Lazer Epilasyon Göğüsdeki Kıllara Epilasyon Yapiranlarin Paylasim Alani

Bende de gögüs uçlarında ve göbekte vardı ,arkadaşımın bahsettiği çok usta bir epilasyoncusu vardı ,ona gittim 4. seansıma yarın gideceğim ,ama müthiş derecede azaldı ,emeğinin karşılığını almak çok güzel,çünkü bu işte sahtekar da çok ,aman kızlar dikkat edin bence ,tavsiye olmadan gitmeyin ,bir de kılı çekerken hissetmemeli,önemli püf noktası ,eğer hissediyorsan yanmamıştır kılın kökü,ve daha kalın şekilde geri çıkar ,isteyen olursa tel verebilirim,Modada zeynep hanım ,süper gerçekten,ben fayda gördüm herkes de doğru adresi bulsun isterim

merhaba zeynep hanım'ın telefon numarasını mesaj atabilir misiniz?

:nazar::nazar::KK47:Merhaba arkadaslar ben ben cok fazla guzellık salonu ve hastaneye gıtıtım zaten hormon testı bıle ıstemedıler gozus ucunda olası hormonla alakalı ımıs ben alexradrıte arttırdı sımdı ıncı guzellık ve lazer merkezıne gıdıyorum orda ıstersen ıgnelı ıstersen lazer yapıyolar cok memnunum ve yıllardır lazer yaptırıyorudum burda ılk seanslarda kıllar ıncelmeye basladı sadece bayan aldıkları ıcın cok memnunum hem hıjyenık bır ortam hemde yapan kısı aynı kısı saglıkcı kendısı benım bır arkadasımın hamılelıkten sonra cıkmadı tavsıye ederım hepınıze ozelden yazın bosuna dolasmayın bılırım cok zor oldugunu cokk guvenılır lutfen gıdın tanısın yaptırmasanızda gıdenlerı gorun ama sonuc alacagınız bır yer sımdıye kadar benden hormon testı ıstememıslerdı buaraya geldım hormon testıne gore ıslem uygulandı tavsıye ederım :nazar::nazar:

:KK200:Ben once gogus ucuna ıgenelı yaptırdım acıdı bıraz cok degıl ama gobekgıme lazer attırdım ama sımdı bakıyorum ıkısıde ıncelerek cıktı artık lazer attırıyorm Arttırmıyor dıode lazer ıncı guzellık merkezınde var ıncelterek bıtıyor ya ıkısıde olur yeterkı kendınızı uzmeyın konyada olanlar ıcın tavsıyem ıncı guzellık merkezı nalcacıda kule sıte cıvarında ozelden yazın evlenmeden yaptırın bence :p:p:p

X