Lazer Epilasyon Göğüsdeki Kıllara Epilasyon Yapiranlarin Paylasim Alani

Aynı sorun bende de olmakla birlikte biraz azaldı..Cımbızla almaya kalktığımda gittikçe çoğaldığını farkettim..Bunun üzerine özel bir sir ağda kullanmaya başladım..Ağdamı tablet şeklinde Cosmoplus'tan alıyorum ve yine oradan aldığım kendi küçük kazanında ısıtıp kullanıyorum.. Sadece göğüs uçlarımda değil kullandığım her yerde tüylerim zayıfladı ve azaldı..

Çenemdeki tüylerde yine cımbızla almaya çalıştığım zaman çoğalmıştı o zaman iğneli epilasyon yaptırdım ilk gittiğim yerde yapılan epilasyon gayet etkiliydi ve çok azaldı sonradan epilasyoncum işini bıraktı bende başka bir yer buldum ama oradan memnun kalmadım hem canım çok acıdı hem çenem yara oldu..Zaten çok çok azaldığı için bıraktım orayıda..İğneli epilasyonda gidilen yerin çok önemi var..Üstelik göğüsler süt bezelerinden dolayı oldukça hassas bu yüzden ben göğüslerime epilasyonu hiç düşünmedim şahsen..

arkadaşlar özel msj atıyorum ama hata veriyor sonra tekrar denerim

arkadaşımın gittiği doktor göğüs tüyleri hormon bozukluğuna işarettir, lazer pek işe yaramaz,gene çıkar demiş kızlar ...

ben göğsümü bitireli 2 sene filan oldu hala çıkmadı tamamen yanan kıl kökünden daha kıl çıkmaz

arkadaşımın gittiği doktor göğüs tüyleri hormon bozukluğuna işarettir, lazer pek işe yaramaz,gene çıkar demiş kızlar ...

merhaba bende bu aralar lazer epilasyonu arastırdım ve izmirde bı yer buldum onumuzdekı ay gorusmeye gıdıcem subat basın da .ayrıca gogustekı tuyler hormon bozuklugun dan demıssın ama ben hormon testi yaptırdım ama hersey normal cıktı ve benım gogsum dahıl olmak uzere heryerım de var malesef.:1no2:.

ayrıca ceneme ve bıyıgıma ıgnelı baslamıstım ama hem cok acıyor hemde leke bırakıyomus gıbı geldı ve bı doktor arkadasım yuzunuze asla igneli uygulamayın dedı bende bıraktım lazerle devam edıcem sanırım..bılgınıze

Ben Daha Bekarken Iğneli Epilasyona Gitmiştim.5 Seansta Filan Bitmişti.

merhaba bende bu aralar lazer epilasyonu arastırdım ve izmirde bı yer buldum onumuzdekı ay gorusmeye gıdıcem subat basın da .ayrıca gogustekı tuyler hormon bozuklugun dan demıssın ama ben hormon testi yaptırdım ama hersey normal cıktı ve benım gogsum dahıl olmak uzere heryerım de var malesef.:1no2:.
cnm bilmiyorum doktor öyle demiş demek kı hormon bozukluğunun belirtilerinden biri ama kişiden kişye değişir tabi testınde bişi çıkmadıysa merak etme tüyler biter ama hormonal bişi varsa çok uzun sürer tüylerden kurtulmakfisfisfis

cimbiz cok artiriyor.o belli bir sey kasinlikle cimbiz kullanmayin.kaslarinizdan baska.sir agdada sadece azaltip yumusatiyor.tamamen kesmiyor.en azindan bende oyle oldu.lazeride deneyecegim.arkadaslarim cok memnun.siyah tenli ve killilarda daha cok basarili olunuyormus

epilasyona başlamadan önce hormon tetkiklerini yaptırmak gerek. epilasyon kesin çözüm ona şüphe yok. fakat eğer hormonlarda bir düzensizlik varsa, kıllar tekrar çıkmaya başlar. önce hormonların işleyişinin düzgünlüğünden emin olup sonra bu işe bütçe ayırmalı.

arkadaşlar lazer epilasyondan hiç korkmayın,iğneli epilasyonda da boşunu canınızı acıttırmayın.önceleri iğneli epilasyona gitmiştim tüm yüz için,daha sonra baktım olucak gibi deil lazere başladım.müthiş bişii,bi miktarda olsa paranıza kıyın çok memnun kalıcaksınız, yeter ki düzgün bi merkez olsun we profesyonler kişiler tarafından yapılsın.ben genital bölge,koltukaltı,göbek çizgisi we göğüs ucuma yaptıtıorum,çok güzel sonuçlar aldım.göğüs ucu kıllanma hormon bozukluğu olmasa da çok olağan bişii,çünkü her kadın da bi miktar erkeklik hormonu war,her erkekte da bi miktar kadınlık hormonu olduğu gibi.hiç kafanıza takmayın,zaten göğüs ucunda sayılabilecek kadar az olduğu için lazer epilasyondan çok ta bi fiyat çıkmaz karşınıza.bi sorunuz olursa cwplandırabilirm.malum yıllarca pcos hastası olduğum için kıl, tüy, epilasyon konusunda nerdeyse uzmanlık yapıcam yani:)hşçklın

slm arkadaşlar ben aranıza bu gün katıldım. dertli bi bayanım her araştırmam da kadınlar klübü karşıma çıkınca dedim buradan öğreneceğim çok şey var. ben kıllı bi hatunum ve epilasyonu da denedim. bence iğneli epilasyon tarihe karıştı denemeyin yani.lazer ise oldukça ii.tabii doğru kişiyi bulursanız. benim bi arkadaşım koltuk altı ve yüz bölgesi için gidiyor. çok memnun. ayda iki keregidiyor ama tek seans ücreti ödüyor. 1 haftada çıkan kılları bir ayda çıkmadı bile.:)) ben ankaradayım gerçekten gitmek isteyen olursa ankarada belli merkezlerin adres ve telefonlarını verebilirim. ben de bu ay sonu başlıyorum bikini ve koltuk altı bölgesi için.

Arkadaşlar Konyada gidebileceğimiz iyi bir yer var mı?gidipte memnun kaldığınız

arkadaşlar lazer epilasyondan hiç korkmayın,iğneli epilasyonda da boşunu canınızı acıttırmayın.önceleri iğneli epilasyona gitmiştim tüm yüz için,daha sonra baktım olucak gibi deil lazere başladım.müthiş bişii,bi miktarda olsa paranıza kıyın çok memnun kalıcaksınız, yeter ki düzgün bi merkez olsun we profesyonler kişiler tarafından yapılsın.ben genital bölge,koltukaltı,göbek çizgisi we göğüs ucuma yaptıtıorum,çok güzel sonuçlar aldım.göğüs ucu kıllanma hormon bozukluğu olmasa da çok olağan bişii,çünkü her kadın da bi miktar erkeklik hormonu war,her erkekte da bi miktar kadınlık hormonu olduğu gibi.hiç kafanıza takmayın,zaten göğüs ucunda sayılabilecek kadar az olduğu için lazer epilasyondan çok ta bi fiyat çıkmaz karşınıza.bi sorunuz olursa cwplandırabilirm.malum yıllarca pcos hastası olduğum için kıl, tüy, epilasyon konusunda nerdeyse uzmanlık yapıcam yani:)hşçklın

SEDACIM Bursada tavsiye edebileceğin bir yer war mı..?bir de göğüs ucu ve koltuk altına lazer yaptırmanın bi sakıncası war mıdır acaba?hiç bi doktora danıştın mı,sonuçlar nasıl..sewgiler...

isuwaelis arkdaşım tüylerin ince we zayıf olması durumu biraz zorlaştırıo canım.çünkü lazer epilasyonda tüyler ne kadar koyu we sertse o kadar ii,ama bnmde çenemde bikaç tane sarı tüy wardı bi onlar kalmıştı yüzümde bitmeyen çünkü lazer epilasyon onları göremiodu renkleri açık olduu için.ama bnde bikaç seans iğneli epilasyonda onları da bitirttim çok şükür.yada şöyle de yapabilirsin eğer tüyün azsa yani bikaç tane falansa kökünden al ki onlarda siyah çıkcatır muhtemelen we lazer onlarıda görücektir.gerçi bu nekadar akıllıca bilmiorum,yine de bi danış derim ben.kolaylıklar diliorum herkese..

ebrar87 we daydreamdove arkadaşlara cevaben;
ebrarcm ben koltuklatı, göğüs we genital için konyada Mavi Işığa gidiyorum canım.Şato form ciwarında,hemen orlarda canım görürsün zaten.memnunum gittiğim merkezden, arkadaşlarla bi 10 kişi gidioruz,ödeme konusunda da kolaylıklar yapıolar,kaliteli we düzgün bi yer tawsiye ederim!!
Daydreamdove hocam buarada ben bursada Estelite diye bi merkeze yüz için gitmiştim we çok memnun kalmıştım yine.bu merkezde lazer türü olarak Alexandra light kullanılıo we daha kısa zamanda daha başarılı sonuçlar alınıyor.Estelite altıparmak caddesinin sonunda Garanti bankasının hemen üstünde hocam.altıparmağın sonunda derken yani stada doğru giderken sağ tarafta kalıyor.lazerin kanıtlanmış hiç bir yan etkisi yok hocam,rahat olun çok ciddi bir cilt hastalığınız we hamile olmadığınız sürece hiç bir zararı yok.önceleri koltuk altı konusunda bnde tedirgin olmuştum lenf bezleri o bölgede olduğu için ama annesi lenf kanseri tedawisi gören bi arkadaşım bizzat annesinin doktoruna danışmış we doktor lazerin hiç bir zararı olmadığını sölemiş.doktor işinin uzmanı hatta profesör biraz da beni rahatlatan buydu hocam açıkçası.yine herhangi bi konuda sıkıntınız we sorunuz olursa kendimce cwplamaya çalışırım arkadaşlar,gerekirse özel msjdan bahsettiğim merkezlerin tlfn numaralarını da ulaştırabilirm.herkese kolaylıklar diliorum,hşçklın..

SEDACIM...çok teşekkürler verdiğin bilgiler için,çok işime yarayacak..:)hoşçakal...

Rica ederim hocam ne demek! Umarım yardımcı olabilmişimdir..Herkese sewgiler..

arkadaşlar ne kadar dogrudur bilmiyorum ama paylaşmak istedim yeni kuaförden geliyorum bu konuyu danıştım ve meme ucundaki kıllar icin igneli epilasyonun ne derece dogru oldugunu sordum bence yaptırmayın dedi memede cünkü süt veren kanallar varmış akım yanlış yere verilirse emzirmede sorun yaşayabilirsiniz dedi benim gözüm korktu 3 tane kılım olmasın diye olmayan cocugumu riske atamam:) anne sütü en ii besin kaynagıdır degil mi:)

arkadaşlar eğer epilasyondan korkuyosanız bence karınca yumurtası yağını kullanın. ben çok düzenli kullanmadığım halde 8-10 tane çıkan tüyler şimdi 2-3 tane çıkıyo o da 2 ayda bir falan onları da alıp sürdükçe biticek. üstelik şimdiye kadar 2 şişe kullandım ve o şişeyi sürmediğim yer kalmadı nerdeyse:) yani tek bir şişeyle bile halledebilirsiniz. tüyleri kökten aldıktan sonra ilk 4 gece bolca derinlemesine nüfus edecek şekilde sürün hatta hergün de sürseniz olur önce bi deneyin alerji yapıp yapmayacağını bende hiçbirşey yapmadı. onu kullanabilirsiniz ben memnun kaldım.

X