Bir erkeği kıskandırmanın deli etmenin yolları nelerdir ?

fattocum belki inanmıcaksınn ama 7 yıllık ilişkimm 10 gün önce bittii daha dogrusu tartıştıkk kavga ettik ben bitirdimm... Beni cok kırdı ve üzdüü söyledigi sözleri kaldıramadımm ve bir anda herseyi sildim...artık hayatımda ne kıskanacagım bir insan kaldı nede kıskandıracagımm...BİTTİİİİ

hayır canımm kesin bittii 10 gün olduu aramadı halaa.. zaten bende aramam..

yaa bu sefer cok ciddi tartıştıkk ciddi anlamdaa cok kırdıı benii düşünsene ben nişanlanmayı sözlenmeyi hayal ederken bitti ilişkimizz....

evett canımmm ama kısmet degilmişş bakalım zaman ne gösterecek artık hiç güvenim kalmadıı

SON YAZDIKLARINI OKUDUM VE ÜZÜLDÜM BOŞVER DEMEK ELDE DEĞİL SONUÇTA 7 YILLIK BİR İLİŞKİ AMA SEVİYORSAN BENCE GURUR DİNLEME

SONUÇTA BU İLŞKİ Yİ SİZ BAŞLATTINIZ VE SİZ DEVAM ETTİRECEKSİNİZ

HAYIRLISI OLSUN

SON YAZDIKLARINI OKUDUM VE ÜZÜLDÜM BOŞVER DEMEK ELDE DEĞİL SONUÇTA 7 YILLIK BİR İLİŞKİ AMA SEVİYORSAN BENCE GURUR DİNLEME

SONUÇTA BU İLŞKİ Yİ SİZ BAŞLATTINIZ VE SİZ DEVAM ETTİRECEKSİNİZ

HAYIRLISI OLSUN

Canım iyi dileklerin içinn cook tşk ederimm ama ben adım atmamaya kararlıyım 7 yıl boyunca cogu kez tartıştık hatta ayrılıp barışmalarımız bile olmuştu ama bu sefer cok farklıı ben adım atmayıı asla düşünmüyorumm ..Yani gurur felanda degil benimkii cok büyük bir kızgınlık ve kırgınlık.. Düşün bidaha karşına cıkarsamm suratıma tükür bile dedimm o kadarki kararlıyımm..BİTTİ ARTIK BENİ KAYBETİİİ...

Canım iyi dileklerin içinn cook tşk ederimm ama ben adım atmamaya kararlıyım 7 yıl boyunca cogu kez tartıştık hatta ayrılıp barışmalarımız bile olmuştu ama bu sefer cok farklıı ben adım atmayıı asla düşünmüyorumm ..Yani gurur felanda degil benimkii cok büyük bir kızgınlık ve kırgınlık.. Düşün bidaha karşına cıkarsamm suratıma tükür bile dedimm o kadarki kararlıyımm..BİTTİ ARTIK BENİ KAYBETİİİ...

ya ben çok merak ettim kamelya ne yaptı diye sorsam pot kırmış olur muyum??? :sm_confused:

Yok canım ne pot kırması estagfurullah....ama burda anlatmak istemiyorum daha dogrusu sadece bir olay yok bir kac olayy var..sana özel msj atmak istedim ama sanırım sitede kullanılmıyor hatta msn adresini alacaktım orda konuşurduk...

yaş ilerledikce kıskanma şeklide değişiyor sanırım.artık benimkisi iki ayaklılardan değilde,bilgi sayardan kıskanıyor.gecenlerde leptobu elinden zor aldım,balkondan atacaktı valla,neymiş efendim gözüm artık onu görmüyomuş ve ilgilenmiyomuşum,deli nolcakbahanesine bakın hele.Kötü Kazen

amannnnn benımkı benı kuzenlerınden kuzenlerımden bıle kıskanıo valla sahsen ben benı kıskanması ıstemıommmm cunku dozunu ayarlayamıooooooooooooooooo

vallahi bence mümkünse erkek karısını hiç kıskanmasa en güzeli size güvenmeliki hayatınıza hiçbir kısıtlama getirmesin ben hep bu prensiple hareket ettiğim için evliliğimizin ilk gününden beri ufak tefek şeyleri saymazsak eşim beni fazla kıskanmamıştır ama size bu konuda bana çok komik gelen bir taktiği anlatmak isterim lise arkadaşımın pek güzel olmayan kısa boylu bayağı toplu bir ablası var işe bakınki çok yakışıklıda bir kocası var her gittikleri ortamda bakışları üstüne çeken kocası yüzünden zor anlar yaşayan bu bayan kalabalık ortamlarda (lokanta gibi) önden yürürken gözlerini şaşı yapıp dilini çıkarıyormuş ve erkeklerde dahil bütün insanlar ona bakınca yakışıklı koca çirkin karısını kıskanıyormuş ben ilk duyduğumda hem çok gülmüş hemde ne şeytani bir fikir demiştim sizinle paylaşmak istedim sevgiler

Buna cok güldüm ya,süper fikir:)))

valla benim kociş beni soluduğum havadan bile kıskanır buyüzden baya bi tartışmıştık..kendimi savunmaya geçtim ben tabi hemen..yok abartıyosun bana güvenmiyomusun falan başladım inciler sıralamaya..en sonunda dayanamadı patladı...aşığım ulan ne güvensizliği delirtecenmi sen beniii sana güvenmesem ne diye evleneyim senle manyakmıyım ben..aşığım ki evlendim aşığımki kıskanıyorum deli gibi demezmi...

ay canım benimmm tabi benim o an yelkenler suya indi atlayıverdim kucağına kocacığım diye bağırarktan...

Benimki de öyle diyo,ayni cümleleri kuruyo hatta,insallah evlenicez:))

benim sevgilim de beni hiç kıskanmıo kamelya aynen dediğin gibi herşeye olumlu bakıo...nası sinir oluorum...

habire anlatıom erkek arkadaşlarımla yaptıklarımı ki işim gereği daha çok erkeklerle çalışıorum 'oh oh ne iyi güzel vakit geçirmişiniz' dio bana ben onu kıskandırmak için anlatıom bunları adamda tık yok abi...

üfff ya...

Ay bu da süper...Bunu da bilirim,birini kiskandirmak istersin kiskanmaz ya deli olurum...:))

Kamelya canim hakkinda hayirlisi olsun insallah..

sana gelen teklifleri anlat ona gelmese bile öle göründür.. kendine güven ona hiç bi zaman öle saff aldatmaz bağlı kız rolünde görünme o zaman ne yaparsan yap kıskanmazz

ınsanın içinde varsa kıskanır yoksa ne yapsan boşşş kaydirigubbakcemile3 Ben kendimden biliyorumm...yapı meselesi birazda...

Bence sen ne dersen bos dedgnız gıbı ıcınde olcakk benım herseyımı kıskanıyor delı edıyor bazende ama senın ne yapman gerektgını solıyım hemen..Once ınsanın kendıne guvenı olucak onun yanındayken hıc bunları dusunme kaygıya dusme nasıl kıskandırsam dıye evden cıkmadan suslen puslen aynaya bak ıste ben buyum de once kendını begen ozguvenın olsun herkesten cok..Oyle evden cık gulucuklerle..gor bakalım neler oluyor..Ben hergun bunu yapıyorum sabah kalktgmda gıyınıyorum makyajımı yapıorum son bı kez aynaya baktgmda koca bır gulucuk atıyorum kendıme..Sora cıkıorum dısarı o enerjı karsımdakınede yansıyor sora bu baslıyor ıcten ıce kendını yemeye..Bırı baktı mı gordumu begendımı dıe:)))gecen makyaj yapmama kızıodu agzından kacırdı makyajsız halıne bıle donup bakıyorlar makyaj yapmana nası ızın verııım dıeesengözlerimebaksanab

Konu sahibi arkadaşım ilişkine noktayı koymuşsun hakkında hayırlısı olsun , gitsin boşver önümüz yaz yeni yeni aşklar bekler seni..
Kıskanma olayıyla ilgili düşüncem , adam gibi derler ya öyle birini bulmuşsan yapış sıkı sıkı gerekirse sen kıskan boşver kıskandırmayı , devir nasıl bi devir görüyoruz , gönlümüze göre birini bulmuşuz bi de kıskandırmayı düşünmeyelim..
Bak en güzelini Barçmanın kız arkadaşı yapmış :) Hem ilgi çekiyormuş edasında atmış havasını hem de çatlayın yakışıklıyı kaptım naaber diye dalga geçmiş milletle :KK70:

ben kendi sevgilimden edindiğim tecrübeye dayanarak söylüyorum kızlar birkere kıskandığınızı belli etmiceksiniz...ben çok kıskanç bir insanım ve maalesef de belli etmeden duramam...bir kaç kez kıskançlığımdan çatlasamda belli etmedim..arkadaşlarınla bir yemeğe gitmişti normalde sık sık ararım biryere gittiğnde ama o akşam hiç umursamamıştım tabi aslında meraktam ölüyordum ve aramamak içinde yatıp uyumuştum erkenden :Roflol: o da şaşırmıştı merak etmememe..hatta bozulmuştu yanlış anlamıştı ve kızmıştı.ay çok güzel oluyor ya :dance:ya keşke herzaman öyle olabilsem..:çok üzgünüm:

aynen bende boyleyım bazen kıskansam dahı bellı etmem o zaman acayıp bozulur sevmedıgımı bıle dusunur artık sen benı sevmıyomusn baksana kıskanmıyosun bıle der basta alıstırmamak gerek yanı keske kıskansam dahı her zaman ona bellı etmesem neden guzel olur o zaman yaa ama elımde olmuyo kı:1no2:

İnsanın içinde varsa kıskanır yoksa ne yapsan boşşş kaydirigubbakcemile3 Ben kendimden biliyorumm...yapı meselesi birazda...

hakkkaten yaa sen bişeylerr yaptıktan sonra seni kıskanmasıı hoşuna gitmez bence senin isstersen dene ama eminim senin hoşuna gitmicek buu kendiliğinden olmasıı çok güzell ama...kıskanılmakk gerçekten çok güzell...benim sevgilimde aman aman kıskanç diill..bendee aslında kıskansın istiyoruumm ama yok anam yokk...bende aksine aşırı kıskanç bi insanım yolda gözü azda olsa birine kaysa sorun yapıyrmm abartıyomuyum acabaaa..

hakkkaten yaa sen bişeylerr yaptıktan sonra seni kıskanmasıı hoşuna gitmez bence senin isstersen dene ama eminim senin hoşuna gitmicek buu kendiliğinden olmasıı çok güzell ama...kıskanılmakk gerçekten çok güzell...benim sevgilimde aman aman kıskanç diill..bendee aslında kıskansın istiyoruumm ama yok anam yokk...bende aksine aşırı kıskanç bi insanım yolda gözü azda olsa birine kaysa sorun yapıyrmm abartıyomuyum acabaaa..

yoo hıcde abartı degıl bence bakmayacak tabı bunu bende cook sorun yapardım zavallı yanımda nasıl yuruyecegını sasırırdı ama benımkı de benım kadar olmasa bıle kıskanc yanı hatta bazen oda cook abartır dısarı cıkmama dahı dayanamadıgı anlar olur kıskanınca uzerıne gıdıp ıyıce delı etmek acayıp hosuma gıderkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yoo hıcde abartı degıl bence bakmayacak tabı bunu bende cook sorun yapardım zavallı yanımda nasıl yuruyecegını sasırırdı ama benımkı de benım kadar olmasa bıle kıskanc yanı hatta bazen oda cook abartır dısarı cıkmama dahı dayanamadıgı anlar olur kıskanınca uzerıne gıdıp ıyıce delı etmek acayıp hosuma gıderkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy alemsinn yaa yazık benimkide ölee yanımda nasıl yürücenii nereye bakacağını bilemiyooo...

ayy alemsinn yaa yazık benimkide ölee yanımda nasıl yürücenii nereye bakacağını bilemiyooo...

Ayy ne güzel benim gibilerde varmışş bende sizin gibiyim kaydirigubbakcemile5... bir ara diyordumm acaba bu bende bir hastalıkmıı?? ama ne yapim sevdigim kişiyi cok kıskanıyorumm normalde kıskanç bir insan degilim.. öyle parayı güzelligi şunu bunu kıskanmam ama iş sevgiye gelincee işte o zaman sormayınn..kaydirigubbakcemile3

benım sevgılımde kıskanmıyor
bunun nedenınıde ılıskımızın basında cok guven verdım ona buna baglıyorum
ayrıca kendısıde onu kıskanmamı ıstemıyor ne gerek bunlarla ugrasmaya dıyor
işte yapı sanırım, bıde beraber olmaya başlamadan önce ben daha güzeldim şimdi az biraz çirkinleştim ondanda kıskanmıyor olabilirbenneyaptımki

X