Hamilelikte kasık ağrıları ne zaman başlar?

merhaba arkadaşlar aranıza bende yeni katıldım.Bende herkes gibi bir bebiş istiyorum.Bir sorum olacaak.Bu ayın 13 ünde hastalandım.şuanda sağ kasığımda ağrı ve karnımda şişkinlik var.Sizce bu hamilelik bielirtisimidir?Yoksa çok mu erken bu belirti için?

slm arkadaşlar ben 3 senedir hapla korunuyorum 1 aydırda hapı içmiyorum yanlız hapta son 2 ana kalmıştı içmedım adet tarıhımıde tam olarak bılmıyorum ya 25 ya 26 olması gerek ama ben bugun oldu daha adet olmadım sızce 1 aylık bırakmayla hamıle kalınır mı?cevap yazarsanız svinirim.::KK49:

on gün önce başlıyo
kasık ağrısı ve göğüslerde hassasiyet
sanki adet olucakmışsın gibi belirtiler oluyo

evet beniomde olduuuu kasik grim ayni adet sancisiydisankiiiii birde wc gittim baktim acikkahverengi bir leke
kötumu arkadaslar bana akil verin lutfeeeen =( cok korktummmmm eger böle yasyan avrsa bana yazsin ltf

yeni hamis oldugumu ögrndim henuz bebegimm 2 mm miss :KK43: cok merak ediyorum bu soruyuuuuu

evet beniomde olduuuu kasik grim ayni adet sancisiydisankiiiii birde wc gittim baktim acikkahverengi bir leke
kötumu arkadaslar bana akil verin lutfeeeen =( cok korktummmmm eger böle yasyan avrsa bana yazsin ltf

yeni hamis oldugumu ögrndim henuz bebegimm 2 mm miss :KK43: cok merak ediyorum bu soruyuuuuu

Ewet cnm bende aynısı oldu kahverengi leke geldi ama daha hamile olup olmadığımı bilmiyorum batıma 3 gün var bebişin yerleşme lekesi diyorlar ona:/

beklenmeyen adet tarihim 27.12.2012 ben bugün sağ kasığımda çok hafif bir ağrı hissediyorum.
Varla yok arası bir ağrı bu kadar erken belirti gören varmıdır.
Sırdaşlarım buraya yazan okuyan herkesin yüreğine sağlık çok geniş bir yürek burası :):)

teşekkür ederim.:2:

on gün önce başlıyo
kasık ağrısı ve göğüslerde hassasiyet
sanki adet olucakmışsın gibi belirtiler oluyo

ben de de 1 haftaya yakındır bel sırt ağrıları başladı eğilip doğrulamıyorum. göğüslerim sanki adet olacakmışım gbi ağrıyor ve çok hassas 2 gündür de bacaklarımın arka tarafında kasılmalar ağrımalar oluyor.midem hafiften bulanıyor ama kusamıyorum.
doktora gitmeye de korkuyorum negatif sonuç çıkacak diye bundan önce 3 defa yaptırdım negatifdi. çok merak ediyorum acaba hamile miyim ? sizler de de oldu mu bu şikayetler.

merhaba arkadaşlar kusura bakmayın bilmiyorumda varikosel ameliyatı olan birinin sorunu ne oluyor yani varikosel ne demek

benim eşimde varikoseldi cnm sperm sayısını ve hareketliliğini azaltıyor. ve ameliyat gerektiyor. eşim ameliyat olmadan önce sperm sayısı 19 milyon hareketlilik de 24 tü. ameliyattan sonra bu oranlar 2 ye katlandı.

ben de de 1 haftaya yakındır bel sırt ağrıları başladı eğilip doğrulamıyorum. göğüslerim sanki adet olacakmışım gbi ağrıyor ve çok hassas 2 gündür de bacaklarımın arka tarafında kasılmalar ağrımalar oluyor.midem hafiften bulanıyor ama kusamıyorum.
doktora gitmeye de korkuyorum negatif sonuç çıkacak diye bundan önce 3 defa yaptırdım negatifdi. çok merak ediyorum acaba hamile miyim ? sizler de de oldu mu bu şikayetler.

veee sonuç hamileyim

hamilelikte kasık ağrıları ne zaman başlar ve bacaklarda kramp olurmu

selam tatlım. kramplar belirti olabiliyormuş ancak herzaman geçerli değil. bizim bu ay ilk denememizdi bebek için. kramplar kasılmalar vs bende de vardı ama sonuç hüsran oldu :KK43: bakalım kasım a artık :)

niye kimse cevap yazmıyo hiç kimsenin kasıkları ağrımadı mı yada kramplar girmedi mi

bu yazının üzerinden ne kadar zaman geçmiş :) muhakkak sorduğun cevabını artık çok iyi biliyorsun.. şimdi ben aynı soruyu soruyorum :) neler oluyor ??? yarın hastalanmam gerekcek ama 4 günden beri sağ kasığımda bi baskı gibi bişey var tarifi zor sanki birşey geçicekte zorlanıyor gibi akıntımda var .. mayıstan beri bebek çalışmalarımız var

Adetine 10 gün var vevkasiklarim agriyor usutmusum gibi ve belim agriyo sicak koyuyorum ama faydasi yok. Goguslrrim de sis ve aciyo bu ay düzenli calistim. Acaba hamile olabilir miyim?

Kızlar adetime 12 gün varken kasiklarim da ağrı olmaya başladı adet olacakmisim gibi goguslerim şişti ağrıyor ve kabızlık var sizce bu bir hamilelik belirtisi mi lütfen cevap

bu konuda böyle bir makale yazılmış bakın bir

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoook uzun sure olmus ama merak ettim hamile kaldiniz mi kaldiysaniz ne gibi tedaviler uyguladiniz

bu yazının üzerinden ne kadar zaman geçmiş :) muhakkak sorduğun cevabını artık çok iyi biliyorsun.. şimdi ben aynı soruyu soruyorum :) neler oluyor ??? yarın hastalanmam gerekcek ama 4 günden beri sağ kasığımda bi baskı gibi bişey var tarifi zor sanki birşey geçicekte zorlanıyor gibi akıntımda var .. mayıstan beri bebek çalışmalarımız var
Size sormak istedim aslinda hamile kaldiniz mi acaba kaldiysaniz ne gibi tedaviler uyguladiniz

X