doktoruma sordum herkadının hayatında böyle bir evre olur dedi eğer dğüzenliyse miktarı sorun değil dedi

kızlar bennimde adetim azalıyor 2aydır adetimde azalma var 3.5 aylık evliyim sizce neden olabilir
cevabınızı bekliyorum

kızlar ya benim adetim düzenli ama 2aydır az oluyorum neden ola bilir cevap bekliyorum

Benimde yaklaşık 1.5 senedir belki 2 senedir spirali çıkarttıktan sonra 5 gün olurken 3 güne düştü dr a sordum muayene etti daha menapoz falan olmaz sende dedi.Daha sonra 6 ay kadar önce spiral taktırmak için gittim ama kadın takamadı belki ben beceremedim belki de yapışıklık var dedi.Ultrasonda ve alttan muayene etti rahim yumurtalıklar normal ben ne diyeyim size ortada bişey yok dedi şaşırdım 1 ya da 2 ay sonra taktırmak için tekrar gideceğim tekrar muayene olacağım adetin spiralden sonra azalamsı tesadüf mü başka bir sorun da gözükmüyor hakikaten yapışıklık mı anlamak için....
siz bu konuyu eskiden acmıssınız fakat bendede aynı sorun var yapışkanlik cıktımı sizde

siz bu konuyu eskiden acmıssınız fakat bendede aynı sorun var yapışkanlik cıktımı sizde

selam,

bende okuyordum senin mesajını gördüm. Benimde adetim toplasan gün sürmüyor :KK43: HSG normal çıktı.
Histereskopi olucam. Sen herhangi bir tedavi oldun mu ? sorununu çözebildin mi ?

selam,

bende okuyordum senin mesajını gördüm. Benimde adetim toplasan gün sürmüyor :KK43: HSG normal çıktı.
Histereskopi olucam. Sen herhangi bir tedavi oldun mu ? sorununu çözebildin mi ?
Doktor hersey normal dedi canim bende ùstùne durmadim pek

Yapişıklık kanı keser mi acaba bende de bir yil öncesine kadar herşey normaldi şu an iki gün zor oluyor üçüncü gün lekelenme var sadece

Yapişıklık kanı keser mi acaba bende de bir yil öncesine kadar herşey normaldi şu an iki gün zor oluyor üçüncü gün lekelenme var sadece
Canim kurtaj mi oldun bu sorun bendede var ama yapiskanlik yok galiba 1 2 gun normal kanama 3.4.5.gunler kahve sekilde

selam,

1 gün bile sürmemesinin pek çok nedeni olabilir. Forumdaki herkes başına neden geldiğini yazmış ama nerdeyse hepsininki başka bir durumdan kaynaklı. Bence iyi bir kadın hastalıkları uzmanına görünmende fayda var. Arzu edersen sana bu konudaki en iyi doktorlardan birisini önerebilirim.

1 gün bile sürmemesinin pek çok nedeni olabilir. Forumdaki herkes başına neden geldiğini yazmış ama nerdeyse hepsininki başka bir durumdan kaynaklı. Bence iyi bir kadın hastalıkları uzmanına görünmende fayda var. Arzu edersen sana bu konudaki en iyi doktorlardan birisini önerebilirim.
Bebegim ya bu konuda bilgin varmi bende kurtaj oldum 3.adetimden. Sonra azalma meydana geldi ama ben 5.gun bitiyor 2 gun normal kanama sonra damla damla oluyor sence bir sorun varmidir aslanpencesi vs ise yararmiki

X