Lazer Epilasyon Ellipse Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

@Monalisa

Ben almanyadan katiliyorum senin yazdigin almanyada Pulslichtbehandlung diye biliniyor ve lazerle hic bir ilgisi yok IPL lazerden daha gelismis bir alet
isik vericisi lazerden daha kalin ve buda lazerde duydugun agriyi fazla hisetmiyorsun

Fotoepilasyon (IPL: Intensive pulse light)

Bu yöntemin etki mekanizması lazer ile benzerdir IPL tedavisinde yoğunlaştırılmış atımlı ışık kaynağı kullanılır Kullanılan farklı filtreler ile ışığın dalga boyu değiştirilebilir Lazerde tek dalga boyu kullanılırken IPL yönteminde farklı dalga boyları kullanılır Böylece farklı deri ve kıl tiplerinde farklı seçenekler uygulanabilir

Ya kızlar bu nasıl iş anlamadım hala????? kafam allak bullak oldu bende alex te 2. seansımı yaptırdım ve belimde de ince tüyler var uzun süreceğini söylediler ama benim arkadaşımda ellipse olan bir yerde başlamış ve bitme garantili 2 milyar kredi kartına 10 taksit yapmışlar.napıcamı bilemiyorum araştırdığımda internettede eliipse ile ilgili detaylı bilgi yok.ben dünyanın parasını veriyorum alex e.kafayı yemek üzereyim yardımlarınızı bekliyorum.aldığınız her haberden haberdar eder misiniz??????? Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.......

Alex beyaz ten ve siyah kıllarda çok etkiliymiş.İnce tüylere çok önermiyorlar ama beyaz tenliysen ve siyah kıllar varsa süpermiş.

canım açık tenliyim belimdeki tüylerde siyah ama çok kalın diil.yani alex biraz daha kayu kalın tüylerde etkili bu yüzden uzun sürecekmiş benimki.

Ben ve kızım yıllarca lazer epilasyona gittik sonuç alamadık. Hatta kızımın yüzündeki ince tüylerde dahada arttı. Sonra bir arkadaşım erenköyde bir estetik merkezinde türkiyede ilk olan bir lazer cihazından bahsetti super nd yag diye oraya gittik iyiki gitmişiz 6 seansta vücudumuz bitti.10 seanstada yüzü bitti kızımın. zaten vücut için 6 seansta garanti veriyorlar daha fazla sürerse diğer seanslardan para almıyorlar. bu yeri googeldan bulabilirsiniz cihazlarının ismi scıton profile clearscan mış o kadar memnun kaldımki herkese söylüyorum.

SANIRIM KENDİ YERİNİZDEN BAHSEDİYORSUNUZ???süprizzzzz
BU ŞEKİLDE ANLADIM ÇÜNKÜ GÜZELLİK UZAMANISINIZ!!!şakkıdı
EĞER ÖYLEYSE KENDİ ALETİNİZİ KENDİNİZ ANLATINDA BİLGİ ALALIM :1closedeyes:

kızlar ellipse makinası ile yüzündeki tüyleri aldıran varmı? ben düşünüyorum bu yüzden bilgi almak istiyorum. bana 12 seansda bitme garantis veriyorlar bu makina ile ?

Arkadaşlar ben elipse ile 4 seansımı dün yaptırdım bacak ve genital de.bayağı azaldı ama doktorum tamamen bitme garantisi kimse veremez diyor.ama % 90 biter kalanıda iğneli ile bitirisin diyor. şimdiye kadar azalmalardan çok memnunum.ben yüz bölgesine alex ile yaptırmıştım ama yanaklarıma sıçradı kıllar. daha sonra iğneli ile toparlattım şimdi yüzümde bıyık bölgesine elipse ile yaptırıyorum 3 ayda bir hiç sorun yok memnunum yani.

arkadaşlar ben elippse makinayı alexin bir markası olarak biliyorum.geçen hafta kolaltı için ikinci seansıma gittim beni bir odaya aldılar ve alex dimi diye sordum doktor evet tabiki dedi makina için.fakat dikkatli baktım makinaya üzerinde elippse yazıyordu.yani gittiğim yerde çok güvenilir bir doktorun yeri.anlayamadım şimdi beeennn

kandırmış seni:)
alex makinanın adı
elipse makinanın adı
farklı makinalar ne alaksı var ? ben alex ile yaptırdım elipse de yaptırdım. aynı olsaydı ayrı ayrı anılmazlardı. alex kendi başına lazer epl. markası elipse de öyle.yani bu benim düşüncem. gördüğüm ve bildiğim kadarı ile. hatta denediğim kadarı ile

Ben de ellipse marka lazer cihazı ile tüm bacak lazer oldum. İlk gitmeden önce traş olmak zorundasın. Kıllık bölgeye olmuyor. Temiz olman lazım. Jel sürüp lazer ışını veriyorlar. Onun haricinde lazer olalı 2 ay oldu. Kıllar çok geç çıktı. ve cılız çıktı ilk seansta, ayrıca makina ile aldığımdan dolayı kıllarım batıktı. Batıklardan kurtuldum. Şimdi ikinci seansa gidecem. Memnun kaldığımdan dolayı Genital bölge lazere de yazıldım. 3 aralıkta yaptıracam. Sonuçları yazarım.

2 senedir ellipse isimli makinaya gidiyorum ama hala bitmedi. evet azaldı dökülmeler oldu. artık ben her ay gitmekten yoruldum. parasınıda bitene kadar diye anlaştım ve peşin ödedim. lütfen sizden ricam gideceğiniz yeri ve makinayı çok iyi araştırın. ablam 2 seans için bağdat caddesinde bi yere gitti evet daha çok para verdi ama benden iyi durumda maalesefki :çok üzgünüm:

2 senedir ellipse isimli makinaya gidiyorum ama hala bitmedi. evet azaldı dökülmeler oldu. artık ben her ay gitmekten yoruldum. parasınıda bitene kadar diye anlaştım ve peşin ödedim. lütfen sizden ricam gideceğiniz yeri ve makinayı çok iyi araştırın. ablam 2 seans için bağdat caddesinde bi yere gitti evet daha çok para verdi ama benden iyi durumda maalesefki :çok üzgünüm:

Hangi bölgen için 2 senedir gidiyosun ?

kızlar merhaba ,06.11 de elipse ile 4 seansımı yaptırmıştım .ve hala çoz az bir kaç yerde muhtelemen ışık görmeyen yerlerde tüylerim çıktı.çok memnunum iyki yaptırmışım diyorum.özellikle siyah tüy de çok etkili bu gidişle 6 seansa kadar biter inşallah.sizlerden hiç ses yok ne durumdasınız.

arkadaşlar ben tüm bacak be koltukaltı için -alexle yaptırıyorum- 2.ci seansıma gideli 1 ay oldu ama hala dizime yakın olan kılların dökülmesini bekliyorum ki rötuşa gidebileyim ayrıca çok açık beyaz tenli olduğum için uygulamadan sonra lazer yapılan yerler önce kızarıp sonra da geçmekte olan morlukların sarı tonlarında oluyor tüm bacağım.Merkezin dediğine göre cildim çok hassas olduğundan lazerin çarpma hızından kaynaklanıyormuş.Her seans için peşin 500 tl veriyorum 2 bölge için.
Başka bi arkadaşım da yüzüne ellips yaptırıyor onunkiler bi kaç gün içinde dökülüyor.Değiştirsem mi lazeri diye kararsız kaldım :S

arkadaşlar ben tüm bacak be koltukaltı için -alexle yaptırıyorum- 2.ci seansıma gideli 1 ay oldu ama hala dizime yakın olan kılların dökülmesini bekliyorum ki rötuşa gidebileyim ayrıca çok açık beyaz tenli olduğum için uygulamadan sonra lazer yapılan yerler önce kızarıp sonra da geçmekte olan morlukların sarı tonlarında oluyor tüm bacağım.Merkezin dediğine göre cildim çok hassas olduğundan lazerin çarpma hızından kaynaklanıyormuş.Her seans için peşin 500 tl veriyorum 2 bölge için.
Başka bi arkadaşım da yüzüne ellips yaptırıyor onunkiler bi kaç gün içinde dökülüyor.Değiştirsem mi lazeri diye kararsız kaldım :S

şunu söyleyebilirimki alex. makinası elipsse den çok daha iyi ama doğr kişi tarafından uygulanırsa. elipsse gidiyorum ben su an. memnunum. ama ablam alex. gidiyor. bende 1 ay sonra çıkmaya başlıyorlar 3 seansım olmasına rağmen.ablam 1 seansta 1bucuk ay oldu çıkan bişi yok. alex bacak ve özel bölg. gerçekten çok iyi. ama doğru kişi tarafından uygulanırsa. yoksa iz riski de çok alexsin.

kızlar ellipse makinası ile yüzündeki tüyleri aldıran varmı? ben düşünüyorum bu yüzden bilgi almak istiyorum. bana 12 seansda bitme garantis veriyorlar bu makina ile ?

Arkadaşlar sorum hepinize,

şu kadar sürede garanti veriyorlar diyorsunuz..bu nasıl bir garantidir, sözle verilen bir garantimi, yoksa cidden yazılı bişeyler oluyor mu?

ayrıca ödemeler konusunda pazarlık etkili oluyor mu genel olarak ?

teşekkürlerrrrrrrrrrrrr...

merhabalar,öncelikler 6 sayfadır okuyorum ama biriside dememişki şu cihaz süper mutlaka buna gidin diye.bi arkadaşım alex e gidelim diyor başka bi arkadaşımda ellipse ye git diyor.bende karar veremiyorum.ben 4-5 bilemedin 6 seansta tüylerimden kurtulmak istiyorum hemde tamamen.tekrar çıkmamalı,ince falan istemiyorum.hiç çıkmamalı.bunun için hangi cihazı öneriyorsunuz.lütfen bişi diyin ona gidip başlıyayım.

arkadaşlar bende ellipse ye gidiyorum ,yapan kadın anestezi uzmanı (genital bölgede acı için isterseniz uyutabiliyor) 2 seansa gittim 3.seanstan sonra farkı görürüsünüz dedi şu anda bir fark yok ama gittikçe sizi bilgilendiririm.sizlerde bizimle paylaşırsanız sevinirim.

canım uyutmaya uyşmaya gerek yok ben yıllardır uyguluyorum hiç önermedim :KK66: sonunda kendimede yaptırmaya başladım dayanılmayacak birşey değil gerçekten sonuçlar çok güzel 2. seansım ve çok memnunum inanın sir daha çok acıyordu benim:) elips kullanıyorum memnunum ben hayırlısı sizin içinde

X