Bir erkeği kıskandırmanın deli etmenin yolları nelerdir ?

benim sevgilim de kıskandığını kadar belli etmez-di,kafasına taş mı düştü nelülülülülülü
nedendir bilmem,son zamanlarda kendime herzamankinden çok özen göstermeye başladım
geçenlerde akşam dışarı çıktık,tam arabadan indik ki yanımızdan gelip geçenler bakınca
hayatım,sen niye böyle dikkat çekici giyiniyosun dedi ne alakaysasırnaşık şey
zaten sarı saçlarımı da koyu renge boyatayım diye epey bi mücadele etti ama başaramadıkaydirigubbakcemile3
bilmeyen mini etek filan giydim sanıcak,inanın giydiğim de bi jean üstü beyaz tişört o kadarsırnaşık şey
2 gün önce de yine benzer birşey oldu...:jeyyar:
ne olursa olsun son derece bakımlı olmanın yeterince işe yaradığı test edildi onaylandı kızlarsengözlerimebaksanab

bakımlı oluncada kıskanmaktan zıyade laf sokuyor... Hıc guzel olmamıssın ne bu boyle dıyor... 2 senedir makyaj yapmıyorum..akannehir parlatıcıyı bıle zor suruyorum... rımel suruyorum sıl sunu cok cırkın olmus dıyor sıldırıyor mafoldumben sızce kıskandıgından mı yapıyor ya??

Ayyy ne güzel valla kıskanmasın daha iyi

Benimkide napsam kıskanıyo yaaaaaaa :eek:klava:

dün yetenek sizsiniz Türkiye'yi izlerken
iki adam çıktıı birbirlerini tersten düzdenn taşıyolar falnn

bende agzım açık izliyorum
vay bee şunlara bakk falan filan ,bi kaç cümle daha kurdum :KK70::KK70:
bardagın dibindee su varmış yüzüme attı:KK70:
deli oldu sinirden degiştirdi programı ama benn gülmekten altıma alan ettim heralde
pek hoşuma gitti tattıgı suu :KK70:

bnde voleybol maçlarıma gidince mecbbur kısa tayt giymek zorundaydım beni izlemeye gelirdi tabi öyle çıplak bacakla hoplayıp zıpladıkça yerinde kıpkırmızı olup kalırdı napsın garibim bişide diyemezdiki maç sonuçta şalvar giyemem ya.

ama bakımlı olmanında etkisi var bana hep der ya çirkinleş biraz der makyaj yapma iyi giyinme saçlarını yapma der halbuki kendisi için yapıyoruz ama o bizi diğerlerinden kıskanıyo...

bnde voleybol maçlarıma gidince mecbbur kısa tayt giymek zorundaydım beni izlemeye gelirdi tabi öyle çıplak bacakla hoplayıp zıpladıkça yerinde kıpkırmızı olup kalırdı napsın garibim bişide diyemezdiki maç sonuçta şalvar giyemem ya.

ama bakımlı olmanında etkisi var bana hep der ya çirkinleş biraz der makyaj yapma iyi giyinme saçlarını yapma der halbuki kendisi için yapıyoruz ama o bizi diğerlerinden kıskanıyo...

sence sewgılım benıde kıskanıyor mu yanı?

sence sewgılım benıde kıskanıyor mu yanı?

bence kıskanıyo canım benim sevgilimde aynı çünkü makyaj yapma doğal daha güzelsin falan diyo yok giydiklerine dikkat et hatların belli olmasın diyo askerde şuan daha da bi üstüme düştü evden çğrı attırıyo evdemiyim diyee yanii o derecee :eek:klava: ufak kıskançlıklar hoşuma gidiyo da bu kadar abartması bunaltıyoo

bakımlı oluncada kıskanmaktan zıyade laf sokuyor... Hıc guzel olmamıssın ne bu boyle dıyor... 2 senedir makyaj yapmıyorum..akannehir parlatıcıyı bıle zor suruyorum... rımel suruyorum sıl sunu cok cırkın olmus dıyor sıldırıyor mafoldumben sızce kıskandıgından mı yapıyor ya??

bence kesin kıskançlıktan...
şimdi sana güzel olmuşsun dese devam edeceksin makyaj yapmaya...
o da çirkin olmuş deyip seni böyle engelliyor tatlım...bayanssulusmile

benimkide çok kıskanmaz sadece başka erkek muhabbetine kızar yani
mesla arkadaşlarımın erkek arkadaşlarıyla filan konuşmama çok kızar
arabalarına binmeme filan
makyajıma karışmaz çünkü okadar yeterli yaparım ki çok az yani
kıyafetim zaten tam ınun tarzı
her erkek kıskanır tatlım ama bazıları belli etmez

Ücüncü sahisi kullanmak cok fena eger bir insan sizi seviyorsa her halinizle kiskanir pacoz bile olsaniz eger sevmiyorsa dünyanin en güzel kadini olun umurunda olmaz bütün mesele erkeginizi kendinize asik etmekte nasil olur demeyin bilmiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum.:asigim:asigim:

valla doğrukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

benimkide çok kıskanmaz sadece başka erkek muhabbetine kızar yani
mesla arkadaşlarımın erkek arkadaşlarıyla filan konuşmama çok kızar
arabalarına binmeme filan
makyajıma karışmaz çünkü okadar yeterli yaparım ki çok az yani
kıyafetim zaten tam ınun tarzı
her erkek kıskanır tatlım ama bazıları belli etmez

benımde yaptıgım makyaj rimel, parlatıcı bı de bazen allık ona kızıyor :bbo:

kıskandırmak mı?
biraz çocukça değil mi bunlarya...

bizde böyle bir girişim yok çok şükür.
olsa zaten huzurlu bir ilişki olmuyor benim açımdan kavga gürültü alıyor kendini huzurlu bir ilişki açısından yok bizde kıskandırma çabaları...
:eek:lmaz:

bnm sewgimi bn çözemedm yanyanayken ondan kıskançı yok nie oraya baktın onu yapma bunu yapma ne seme hayr der ama yanmda ayrıldığı an farklı şehrlerdeyz 3 4 gn sonra değişior bunn sebebi ne bilmiorm o kısknç erkek gidior onn yerine istediğin yap dior dalga geçer gibi snr oluorm ya dewmlı kıskınç olsn yada hç olmasın ben mesela onu yanmdakende kıskanıorm uzaktakende ama o öle deil...:sinifsinif: ayrı kaldığımız zamn beni unutuor galiba buluştuğumuz zamn hatrlatıorm demş olabilirm ama yapmıycaksın dior kafam çok karışıkkk ...bilmiyorum kismile

Böyle bir çabaya gerek yok bence bazı erkek belli eder bazıları etmez.Seven insan tabi kıskanır
Mesela benim aşkım belli ediyo aşırı derecede ama ben beli etmem içim içimi yer genede umursamazmıs gibi davranırım huyum bu..

Vallahi kıskandıgıma dua etsinn...sevgim varki kıskanıyorumm..ben hep söylemişimdir hayatta tek birşeyi kıskanırım oda sevdigim insanı..bende kıskanclık bittigi an sevgimde bitmiştir derimm..bunun güvenle yada başka bişeyle alakası yokk..

bencede katılıyorun kamelya sana bende çok kıskancımdır kıskanılmayada bayılırım kolay kolay kimseyi kıskanmam sevdiğim kişi hariç çokta sık boğaz etmem ama ama deli gibi kıskandığım zamanlar olur..sevdiğim insansa kıskanır hatta susar susar içine atar bir patlar fena hemde zaten aramzda ki tek tattışmlarımız kıskançlık yüzünden olurdu...:asigim::asigim:

benimki herşeye ses etmez ama arada dayanamıyo galiba geçen msnde konuşyoz halbuki kimseyle yazışmıyom kimle yazışıyon sen dedi bende hiç kimse dedim 'he tabi' dedi :teytey: inanmadı ama hoşuma gitti

bi günde sahildeyiz hep etrafa bakıyorum ama hava güzel napıyım çok severim açık hava deniz havada ılık mis ikidebir diyodu ben ordamıyım bana niye bakmıyon çatlak aşkım öyle diyince tabi bende bakarmıyım bilerek çok fenayız biz kızlar kaydirigubbakcemile

ama ona karşı hep güzel görünmemi ister geçenlerde üstümde ceket var illa çıkar diyo üstüm dar olmaz diyorum illa çıkarttı aldı ceketi vermedi elinde gezdi ceketle bi yandan da dertleniyo senin yüzünden bide ceket taşıyoz diye oy aşkım ya özledim boshayallersmile

yanında güzel birinin olması erkeklerin hoşuna mı gider yoksa bakaaan olur diye kıskanmasımı lazım çözemedim bilmiyorumkismile

barçman kullanıcısından alıntı
lise arkadaşımın pek güzel olmayan kısa boylu bayağı toplu bir ablası var işe bakınki çok yakışıklıda bir kocası var her gittikleri ortamda bakışları üstüne çeken kocası yüzünden zor anlar yaşayan bu bayan kalabalık ortamlarda (lokanta gibi) önden yürürken gözlerini şaşı yapıp dilini çıkarıyormuş ve erkeklerde dahil bütün insanlar ona bakınca yakışıklı koca çirkin karısını kıskanıyormuş ben ilk duyduğumda hem çok gülmüş hemde ne şeytani bir fikir demiştim sizinle paylaşmak istedim sevgiler..........
AY NE GÜLDÜM BEN YA HELAL OLSUN KADINA KIRK YIL DÜŞÜNSEM AKLIMA GELMEZ:))))))))))))))))

X