Vücut Kremleri Vücut Yağı

Vücut kremleri, losyonlar

Calma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
861
5
Kızlar cildim çok kuru, nemlendirici krem yerine yağ kullanmaya karar verdim ama hangisini kullaniyim kararsızım:uhm: doğal ya da bitki yağı kullanmak istemiyorum marketten ya da eczaneden alabilceğim bir yağ tavisye eder misiniz? Benim bildiğim bebe yağları var sadece bunların en iyisi hangisi?Ya da kozmetik markalarının hangisini yağı var?Yağlı his bırakmaması çok önemli bir de...önerilerinizi bekliyorum canlarıma.s.

sanırsam yine zor bi soru sordum:Roflol::Roflol: tamam ya sorun diil kızlar sizi seviyoruma.s.:Roflol:

bence niveanın kuru ciltler olan body lotion serisi var.bir araştır istersen.benim cildim yağlı olduğu için vucudum için pek kullanmıyorum.
eczaneden exfoliac hydro aldım 5ytl ye.uygun fiyatlı olduğu için.arada kullanıyorum.onun bir de exfoliac lipo yani yağlı serisi var..eczaneye danışabilirsin.eczane ürünü olduğu için kozmetik sayılmaz..

ben sevgilimin ürettiği deniz yosunu yağını kullanıyorum valla süper bişey:dance: ama eczanelerde marketlerde satılmıyor güzellik salonlarına satılıyor...

bebe yağı kullanıyorum kol ve bacaklarıma çok güzel.doğal yağlardan hangisi iyi bilmiyorum kullananlar varsa yazarsa sevinirimŞeniz

ben bugün aradığım yağı buldum bebe yağlarına bakıyodum niveanın bebe yağında promosyon varmış bebe yağının yanında vücut yağı veriyor büyük boy ve beğendim güzel kokuyo bi de yağlı kalmıyor bakalım nemlendiricekmi istediim gibi

X