Hamilelikte kasık ağrıları ne zaman başlar?

merhaba arkadaşlar kusura bakmayın bilmiyorumda varikosel ameliyatı olan birinin sorunu ne oluyor yani varikosel ne demek

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

canım ben yenı üye oldum aynı sekılde benımde oluyor kasık ağrılarım ve belim çatlar gıbı agrıyor adetıme 2 gun var bakalım ne olcak inş hamişizdir

canım o hamilede olsa sana yardım cı olamaz 2007 de deki farketmedin galiba hoşgeldin aramıza delikafadulden

gulara ben çatlatma iğnesi oldum adetime bir hafta kaldı adet ağrısı diye düşünüyorum hamile olsanda bu sancılar normalmi bilgin varsa cevap bekliyorum çok endişeliyim sende hamilelik varmı

Arkadaşlar benim adetime 3 dört gün kala sağ kasıgımda iğne batması tarzında sancılar oldu ve sonrasında öğrendikki çok şükür bebiş vaa . .Allah bize bağışlar sağlıkla inşallah ve bekleyen tüm kardeşlerime nasip olur . .

selam kızlar benim daha adetime 10 gün var ama 2 gündür kasıklarım çok agrıyo bugün belimde agrımaya başladı bebeğim olmasını çok istiyorum ve 1 aydır korunmuyoruz acaba hemen hamile kalmış olabilirmiyim bilenler sölesin valla çatlıcam düşünmekten testte yaptırmak istemiyorum yoksa üzülmeyim diye :bbo:

selam kızlar benim daha adetime 10 gün var ama 2 gündür kasıklarım çok agrıyo bugün belimde agrımaya başladı bebeğim olmasını çok istiyorum ve 1 aydır korunmuyoruz acaba hemen hamile kalmış olabilirmiyim bilenler sölesin valla çatlıcam düşünmekten testte yaptırmak istemiyorum yoksa üzülmeyim diye :bbo:
merhaba..senin agrın belki yumurtlamadan kaynaklanıyo olabilir..ama inşallah allah gönlüne göre versin..kimileri ilk denemede hamile kalabi,liyo kimileride aylarca ugrasıyo..hepimiz için hayırlısı..:)

kasık agrısı cok normal helekı adetı yenı gecme zamanında adet sancısı gıbı olur ılerleen donemlerde ıse
farklı bı sancı olur kasıklarda

5 haftalık hamileyim. Sol kasığımda inanılmaz kuvvetli ağrılar oluyor. Birinci bebeğimde yaşamadım böyle bir ağrı. ınşallah bir şey olmaz. Allah'a emanet olsun bebişlerimiz...

Benim hamileligim daha cok yeni ama adet donemime yakin ozellikle sag tarafta adet olacakmisim gibi sancilar oldu. Simdi de yattigim yerden birden kalkarsam zonklamalar oluyor ama hicbiri cok kuvvetli degil. 5-6 saniye surup kaybolan agrilar. Yalniz eger agrilar cok artar ve dinlenmekle gecmezse doktora gorunmek lazimmis.

Arkadaşlar içinizde yeni hamile kaldığında sıkıntı yapıp ter basan oldumu ilk haftalarda bulantısı olan falan yok mu adetime 5 gün var ben 4 günden beri bel ağrısı sabahları bulantı ile uyanıyorum birde aniden sıkıntı geliyor ve terliyorum
sanki çıldırıcam

canım inş hamişsindir.terlemeyi bilmiyorum ama adet gününe daha vakit varken bulantısı başlayan hamiş arkadaşlarım olmuştu.şimdi sağlıklı bebişleri var..darısı sana ve hepimize inş.

valla benimde 2 haftadır midem çok bulanıyo ve kasıklarım çok ağrıyo inş hamileyimdir daha adet günüme 1 hafta var ama çok sabırsızım 13 aylık evliyim 4 aydır olmuyodu inş şimdi olmuşdur bence sende adet gününü bekle sonra test yap çıkmazsa doktora git derim ...

ben 1 haftadır belim aşırı ağrıyor hiç zorlamadımda öyle kasık ağrım yok ama dün de felaket mide bulantısı ile uyandım 6 gün var adetime çok zayıf bir ihtimal ama bütün gebelik belirtilerini yaşıyorum nerdeyse ben gebelere birşey soracağım vajinanız ilk haftalar nasıldı ıslakmı kupkurumu gevşemiş şekildemi yoksa herşey normalmi?
çünkü vajinamda akıntı çok yok ama kendisi ıslak ve yumuşak bu da gebelik belirtisi olabilirmi?

benimde inanılmaz bi bel ağrım var ne oturabiliorum nede kalka en fazla aynı duruşta 5 dakka 5 dakka sonra pozisyon ldeğiştirmem gerekiyor hamilelik belirtilerinde bel ağrısı çeken varmı

48927400th9.gif

meraba arkadaslar ben yeni katildim bende yklsik 3 4 gundur ani hareket yaptigimda kasik grii birden girip cikiyor benimde adetime bir hafta kadar var ve hamilelerde kasik agrisinin sebebi bebek yerlestigi icin oluyormus arkadaslar fakat ben hamilemiyim bilmiyorum supheleniyorum:)

X