Hamilelikte kasık ağrıları ne zaman başlar?

Bedef Benim Eşimde Varikosel Ameliyati Oldu 3 Ayi Doldurduk Ama Henüz Tekrar Test Yaptirmadik.sizin Sperm Değerleriniz Nasildi Bi Senin Için Sakincasi Yoksa Yazarmisin

bizimde 3 ay dolmak üzere26 sında.bizde daha yaptırmadık ramazan olduğu için valla nasıl yazacağımı bilmiyordum yeni taşındıkta sonuçların nerde olduğunu bilmiyorum.ama sperm sayısı 1,000 a kadar düşmüştü.ilk baktırdığımızda 8000 falandı bi yükseldi 16000 oldu bida hep düştüşöyle diyip yapısı hareketliliği falan bozuktu kimi değerler çok iyiydi kimisi çok bozuktu anca bu kadar söyleyebilirim ama sonuçları bulursam özelden yazarım ok.sağol canım

sperm degerleri dusuk olanlar keci boynuzu basligi altinda sanirim melissa78 acmisti konuyu oraya ibrahim saracoglunun yazisini gonderdim lutfen okuyun ve deneyin denemekten ne cikar,yaradanim isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin

sperm degerleri dusuk olanlar keci boynuzu basligi altinda sanirim melissa78 acmisti konuyu oraya ibrahim saracoglunun yazisini gonderdim lutfen okuyun ve deneyin denemekten ne cikar,yaradanim isteyen herkese hayirli evlat nasip etsin

biliyorum sılacım çok sağol...biz zaten denemiştik keçi boynuzunu hem kaynatıp suyunu içirdim hemde pekmezini yedirdim...ama suyunu içemedi çok kötü oluyo tadı diye baştan içerim yeterki bebeğimiz olsun dedi ama sonradan dayanamadı.amelyat oldu meğer varilosel varmış.tahlil sonucuna göre hareket edecez artık inşallah değerler yükselmiştir...

on gün önce başlıyo
kasık ağrısı ve göğüslerde hassasiyet
sanki adet olucakmışsın gibi belirtiler oluyo

ayy bedeff aynı şekilde benimde ağrımvar ve aynen adetime 6 gün kaldı yazını şimdi gördüm cnm ama bende bilmiyom hamilemiyim deilmiyim diye:KK43:

slm kizlar hamilelikte bel ve kasik agrisi cogu zaman olur bende halen var bazen batmalarim oluyor...rahim buyudukce kasiliyor ve o bizde agri yapiyor...cok siddetli olmadigi surece sorun yok demektir...

oturup kalkarken batma şeklinde hafif kasık ağrısı oluyor acaba hamilelik belirtisi olabilirmi? adetime14 gün var????

yaw kizlar benim de adetim 6 gün gecikti yani bugün 6. günü,gelmeye de niyeti yok gibi sirtim,gögüslerim,basim agriyo ve karnimda hafif batmaya benzer sancilarim oluyo! Hamile miyim ne.:çok üzgünüm: Eczaneden test almaya korkuyorum ama yarin alacam galiba,yani olur da cesaret toplayabilirsem!!
Eger sonuç pozitif çikarsa tepkim sevinç mi yoksa üzüntü mü olur onu bile kestiremiyorum,2 gecedir yatamiyorum çok yorgunum ellerim okudugum kitabi bile tasimaktan aciz...
Of neyse tüm yazdiklarimin konuyla alakasi bile yok.
Sonuç:benim de agrilarim var acaba hamilelik belirtisi mi???

kızlar 2 aylık hamileyken sol kasıkta zaman zaman iğnelenmeler normal mi sizce bicevap yazın ne olur

benim de hep solda uyuşma tarzında sancı iğnelenmeler oluyordu normal deselerde çok tedirgin ediyordu bu durum beni hemşire bebek yerleşiyordur demişti sancı yaparmış bu ama heralde yerleştiki allahıma bin şükür 8.haftadan sonra kalmadı ağrı sancı inşlhta olmaz kanama olmadığı sürece içini ferah tut bide dinlen bol bol yorma kendini faydası oluyor

merhaba bedefcim bende yeni üyeyim neyi ne şekilde yazıcam tamda bilemiyorum ama ben şu anda 3 aylık hamileyim ve ben daha hamileliğimi öğrenmeden başlamıştı kasık ağrılarım halende devam ediyor

çocuğun yerleştiği yere göre ağrıların yoğun olduğu bölgeler olabilir benim 3 ay oldu halen aynı durumları yaşıyorum zaman zaman iğnelenmeyide geçiyor yanii

arkadaslar bendede basladı kasık agrısı sag tarafta ve 3 gündür böyle.bugun 18. günüm.sanırım sag yumurtalıgın oralarda.acaba hamile olabilirmiyım bilen arkadaslar söylermisiniz.baska bi belirtim yok ama

sevgili nursist bu aşağıda görünen bebek linklerini nereden ekliyorsun??????

google a 7910.org yaz ikincisini tıkla ordan seç resimlerini kids te güzel şeyler war
sonra time yazan yere son adet tarihinii gir yanındaki in weeks i işaretle hafta olarak görünmesini istersen enter message bölümüne istedigin notu yaz resmin altında çıkıcak yazdıgın not...time zonedan gmt artı2yi seç font color tercih ettiğin yazı rengi istedigini işaretle ordanda sonra after ı seç we create my ticker and get diye uzayan bi yazı war kutunun içinde onu tıkla oluşturdugun resmi gör bütünüyle
sonrada resmin hemen altındaki your link yazan adresi tıkla bi sayfa açılıcak orda en üstte solda adres yazan biyer waronun yanındaki adresi kopyala kadınlar kulübünden profil sayfana gel profil düzenle de en alttaki kilo boy v.s takibi denen yere yapıştır o adresi ve değişiklikleri kaydet de bukadar canım
kolay gelsin
güle güle kullanyerimseniben

arkadaslar yardımcı olursanız cok sevinirim bu kasık agrısı hamilelik belirtisi olabilirmi.4. gün ara ara agrıyo gecmedi hala

beklenen gün gelmeden bunu anlaman imkansız gibi bişey babyml herkezde farklı ortaya çıkar çünkü belirtileri ben her ay sancıdan geberirken bir gram sancım olmadı ne öncesi ne sonrasında takii 5haftadan sonra başladı minik minik
bol şans

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:
hamilelikte kasık ağrıları ne zaman başlar ve bacaklarda kramp olurmu

canım ben yenı üye oldum aynı sekılde benımde oluyor kasık ağrılarım ve belim çatlar gıbı agrıyor adetıme 2 gun var bakalım ne olcak inş hamişizdir

X