Aşılama Aşılamadan sonra kan geliyormu????

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba kızlar,

Aslında bu kan meselesi karışık geldi bana.. Bende cumartesi günü aşılama yaptırdım.. Ama kahve rengi pis bişey geldi.. 2 gün sürdü şimdi yok.. Pembemi olması lazım hiç olmaması mı lazım.. Olursa nolur dr a da sormadım aslında.. Ama bana zormaldir gibi geliyoo.. Heralde zorlandık o kadar.. DİMİ???

Merhaba kızlar,

Aslında bu kan meselesi karışık geldi bana.. Bende cumartesi günü aşılama yaptırdım.. Ama kahve rengi pis bişey geldi.. 2 gün sürdü şimdi yok.. Pembemi olması lazım hiç olmaması mı lazım.. Olursa nolur dr a da sormadım aslında.. Ama bana zormaldir gibi geliyoo.. Heralde zorlandık o kadar.. DİMİ???

ben 3 kez aşılama yaptırdım canım ikisi tuttu üçündede pembe kahverengi kırmızı ne ararsan kanamam oldu... kanamayla hiç alakası yok..

meraba lalala sana birkaç şey sormak istiyorum yardım edersen sevinirim.geçen hafta ilk aşılamam yapıldı bende de 2-3 gün hem ağrı hemde kahverengi garip leke vardı,ilk gün kanama vardı oda kendimi çok kastığımdan heralde,şuan sadece sağ yumurtalığımda ağrı var ve hasta olucakmış gibi hissediyorum.aşılamadan kaçgün sonra belli oluyo gebeliğin olup olmaması?

meraba lalala sana birkaç şey sormak istiyorum yardım edersen sevinirim.geçen hafta ilk aşılamam yapıldı bende de 2-3 gün hem ağrı hemde kahverengi garip leke vardı,ilk gün kanama vardı oda kendimi çok kastığımdan heralde,şuan sadece sağ yumurtalığımda ağrı var ve hasta olucakmış gibi hissediyorum.aşılamadan kaçgün sonra belli oluyo gebeliğin olup olmaması?

valla canım rahat 1hafta geçmesi lazım batmalar ağrı kanama lekelenme normal bendede olmuştu..

ama bende reglime 5 gün kala başlamıştı kendini çok dinleme ozaman belirtiler karışıyor. benim en belirgin belirtim iki hamileliğimdede oldu..
başka duyup dikkat eden arkadaşlarda oldu.. göğüs uçlarımın dik durması.. böyle bluzumu çekip haif baktığımda bile çok sert omasalar bile dik druuyorlardı.. iki gün kala bel ağrısı başlıyor..

X