Lazer Epilasyon Göğüsdeki Kıllara Epilasyon Yapiranlarin Paylasim Alani

ben koltuk altını 3 seansta bitirdim. kontrollerle beraber 6kez gitmiş oldum. şimdi göğüs bölgesine başlıycam ama burada yazılanlar şüphelendirdi beni. alexandrite kullanıyo benim gittiim mekan. kesin sonuç alan var mı bu makinayla ve kaç seansta?? teşekkürler..

ben koltuk altını 3 seansta bitirdim. kontrollerle beraber 6kez gitmiş oldum. şimdi göğüs bölgesine başlıycam ama burada yazılanlar şüphelendirdi beni. alexandrite kullanıyo benim gittiim mekan. kesin sonuç alan var mı bu makinayla ve kaç seansta?? teşekkürler..

ankarada nereye yaptirdin cnm, ozel mesaj olarak yazabilir misin bana? cok sagol simdiden a.s.

ben,bıyık bolgeme lazer yaptırıyorum,goğüs ucumdada cok az olmasına ragmen yaptrmak ıstedım doktorum karşı çıktı,süt bezlerine mi ne zarar veriyormuş.cocugu olup artık cocuk dusunmeyen bayanlara yapıyorum dedı kendısı,ne kadar dogrudur bılemem ..ben de yaptırmıyorum

kızlar bu alanı yeni gördüm bende göğüs üçlarına yaptırıyorum lazer alexle kaç seansta biter diye sormadım gidiyorum ya ne zaman biterse ama bir zararı olucanı sanmıyorum benimde kıllar siyah we annemdede war ırsi heralde kurtulacam inş kıllarımdan sewgilerra.s.

kızlar bu alanı yeni gördüm bende göğüs üçlarına yaptırıyorum lazer alexle kaç seansta biter diye sormadım gidiyorum ya ne zaman biterse ama bir zararı olucanı sanmıyorum benimde kıllar siyah we annemdede war ırsi heralde kurtulacam inş kıllarımdan sewgilerra.s.

benimde göğüs uçlarımda var ama fazla değil 10 tane filan;seninkiler çok muydu?iğneli yaptırmayı düşünüyordum.

benimde göğüs uçlarımda var ama fazla değil 10 tane filan;seninkiler çok muydu?iğneli yaptırmayı düşünüyordum.

Yok canım benimkilerde fazla değil senin gibidir ama siyah lazer görür yani ondan lazer yaptırıyorum sende araştır gittiğin yerdede söylerler zaten lazeremi iğneliyemi uygun diye sewğilera.s.

slm kızlar bende k.altı lazer yaptırıyorum yaptığım yere göğüs arasındaki tüylerin alınıp alınamıyacağını sordum, uzman tüylerimin ince olduğunu ve epilasyonla alnımayacağını söyledi dahası da var almak isteyenlerin mecburen o bölgeyi jiletlemesi gerekiyo jiletleyince tüyler kıllaşıyo :KK43:(
en iyisi iğneli sanırım.

slm kızlar bende k.altı lazer yaptırıyorum yaptığım yere göğüs arasındaki tüylerin alınıp alınamıyacağını sordum, uzman tüylerimin ince olduğunu ve epilasyonla alnımayacağını söyledi dahası da var almak isteyenlerin mecburen o bölgeyi jiletlemesi gerekiyo jiletleyince tüyler kıllaşıyo :KK43:(
en iyisi iğneli sanırım.

Canım göğüs ucundaki kılların jiletlenmesi pek iyi olmaz siyahsa lazer inceyse iğneli yaptırılmalı bence sewgilerra.s.

yaa hanımlarrr ben göğüs ucundakilerin cımbızla bile alınmasının kansere yol açtıgını duymuştum..lazer daha kötü deilmi..benimde baya var göğüs ucumda mecburen cımbızla alıyorum..tek tük olsa asla ellemezdim..bi gögüs ucuma yaptırmam lazer geri kalan heryere düşünüyorum:)

göğüs ucundaki tüyleriniz çokmu çıkıyor ? cımbızla almak sakıncalıymış makasla ucundan kesmek daha sağlıklı.bende çok tereddütlüyüm ama geçen sefer lazere gidince göğüs ucunada yaptırdım tek tüktü inşallah çoğalmaz en önemliside sağlık sorunu yaratmaz çok korkuyorum

Denizcim bende yaptırıyorum göğüs ucuna inş bişey olmaz herkez yaptırıyo bişey olmaz sanırım sewgilerra.s.

sol koltukaltımda lazere gittikten sonra ağrı oluştu psikolojik galiba çok düşünmemek aslında
atın ölümü arpadan olsundelikafadulden

bayanlar merhaba,
ben ilk kol altı ile başladım sonra genital we ardından da göğüs ucuna geçtim.
2. seans bitti. genelde merkezler 6 hafta sonra gel dioalr ama ben deneyimlerime dayanarak 8 haftada 1 gidin derim.ve tüyler uzadığında da jilet diil(çünkü yayılma ihtimali war) makasla kısaltın. eğer çok canınız yanıyorsa da seanstan 1 saat önce EMLA adlı kremi sürün. o acıyı hissetmenizi azaltıyor.
en son 5 hafta önce lazere gittim ve henüz çıkan birşey yok. ama aklınızda bulunsun 3.-5. seanslarda birden artma olabiliyor.onun da sebebi kılların büyüme zamanının farklı olmasından kaynaklanıyormuş.

kızlar göğüs ucuna jilet yapmayın ewet sadece makasla kesin yüz bölgesinede jilet yapmayın sadece gnital koltukaltı bacak gibi bölgelere jilet yapın canlarımmm sewgilerrra.s.

benim gittiğim merkez jiletle almayı önermiyor gitmeden önce epilatörün aparatı ile kısaltıyorum

kızlar ben göğüs ucuma 2 seans lazer yaptırdım hemde ankara tunalı da lüks biyere
ama tüyler açık renk olduğu için çoğaldı ve ardından 3 seans iğneli şuan tek tük ince var deavam etseydim onlarda biticekti bence iğneli ince tüylere daha mantıklı

iğneli mi :S
gözümden yaş gelio bnm iğnelide :S
koltukaltımda tek tük kalanlar için iğneliye gidiim dedim hiç de küsmedi walla :S
galiba bnde bi sorun war :S
ama lazerle bitti çok şükür. walla ben herkese öneririm. lazerde 2 seansa gittim hatta 1 hafta sora tekrar gitmem lazm ama henüz görünürde bişey yok. ne zmn çıkarlarsa o zmn gidicem. izmirde lazer yaptırmak isteyen olursa ben gittiğim yerin fiyat bilgilerine kadar yardımcı olabilirm :)

X