pürüzlü cilt için ne yapabilirim

E

EU2

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim cildim eskiden çok güzeldi ama aşırı stres sıkıntı nedeniyle çok bozuldu .kendimi hiç güzel göremiyorum hem sivilce hem izleri hem yenileri .ama şu an cildimde çok pürüz var ne yapabilirim.ben ilk defa yazıyorum cevap için şimdiden çok teşekkür ederim.

ben lor...l pure zone adlı bakım setini kullanıyorum ve gercekten iyi yönde etki etti. karma bir cilt tipim olmakla beraber özellikle alın bölgem pürüzlüydü.1.5 haftadır düzenli olarak kullanıyorum ve ciddi bir düzelme var.adını tam vermedim belki sitede yazmam yasaktır diye.ama tavsiye ederim ilgilenirsen özel mesaj da atarım :KK66:))

sedacım çok teşekkür ederim.saol.o ürünü tv den duymuştum.peki fiyatı nedir acaba.
kendine iyi bak

canım benim birde o ürün cildi kuruturmu acaba benim cildim hem problemli hem kuru ince çizgilerim var yüzümü kuruturmu acaba.

fiyatı 25 ytl civarında bişi (arındıcı jel+tonik+nemlendirici)
bir de karma ve yağlı ciltler için öneriliyor eğer cildiniz kuru ise kullanmayın derim :)

teşekkürler canım.saol .bu ürün bana uygun değil galiba.belki başka bir arkadaş bitkisel bir formül önerir belki.
sağlıcakla kal.

la roche posay effaclar diye bir marka var kızlar bu konuda cok iddialı ve kullananlar hep olumlu şeyler söylüyor.. bende ondan alamaya karar verdim.
yağ fazlası olan pürüzlü siyah nokta ve sivilce oluşumuna meyilli ciltler için bu seri..

bir de bu ürünü sorayım bakalım peki fiyatı nedir acaba.bu ürün aynı zamanda pürüzler için de geçerli değilmi
sevgiler angel

doğal yollarla sorununu çözmeni tavsiye ederim ..benim cildimde çok problemliydi sivilce sivilce lekeleri vs. profesyonel ürünlerde kullandım ama hiç bir faydasını görmedim .. elma sirkesi ve sodanın çok faydasını gördüm ..ürünlere o kadar paraya vermeye gerek yok bence..

annemin bir arkadaşı var
gıda uzmanı sanırım
lavanta çayının yüzdeki pürüzlere cok iyi geldiğini söylemiş
bugün alacaktı
demleyip içecez
belki iyi gelir

arıca kaynatıp tonik olarakda kullnabilrsin
hücreleri yeniliyomuşş

Elma sirkesi, soda yada gül suyuyla düzenli silin cildinizi haftada bi kez maske yapın yetiyor...

merhaba canım peki nasıl kullanılıyo bu elma sirkesi ve soda nasıl kullanmalıyım

aaa üstteki mesjları okumamışım şimdi gördüm.tamam .çok teşekkür ediyorum elinize sağlık ben bu doğal ürünleri en kısa zamanda kullanmaya başlayacağm.
sağlıkla kalın

bir de bu ürünü sorayım bakalım peki fiyatı nedir acaba.bu ürün aynı zamanda pürüzler için de geçerli değilmi
sevgiler angel

canım bu marka cok iddalı bu konuda ..evet pürüzler için de gecerli..ama cildin karma yada yağlıysa sanırım uygun olur..genelde dermatologlar öneriyor.. ben her türlü dogal yöntemi denedim(soda sirke maya)..ama cildimdeki yağlanmadan kurtulamadım.. bu ürünü alıcam. kullananlar cildi yenilediğini söylüyor . la roche posay effaclar yüz yıkama jeli 30 ytl ama 150 ml uzun süre kullanılır.

cilt tipim karma.benim alın ve çene bölgem sivilceli sırtımdaki ergenlikten kalma sivilce izleri kurudu ama geçmiyor.kalçamdada sivilce var ne yapsam da geçmiyor.yardımcı olursaız sevinirim.kullanıdğınız iyi geşlen ürünler varmı?

izler için differin jel ve tretin veriyor doktor.ama soyucu etkisi var...int den araştırabilirsiniz

merhaba canım peki nasıl kullanılıyo bu elma sirkesi ve soda nasıl kullanmalıyım

Ben pamuğa gül suyu yada soda döküp sabah akşam yüzümü silerim clareskin diye bir jel var avondan aldım ya onla yada dove sabunla da yıkarım öncesinde hafta da bi kezde maske yap canım arındırıcı yada peliing özellikli avonun maskelerini tavsiye ederim ben kullanıyorum ve cildim gayet güzel canımyerimseniben

X