El Sanatları Oyuncakları Değerlendirin!

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
10
Arkadaşlar daha önce konu edildi mi bilemiyorum ama evde yaptığım bi çalışmadan bahsetmek istiyorum..
Oğlum küçük oyuncak meraklısıdır.Özellikle toto yumurta,toys box gibi içinden küçük oyuncak çıkan yiyeceklere pek bir meraklı.
Onları hergün toplamaktan canım çıkıyor..
Bir gün atmak yerine kaldırdım,biriktirdim.Küçük ördek,araba,kedi vs.vs.(madeni 1 ytl kadar boyutları)
Mutfakta kullandığım duvar saati ve bonyoda ki aynamın kenarlarına japon yapıştırıcısı ile yapıştırdım..Ama seyrek değil,sık sık..O kadar değişik oldu ki anlatamam..Ayrıca çocuk odasında ki saatlere,oyuncak koyulan raflara,hatta odasında ki lambayı çevreleyen kumaş,kağıt gibi lamba çevrelerine bile deneyebilirsiniz.

Ben saatin fotosunu ekleyeyim sizlere fikir versin..
Evinizde ki hiç bir şeyi atmayın..Ya başkalarına verin,yada onları değerlendirebileceğiniz fikirler üretin..
Kolay gelsin..

gerçekten farklı olmuş eline sağlık canım .aslında atmadan bir çok şey değerlendirilebilir değilmi?bende ilgileniyorum kendimce işte.. benimkiler: mesela en son böyle renkli artık tüllerden güller yapıp ekmek sepetini süsledim kurdele geçirdim dlik yerlerdende sepetin.kendim yaptığım için galiba bana çok daha güzel geliyor:dance:

Aytacinda reklamini yapmissiniz caktirmadan:Roflol:

Ya toy box deyince aklima bir sey geldi..Benim bir yegenim var kendisi henüz 4 yasinda..Dedemle birgün giderken ben toy box istiyorum diye aglamis..Dedem nerden bilsin toy boxu..Eve geldi dedem diyorki ya bu kiz bor box istiyo,neymis o??Gülmekten öldük ya..Dedeme toy boxu anlatincaya kadar akla karayi sectik ama anladimi hala bilmiyorum:Roflol:

Bu arada yaptiginiz is de cok güzel olmus,ellerinize saglik.a.s.

Berşule fikir çok hoşuma gitti.Sen bunlarla yeni bebişine yukarıdan iplerle sarkan beşik süsleri bile yaparsın,hani şu döne döne bebeği hipnotize edip uyutanlardan.
Şu benim oğlanın ortaya saçtığı silgi artıkları için bir çaren var mı?Mucize mi istedim.Farkındayım!

şulecim çok güzel bir fikir ben de kızımın lastikli tokaları var bilirsiniz çift ucunda da şekiller olur ya çeşit çeşit kızım artık eskisi kadar kullanmıyor ve bazılarının da lastikleri kötü olmuş.ben de silikon tabancası alıp böyle duvar saatlaerine ya da çerçeve vs.ye uygulamak istiyordum.yaptığım zaman da buraya eklemeyi düşünüyorum canım.belki herkese bir fikir olur....

X