Lazer Epilasyon Göğüsdeki Kıllara Epilasyon Yapiranlarin Paylasim Alani

E

EU1

Ziyaretçi
selam arkadaşlar göğsümde nedendir bilinmez kıllanma oldu ve ben bunları cımbızla alıyorum.çok rahatsız oluyorum eşimden utanıyorum.o görmesin die alıyom hep.acaba almam zararlımı ve oraya epilasyon yapılırmı bilen v arsa yazsın.sevgiler

ah arkadaşım bende aynı dertteyim. bilen varsa yazsın kaç seans oluyor.... yazarsanız seviniriz yani....

evet arkadaşlar oluyor hatta meme başlarına bile yapıldığını biliyorum

kaç seans oluyor bilen var mı ah şu para parasızda bişey olmuyor ama mecburuz yaptırmaya böyle de durmak iğrenç hemde utanıyor insan ya... saolun arkadaşlar....

bendede aynı sorun var cımbız değdirmemek lazım ama maalesef önceden böyle bir hata yaptım .. iğneli epilasyon yaptırılabiliyor ama çok profesyonel birine yaptır bence ...

ya aynı sorun bendede var:1no2:
hormonlardasorun cıkmıo ama nıye boyle oluyo anlamıyorum kı senağlama
ben cımbızla alıyorum bıoder kullandım bı sene ıse yaramadı epısıva kullandım 3 ay onuda bıraktım sımdı karınca yumurtası kullanıyorum
cunku lazerle ılgılı bısuru olumsuzluk duydum
yok ıgnelıde yanma oluyomuş ız kalıyomuş bı sene suruyomuş en az
lazerlı desen cıldı yakıyomus oda ve her onune gelen merkez acmıs kım profesyonel bılınmıyor ve oda bır sene en az gıtmek gerekıyomuş
seansı 50-100 arası degısıyo ınce olanları jıletle kalınlastırmak gerekıyomus
gogusume nasıl jılet yapayım ben ıyıce cogalsınlarmı :uhm::uhm:

ınanın kafam cok karıstı :eek:klava:
:uhm:
sıkıldım artık arastırma yapmaktanda :çok üzgünüm:
ve artık allahım ne olur kurtar bızı şu ıstenmeyen tuylerımızden :1no2:

inşaallah canım kurtulacağız biz burdan paylaşalım deneyinlerimizi ah ah herkeste olduğu gibi bizde de var canlarım benim ne yapacazız araştırmaya devam edecez inşaallah.....

merhaba arkadaşlar aynı sorun bendede vardı iğneli epilasyonla 5-6 seansta bitti çok fazla acıda duymadım bence kesin çözüm iğneli epilasyon ama uzman birine yaptırılırsa

ya kızlar off off ben taaam 10 seans bi yerde yaptırdım göğüs uzuda dahil ordan bi sonuç alamadım bu ne yaa kadınların derdi bitmiyoki şimdi başka bi yere gidiyorum ordada bu 4.seansım ama git gide çoğaldı bu ne dir yaa bişey anlamadımsenağlama varsa biten varmı bilmiyorum ama benim toplam 14 seans oluyo 4 ile 8 sean diyolar ama hepsi yalan yaasenağlama

arkadaşlar ben yazıyorum herkesinki çıkıyo ama abone oldugum halde neden benim yazdıklarım çıkmıyooo:bbo:

iğneli epilasyona gidiyorsanız 2 seanstan sonra hiç bir azalma yoksa devam etmeyin daha öncede yazmıştım 2 ayrı yere uzun bir süre gittim çenemdeki bir kaç kılı bile bitiremediler ama son gittiğim yerde her gittiğimde seans saatinde azalma oluyordu ve en çabuk bitende göğüs ucum oldu

göğüs ucu ve çevresi için ben de iğneli epilasyona gittim.yaklaşık bir yıl sürdü.
ben de ilk başta cımbız ile alıyordum.baktım olmayacak.sık sık iğneli epilasyon ile aldırdım2 kılım çıksa bile ,üşenmeden aldırdım.
ben çok gezdiğim için bir çok şehirde farklı yerlerde aldırdım..
eğer dayanabilirseniz ben elektrik akımını biraz yüksekçe dayanabildiğim yere kadar yükseltiyordum.
ayrıca bir püf noktası estetisyen bayan her kıl köküne çift elektrik versin.yani sadece bir defa elektrik vermesin.
iğneyi kıl köküne sokmuşken iki defa versin elektriği.
benim işime yarada.

bende iğneli epilasyon ile bi kaç seansta bittiğini duydum bi arkadaşımdan...
bilginize:)

hıc korkma hemen lazer epilasyona gıt cok etkılı acısıda yok zararıda yok ama duzgun bır yere gıt bendede vardı 2 ay aradım orayı bulana kadar amma yer gezdım anlatamam ama cok memnunum ıstersen sana numarasını verırım

iğneli epilasyona gidiyorsanız 2 seanstan sonra hiç bir azalma yoksa devam etmeyin daha öncede yazmıştım 2 ayrı yere uzun bir süre gittim çenemdeki bir kaç kılı bile bitiremediler ama son gittiğim yerde her gittiğimde seans saatinde azalma oluyordu ve en çabuk bitende göğüs ucum oldu

cnm nereye gıttın adını felan yazablırmısn olmassa özel msjda atablırmısn a.s.

nereye gidiyosun banada özel msj atarsan sevinirim aslında bende özel msj atıcaktım fakat bulamadım özel msj nasıl atıcağmı:s şimdiden teşekkürler.

evet arakadaşlar aynı sorun bendede var ve bir senedir epilazere gidiyorum ama giitigime pişmanım nedenmı dersınız neden dogal dengenızı bozuyorsunuzki bunlar tamamen pisikolojık önce hormon testı için doktora başvurmak lazım zaten bana giititgim lazerdeki doktor dogumdan sonra kilo almayla bu avyalık tuglerın dökülecegını söyledı benım dada 12 seansım oldu eger bi ilerleme olursa sizde merak edersenız sorabılırsınızŞeniz

X