Bir erkeği kıskandırmanın deli etmenin yolları nelerdir ?

vallahi bence mümkünse erkek karısını hiç kıskanmasa en güzeli size güvenmeliki hayatınıza hiçbir kısıtlama getirmesin ben hep bu prensiple hareket ettiğim için evliliğimizin ilk gününden beri ufak tefek şeyleri saymazsak eşim beni fazla kıskanmamıştır ama size bu konuda bana çok komik gelen bir taktiği anlatmak isterim lise arkadaşımın pek güzel olmayan kısa boylu bayağı toplu bir ablası var işe bakınki çok yakışıklıda bir kocası var her gittikleri ortamda bakışları üstüne çeken kocası yüzünden zor anlar yaşayan bu bayan kalabalık ortamlarda (lokanta gibi) önden yürürken gözlerini şaşı yapıp dilini çıkarıyormuş ve erkeklerde dahil bütün insanlar ona bakınca yakışıklı koca çirkin karısını kıskanıyormuş ben ilk duyduğumda hem çok gülmüş hemde ne şeytani bir fikir demiştim sizinle paylaşmak istedim sevgiler

harikaaaa hahahah girgirina bende yapacam bunu :))))

geçen gece dışarı çıkmak istediğimi söledim oda yurtdışında bana dediki kesinlikle izin vermiyorum çıkamazsın dedi, niye izin vermiyorsun dedim, ben yokum yanında kıskanayımmı yani seni birde tek başına ne işin var bu saatte sokaklarda dedi, bende ne var işte taksiyle hemen giderim falan dedim sonrada tamam çıkmıycam dedim ama muallakta kaldı kesin çıkmıcam diye konuşulmadı, o gece hiç aramadı isterdimki arasın çıktımmı çıkmadımmı merak etsin,ertesi gün konuştuğumuzda çıktın diye düşündüm dedi çıktığımı sandın ama aramadın merakdamı etmedin dedim ettim ama kızmıştım sana o saatte sokaklarda ne işin var dedi.kıskansaydı arardı çıktımmı diye ne kadarda kızmış olsa genede arayıp çıkıp çıkmadığımı öğrenirdi deilmi kızlar :gitme:
dün gece hava burda çok soğuktu ay donucam eve giderken dedim bizim şoför arkadaşlar bıraksın seni dedi (biz aynı işyerindeyiz sevgilimle) yoklar onlar işleri var çıktılar dedim, burda birisi daha var genç bi mühendis o vardı ofiste x var artık 18.30a kadar çıkamam zaten dedim o bıraksın seni dedi akannehir hem kendinden genç hem yakışıklı x dediğim, nasıl o bıraksın diyebildi hayret ettim,birde kıskanır beni güya akannehir anlam veremedimm

Son düzenleme:
ay bnm sewglimde böle
eski erkek ark. manyaktı herşeye karışıodu ki bnm ailem rahattır yani
bnce kıskanç olmayanlar daha iidir sonuçta kendine we sze güwenio
daha ne olsun
yada şöle düşünün siz onu delirtcek kıskandırcak bişi yapmamışsınız,çok daha güsel bişi bnce

kiskanilmak iyi ama benimki abartiyor. ya kiz arkadaslarimla disariya cikmama cok zaman izin vermiyor . neymis erkekler bakar laf atar. bir yere gittiginde bana haber ver falan daha ciktigimiz 1 ay oldu boyle yapiyor. offffff kiskanilmak iyi ama her sey dozunda guzel ama yinede seviyorum

kiskanilmak iyi ama benimki abartiyor. ya kiz arkadaslarimla disariya cikmama cok zaman izin vermiyor . neymis erkekler bakar laf atar. bir yere gittiginde bana haber ver falan daha ciktigimiz 1 ay oldu boyle yapiyor. offffff kiskanilmak iyi ama her sey dozunda guzel ama yinede seviyorum

Aman arkadasim dikkat et, baslarda biz daha kotuyduk. Çarsidan dondugumde bana bi kere resmen 'Kasadaki adammiydi kadinmiydi' diye sormustu :roflol:
Ben cok alttan aldim ama alltan aldikca adam daha da kiskanc oldu..
Bi kere bana 'Napayim guzelliginle bas edemiyorum' demisti :asigim: tabii bu soz ustune butun yaptiklarini unutmustum.. sen oyle yapma bastan tavrini koy... sanki herkes onun sana baktigi gozle bakiyor sana.. Ona simdi oyle geliyordur mutlaka..

Kiskanilmak cok guzel birsey fakat abartiyorsa tavrini koymalisin..

Baslik sahibi arkadasima: 3cu sahsi kesinlikle kullanma. Tarzinda ani bi degisiklik yaparsan zaten seni bi inceler.. ve etrafindaki tepkileri ister istemez bilmek ister. Bu benim taktigim degil, ama basimdan gectigi icin hatirliyorum

kendinde olumlu degisiklikler yaparak kiskandirabilirsin..bilindik seyler..sacinla,giyiminle,kisacasi tarzinla oynaaa biraz.

bir erkek kıskanmıyosa abidik gubidik hareketler yapıp kıskandırmanın alemi yoktur,kıskandırıyım diye erkeği kendinizden soğutmayın:1closedeyes:

valla sevdiğimde kıskanmazdı
AMA askerden döndü 2 hafta oldu (2 buçuk yıldır beraberiz)
şuanda kıskanır olduuu kaydirigubbakcemile3

8 yıllık evliyim eşimle oldukça iyi bir dialogumuz var pek kıskanmaz ve bunu ilk günlerde şöyle açıkladı ben eger sürekli seni kontrol edeceksem sürekli seni izliyeceksem evliligin anlamı yokki her ne kadar ben kıskanıp seni sürekli kontrol altındada tutsam eger bir insan başka birşey yapmaya niyetliyse o şeyi ne kadar kontrol altında tutarsan tut yinede yapar o nedenle güven en önemli şey demişti ve bana çok mantıklı geldi

ayrıca kıskançlık dozuna göre tamamda çok abartıldıgında bunun bir öz güven eksikligi oldugu yönünde çok ciddi araştırmalar var şöyleki erkekler sürekli kontrol altında tutup baskı altına almak yönlendirmek istedikleri kadına seviyorum kıskanıyorum o nedenle böyleyim diyerek gaza getiriyormuş :) bu açıdanda bakmak önemli

Kiskanilmak neden hosumuza gider?
Cunki partnerimizin bizi sevdigini hissederiz.. Guclu bi histir kiskanmak..

Annem bi kere babama sordu 'Bey, sen beni neden hic kiskanmiyorsun' diye, oda;
'Neden kiskanayim ki? Beni kiskandiracak hic bir davranisin olmadi ki, kiskanayim' dedi..

Birde olaya oyle bakin. Sevmek baska, kiskanmak baska. Her seven ille kiskanacak diye bisey yok..

e.arkadaşlarımla muhatap olmam onu haddinden fazla deliye çevirir.. ben ne kadr kıskanıyor diye sevinsem de erkeklerin bu durum gerçekten hoşlarına gitmez..soğumaya başlarlar..

Bir erkegi delirtmek icin kiskandirma yoluna gitmek bence cok yanlis..sonucunda mutlaka ucup gidecektir....bu bizim icin de gecerli degil mi?:eek:lmaz:

X