Bir erkeği kıskandırmanın deli etmenin yolları nelerdir ?

zorla kıskandırıp deli etmekle ne geçerki insanın eline...
bi erkek kıskançsa kıskançtırr ve bu bir huydur değişmezz.. kıskanç olmayan insanı buna zorlamak bunun için uğraşmak boşa kürek çekmekten başka bişey değildir..şükürki nişanlım çokk kıskançtır.. ama olmasaydı beni kıskansın yok deli edeyim diye uğraşcağımı sanmam. olduğu gibi kabullenirdim!

walla bende esımde delı gıbı kıskanırız arkadasın dedıgı gıbı soludugumz havadan kıskanırız o derece yanı hosuma gıdyor tabıkı ama gıtmedıgı de oluyor o da kıyafet konusunda yanı cok kıskanıyor ojeme kadar karısıyor ama guvenmedıgınden degıl sana cok guvenıyorum ama kımse bakmasın begenmesın benden baska anla benı dıyor ee bıraz dusununce haklı bende cok kıskanıyorum napalım boyle kabul ettık bırbırımızı cokta hosuma gıdıyor acıkcası:KK66:

Son düzenleme:
barçman kullanıcısından alıntı
lise arkadaşımın pek güzel olmayan kısa boylu bayağı toplu bir ablası var işe bakınki çok yakışıklıda bir kocası var her gittikleri ortamda bakışları üstüne çeken kocası yüzünden zor anlar yaşayan bu bayan kalabalık ortamlarda (lokanta gibi) önden yürürken gözlerini şaşı yapıp dilini çıkarıyormuş ve erkeklerde dahil bütün insanlar ona bakınca yakışıklı koca çirkin karısını kıskanıyormuş ben ilk duyduğumda hem çok gülmüş hemde ne şeytani bir fikir demiştim sizinle paylaşmak istedim sevgiler..........
AY NE GÜLDÜM BEN YA HELAL OLSUN KADINA KIRK YIL DÜŞÜNSEM AKLIMA GELMEZ:))))))))))))))))

:KK60: :KK60: :KK60:
biz hanımlar çok fenayız yaw :KK9:
çok zekice :81:

arkadasım kıskançlıgın kötü yönlerini yasayan biri olarak sen kıskanılmayı gercekten istiyormusun =) bence senin istedigin kıskanılmak degilde ilgi görmek paylasmak istemedigini görmek olsa gerek cünkü benimki kadar kıskanç bir sevgili isteyen birini düsünemiyorum da.. =) mesela giydigimi baktıgımı oturduguma konustuguma gittigime geldigime herseyime karısan ya sakayla bile baska biriyle ismimin gecmesiyle hayatımı zehir ediyo eskiden bende kıskandırmak isterdim birinin beni begenmesi olayını abartır ona anlatır kıskandırdım ama simdi onlara hiç ihtiyacım kalmadı kendisi bi canavar oldu =). çok kıskandırmak istersen yani seni kaybetme korkusunu yasatmak istersen. ufak oyunlar oynayabilirsin =) mesela kendine ayrı bir msn adresi ac yakısklı bi erkek resmi koy kendi msn adresine ekle ve sevgiline deki beni biri eklemis siliyorum tekrar ekliyor de merak edip konusmak isteyecektir. o ara sen o cocukmus gibi seni cok begeniyorum tanısmak istiyorum sürekli aklımdasın falan de sonra erkek arkadsın baya agır konusursa hayali kişiye sevgilisi oldugunu bilmiyordum k. bkma falan der ve oyunu bitirirsin ise yarayabilr =)=):KK52:

Son düzenleme:
ya bnm ilişkim çok yeni. bugün 25, günümüz. ama çok tuhaf bi ilişki. şöyle ki: ona face şifremi verdim sırf girsin baksın birilerini silsin de bende sebeplenip onun şifresini alayım diye. adam bi defa girdi o da resimlerim herkese açımmış kapatmak için girmiş. bi de üstüne aradı AŞKIM 2 MESAJIN VARMIŞ ÖZELİNDİR BAKMADIM dedi. uyuz oldum. bi ton kız arkadaşı var. resimleri face'de dolanıyo. kuzenleriyle vıcık vıcık canım bnm çok özledimler bilmem neler. deliriyorum resmen. o beni hiç kıskanmıyo. ama sevdiğinden de şüphem yok. bi de o izmirde ben kütahyadayım. zaten ayda yılda bir görüşüyoruz. kıskanmamasına çok sinir oluyorum.bir de şöyle bi enteresanlık var. bundan önceki ilişkilerimde hep makyaj yapma açık giyinme falan derlerdi. bu da tam tersi. aşkım kaşlarını aldırmamışsın. aşkım makyaj yapmamışsın. yaaa hangi erkek profili normal. ben deliler gibi kıskanılmak istiyorum. ne önerirsiniz bana. nolur yardım edin kızlar :KK43:

tuhaf :44: bi erkek bence kıskanmıyorsa ya çok güveniyordur yada hiç ilgilenmiyodur sevgilisiyle... seni sevdiğindn eminsen ve sende güveniyorsn devam et takma kafana bence:KK34:

mağazada cafede falan o başka bişiyle ilgilenrken çalışan erkeklerele sohbet etmeye çalış.
bişi sor, mağazadaysan beden sor cafedeysen tat sor. :KK70:
birazda gülümseyerek tabi.
eee çalışanlarda memnuniyet için samimi konuşurlar.....
insanların seni beğendiğini göstermeye çalış. eminimki delirecektir.
bi pantolon dene ve çalışandan yardım.
azcık şımarık takıl veeeee işte sevgilin delirdi :KK70: kolundan tutup mağazadan çıkardı =))))

bu sadece fikir. yapmadım böyle bişi yapmam da çünkü gerek yok benimkide aksine uçan kuşdan bile kkıskanıyo. buda zor ama inanın :KK43:

benim sevgilimde önceden kıskançlıktan oturup ojemi sökerdi okulda.makyaj yapmım die makyaj yapan kızları gösterip şunlara bak makyaj yapıp ne çirkin oluolar hiç sevmiyorum derdi bende o sevmio itici gelio die makyaj yapmazdm snra bi öğrendmki kıskançlıktan bnde yapmım die öle sölüomuş şimdi bana far kullandırmıo birzcık var kıskançlığı ama olsun kıskançlıktan deli olmasını isterim bende tabi:KK17:

Hiç tahammül edemediğim durumlardan biri kıskançlık. Ne bayana ne erkeğe kıskançlık krizleri yakışmıyor bence.. Beni karşımdakinden soğutacak kadar nefret ediyorum kıskançlık nöbetlerinden.

Kıskaçlıktan delirmesin erkekler, zaten çok akılları başlarında değil.

Ayrıca kasti yapılan kıskandırmalar , bir süre sonra karşısındaki insanı kopma noktasına getirebiliyor-getirir.

slm arkadaşlar benim sorunum hoşlandığım biri var netten tanıştık ama görüştük te vede gecen seneden beri konuşuyoruz ve hep tartışıyoruz hemde küsüyoruz küstükten sonra affeden o oluyor beni şimdi gene öyle bir durum var ama ama bu bu sefer beni kullanmak istemediğini söylüyor diğer anlamda bu önceden bir kız sevmiş acı çekmiş üzülmüş ağlamış kadınlara güveni azalmış bana güveniyordu ama o güvenini azalttım sanırım :KK43: napcam bilmiyorum onu seviyorum unutmaya çalıştım olmadı şimdi affediyor yavaş yavaş gene ona aşık olduğumu biliyorda kıskandırmaya çalışıyorum ama aklıma bişi gelmiyo:KK19:yardım ederseniz sevinirim..

ya bende sevgilimden 1 ay önce ayrıldım beni bırakım başka birisine koşmuş hemen.ben ondan intikam almak istiyorum ama nasıl yaa

ya bende sevgilimden 1 ay önce ayrıldım beni bırakım başka birisine koşmuş hemen.ben ondan intikam almak istiyorum ama nasıl yaa:KK58:

geçenlerde nişanlımla kot bakmaya gittik o kabine girdi kotlara baktım çocuk ilgilendi o çıkınca bişey demedim.tekrar kabine girdi boş bulundum çalışan çocuğa güldüm.kotla ilgili bişeye .sonra çıktı gittik.ama o varken konuşmama sebebim kot pahalıydı.sanki bana alsın dermiş gibi olurdu gösterseydim.ama çok kızdı bana çok.üstelik hiç kötü niyetim yoktu.çocuğunda bana alıcı gözle baktığını görmüş.ama çok hoşuma gitti kıskanması.

bunu kesinlikle yapıcam, hemen bi mağazaya götüriyim :KK70:

X