Lazer Epilasyon Göğüsdeki Kıllara Epilasyon Yapiranlarin Paylasim Alani

kesinlikle iğneli epilasyon öneriyorum.hem ucuz hem kesin çözüm.ben ilk lazer yaptırdm.ama memnun kalmadm.hem okadar param gitti hem hiç faydası olmadı.

Selamlar Bende Beyaz Tenliyim Ve Tuyler Belli Oluyo Lazer Yaptirdim çok Super Ilk Seans Olmasina Reğmen 2 Ay Oldu Hala çikmadi 31 Mayista 2nci Seansim Var 3 Seansta Tamamen Biticeğini Umut Ediyorum

Selamlar Bende Beyaz Tenliyim Ve Tuyler Belli Oluyo Lazer Yaptirdim çok Super Ilk Seans Olmasina Reğmen 2 Ay Oldu Hala çikmadi 31 Mayista 2nci Seansim Var 3 Seansta Tamamen Biticeğini Umut Ediyorum

bu sorun bendede var ama benimki cok cok hafif tüyler
cimbiza gerek kalmiyo elimle bile temizliyebiliyorum cok inceler yani ama beyaz tenli oldugum icin belli oluyo ve beni cok rahatsiz ediyo :S
acaba hormonlardan falan kaynaklaniyo olabilirmi?
hormon testi falan yaptirmadim nasil yapildiginida bilmiyorum
alerji testi gibi bise mi yapiyolar?

bu testi ben de merak ediyorum. bilenler cevaplasın lütfen

canım karınca yumurtası gerçekten işe yarıyor mu? ve diğer bölgelerede denedin mi ?bizi bilgilendirirsen sevinirim

selamlar ben ılk seansımı 10 nisende yaptırdım ıkıncısınıde 31 mayısta yüptırdım doktor şaşırdı ne kadar guzel sonuç almışsınız maaşallah dedı o kadar ğoğustekı tuyden sadece 8 tane falan çıkmıştı bence lazer super

günaydın kızlar :)) bende de o kıl problemi var fakat benimki tüy gibi...
fibrokistlerim olduğundan ne lazer ne epilasyon yaptırabiliyorum..
çünkü bişey olur korkusu var..
ama çantamda mutlaka ameliyat eldiveni var onu elime giyip çekiyorum..
küçücük kılları bile alıyo..cımbızda daha iyidir ve geç çıkarıyo elle çekmek..

arkadaslar istanbulda tanıdıgınız bıldıgınız uygun bı yer varsa lutfen yardımcı olunnnnn

iğneli epilasyona gidiyorsanız 2 seanstan sonra hiç bir azalma yoksa devam etmeyin daha öncede yazmıştım 2 ayrı yere uzun bir süre gittim çenemdeki bir kaç kılı bile bitiremediler ama son gittiğim yerde her gittiğimde seans saatinde azalma oluyordu ve en çabuk bitende göğüs ucum oldu

mrhb canım tekrar cıkıyormu kıllar bende yaptırmak ıstıyorum duz lazer epılasyon degıldde ıgnelımı daha dogrusu boyle 2 cesıtmı oluyor :eek:

ya kizlar bende ayni dertten biktim. esimden utaniyorum artik. simdi yüzüme lazer yaptiriyorum orayada yaptirmayi düsünüyorum. lazer yaptiran varsa kac seans sürüyo söyleyebilirmi. 2 gün sonra randevum var yine sorucam yapiliyomu gögüs killarina diye.

ayyyy ben dün havuzdaydım bu gögüs kıllarım da hepi topu 5 tane ama cımbızla alıyordum göbegımde de vardı 3tane onları da alıyordum göbegımdekılerden bırı kalmııışşş nasıl rezıl oldum dünnn, sevgilim dedii bu nee alıyor musun normalde sen göbegınııı kesın alıyosun kosskocaman bir kıl bülle koparmaya calıstımm kopmadıı daa rezıl oldum yaa senağlama
nolcaz kızlar bizz :bbo: sakınn cımbızla almıyınnn

Bende de o ufak kistlerden var ondan hap kullanıyorum ama hap bende bu tüğlenmeyi yaptı kızlar.

hormonlar çok basit olaylar değil ve ömür boyu onları kontrol altında tutmak da kolay değil
hormon testinde bozukluk çıkmayıp da tüylü olmanın bir sebebi de kıl köklerinin bir hormona karşı duyarlı olmasıymış yani bu daha da zor ve karışık bir durum çünkü önlenemeyecek bir şey galiba
o yuzden böyle sorunu olanlarda lazer dahi etki etmiyor bir süre sonra tekrar tüyler çıkıyor ama böyle sorunu olmayanlarda iyi sonuçlar alınıyor o yuzden herkeste değişir
hormon ilaçlarını da tavsiye etmiyorlar pek
gene de bir kadın doğum uzmanına gidip test yaptırmak da fayda var çok ciddi yüksek bir değer çıkarsa doktorla iyice konuşup bir karar vermek en mantıklısı

bayanların göğüsünde kıl olması normal değil biliyorsunuz kesinlikle hormoneldir tek çözüm doktor tedavi görüp iyi sonuç alan arkadaşlarım var doktora gidip testleri yaptırın ilaçla tedavi daha hesaplı eğer çözüm olmazsa doktor sizi lazer epilasyona yönlendiriyormuş zaten adet düzensizliğiyle de bağlantılıymış benim böyle bi sorunum yok ama yardımcı olmak istedim...

:emir_bebek:belki şu an sizler için çözüm olmayacak ama aklınızda bulunsun bu yıllarda doğuda yapılan bişey.kız bebkler doğdugunda daha 3 günlük olmadan bebeğinizin kıl çıkmasını istemediniz yerine karınca yumurtası sürerseniz o bölgede asla kıl çıkmıyor.:dance::nazar::emir_bebek::sm_cool:

evet yaf ben de bebişim olunca öle yapcam Kızım bari tüysüz olsun ayol hehe:roflol:

selamlar ben ılk seansımı 10 nisende yaptırdım ıkıncısınıde 31 mayısta yüptırdım doktor şaşırdı ne kadar guzel sonuç almışsınız maaşallah dedı o kadar ğoğustekı tuyden sadece 8 tane falan çıkmıştı bence lazer super

arkadaşım adanada hangi yere gittin bana özelden mesaj atarmısın bu konuda yardımına ihtiyacım var

ayyyy ben dün havuzdaydım bu gögüs kıllarım da hepi topu 5 tane ama cımbızla alıyordum göbegımde de vardı 3tane onları da alıyordum göbegımdekılerden bırı kalmııışşş nasıl rezıl oldum dünnn, sevgilim dedii bu nee alıyor musun normalde sen göbegınııı kesın alıyosun kosskocaman bir kıl bülle koparmaya calıstımm kopmadıı daa rezıl oldum yaa senağlama
nolcaz kızlar bizz :bbo: sakınn cımbızla almıyınnn

aman allahım felaket korkunç bir olay bende yerin dibine geçerdim heralde:eek::eek:

anladığım kadarıyla ince şeftali tüylerine iğneli epilasyon,kalın siyah tüylere ise lazer iyi geliyor...değil mi?

hormon testi sivilce tedawisi gördüğüm zaman bana da yapıldı we erkeklik hormonumun normalden biras yüksek olduğu ama ciddi derecede bişe olmadığını söledi doktorum ama adet düzensizliği ve tüy problemi yaşıorum maalesef :S

X