Hamilelikte kasık ağrıları ne zaman başlar?

merhaba arkadaşlar bende hamilemiyim tam bilmiyorum ayaklarımı 20 dk havada tuttum ve sabaha kadar öyle kaldım sonra idrarımda yanmalar başladı ve kasıklarım ağrıyor dünden beri sol tarafıma ağrı vuruyor adet ağrısı gibi 8 kasımda regl dönemim arada karnıma ağrılar giriyor iğne gibi sizce ne olabilir?

ilişkiden kaç gün sonra ortaya çıkar kasık ağrıları??
benim olay biraz karışık, tam bir ilişki değil ama korkularım var :KK43:
mesela ilişkiden 4 gün sonra başlayabilir mi bu kasık ağrıları
mafoldumben

nasil yani ?
bendede aynisi oldu ?
iliskiden bi kac gün sonra agrilardan duramaz oldum kasiklari karnim belim cok agridi..
adetime daha 3 gün var acaba bendemi hamileyim.. senin durumun hakkinda bilgi verirmisin ?

mafoldumben

ne durumdasin suan de pekii..cok merak ediyorum cunkü ben testde yapamiyorum adetim geecmedi daha diye..doktora gittim daha erken bekle dedi hicbisey yapmadi :KK43: meraktan ölcemmi

merhaba arkadaşlar bende hamilemiyim tam bilmiyorum ayaklarımı 20 dk havada tuttum ve sabaha kadar öyle kaldım sonra idrarımda yanmalar başladı ve kasıklarım ağrıyor dünden beri sol tarafıma ağrı vuruyor adet ağrısı gibi 8 kasımda regl dönemim arada karnıma ağrılar giriyor iğne gibi sizce ne olabilir?

sen ne durumdasin arkadasim?

mafoldumben

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza senin durumunuda çok merak ettim ne durumdasın bi gelişme varmı

merhabalar..benim kızımda olmuştu bu kasık ağrıları.3 haftalıktı başladığında;zaten bu ağrılar üzerine gittiğim hastanede anlamıştım hamile olduğumu.şimdi ikinci bebeğimi istiyorum.yine aynı tarz ağrılar giriyordu kasıklarıma.ama bu defa hamile değilmişim.adet sökülemediği içinmiş :KK43:( İnşallah tüm bebek hasretlileri tez zamanda kavuşur bebeklerine..(ben de dahil)

merhabalar..benim kızımda olmuştu bu kasık ağrıları.3 haftalıktı başladığında;zaten bu ağrılar üzerine gittiğim hastanede anlamıştım hamile olduğumu.şimdi ikinci bebeğimi istiyorum.yine aynı tarz ağrılar giriyordu kasıklarıma.ama bu defa hamile değilmişim.adet sökülemediği içinmiş :KK43:( İnşallah tüm bebek hasretlileri tez zamanda kavuşur bebeklerine..(ben de dahil)

sizde ikinci bebek isteyen ama yapamayanlardansınız anlaşılan.sizdeki sorun ne acaba mahsuru yoksa tabi yazarsan paylaşırız.
bende ikinci için uğraştım 3 yıl nerdeyse ve şimdi meleğim geliyor inşallah.
seninde meleğin bi gün gelecek allahın izniyle:Saruboceq:

nasil yani ?
bendede aynisi oldu ?
iliskiden bi kac gün sonra agrilardan duramaz oldum kasiklari karnim belim cok agridi..
adetime daha 3 gün var acaba bendemi hamileyim.. senin durumun hakkinda bilgi verirmisin ?

canım sonuç nehamile misin merak etiim de. bende de hafiften kasık ağrısı var. bilemiyorum neden?:sm_confused:

arkadaslaR ben 20 haftalık hamıleyım en basından berı kasıklarım agrıyo ama benım kızım cok asagıda doktorm o yuzden dıyor bırde ayaklarınızı usutmekyın cok faydası oluyoÇok üzgünüm çoook

selam arkadaşlar bende sata göre 8haftalık hamileyim benim kasık ağrılarım daha hamile olduğumu öğrenmeden başladı. önceleri her iki tarafta da ağrı oluyodu son bir haftadırda sol tarafım ara ara ağrıyo ve kasılıyo.ağrı artık belime ve rahmime de vuruyo acaba nedendir bilgisi olan varmııı? bu arada 6. haftada çok az kanamam oldu düşük tehtidi dedi doktor ve ilaç verdi ertesi günde çok az geldi artık kanama yok şükür bir ilgisi olabilirmi:KK43:

canım bende 5 haftalık hamileyim ve kasıklarımda ve belimde ağrı oluyo ben de cok korkuyorum düşük olur mu die bu il gebeliğim...bunun normal olduğunu söylüyorlar ma yinede ...doktora yarın gidiorum...ayrıca arkadaslar su zaman seridleri varya ticker faktory onlardan nasıl koyabilirim profilime yardımcı olurmusunuzCADIARZU

benimde adetime daha 10 12 gün var ve kasıklarım hiç bu kadar ağrımamıştı.iğne gibi batıyor zaman zaman. ve hatta adet ağrısı gibi bile diyebilirim. bunalr gebelik belirtisi olabilirmi?

4 yaşında bir oğlum var .1,5 seneden fazla d.kontrol hapı kullandım, geçtiğimiz haziran ayına kadar. Hapsız geçen ilk ayımda adetimden tam 12-13 gün sonra kasıklarımda oldukça şiddtli ağrı oldu. Yumurtlama ağrısı olabileceğini biliyordum ama hapa başlamadan önceki zamanda çok hafif ağrım olurdu yumurtlarken, o da bazen. Hapı kullanırken yumurtlama olmadığı için zaten öyle bir ihtimal olmuyor. Biraz telaş yapıp doktora gittim, o da ultrasonda bakıp, yeni yumurtlaşmışsın, onun ağrısı, hiç endişelenecek bir şey yok dedi.
Temmuz ve ağustosta ilki kadar olmasa da tam aynı dönemde kasık ağrım oldu. Ama ağustosta ilginç olarak adetime 5-6 gün kala gene kasık ağrısı yaşadım. Acaba ikinci kere mi yumurtluyorum diye düşünmüştüm hatta gülerek. Meğer o ağrı başkaymış. Döngümün 29. gününde yaptığım idrar testinde çift çizgiyi gördüm.
Eğer yumurtlama ağrısı değilse hamilelik belirtisi olabiliyormuş yani.

merhaba arkadaşlar benimde adetime 10 gün var belim çok ağrıyor bıde rahımmde yumusama var zaman zaman ince sızılar giriyor kasıklarıma hamile olan arkadaşlar bu belirtiler oldumu acaba

kızlar adetim 2 gün geçti ama düzensizde olur arada, ancak sağ kasığımın dış kısmında devamlı ber ağrı var yardımcı olabilecek varmı

X