Doğuma Hazırlık Bulduğumuz İsimleri burada Paylaşalım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
-BUĞRA
-BORAN
-BAYBARS
-BARÇIN
-BOĞAÇ
-BOĞAÇHAN
-BARAN
-BORGA

Şimdiik aklıma bunlar geldi.Hatırlarsam yine yardımcı olmaya çalışırım..
Allah tamamına erdirsin..:emir_bebek::nazar:

Naze mesajım senin mesajının üstüne çıkmış..Ordan bakarsın artık..:)

Kızlar ben henüz öğrenemedim bebişimin cinsiyetini.. Kız olursa Nazlıcan olacak bir oğlum var Bedirhan.. ama erkek olursa B harfi ile isim arıyorum fakat birtürlü seçemedim B harfinden güzel isimler bulursanız bana yazın lütfen. :)

eliz yada su ne dersin arkadaşım bence ikiside çok güzel.elizin anlamıda hem el izi demek hemde peygamber efendimizin(s.a.v.)atının ismiymiş:)

Benim de kısmetse mart sonu gibi bir oğlum olucak. Bir sürü isim üzerinde durduk ama son kararımız UMUT oldu.
Kızım olsaydı Asya veya Zeynepnaz olarak düşünürdüm. bu iki isim çok hoşuma gidiyo çünkü.

biz asya koymaya kara verdık eşim asyaya taktı benimde hosuma gıttı ısme alıstırmaya çalısıyorumn kendımı kararımı değişmezse asya olcak

Kızlar ben henüz öğrenemedim bebişimin cinsiyetini.. Kız olursa Nazlıcan olacak bir oğlum var Bedirhan.. ama erkek olursa B harfi ile isim arıyorum fakat birtürlü seçemedim B harfinden güzel isimler bulursanız bana yazın lütfen. :)

Naze ikinci de suphi olur artık :) a.s. ııııııııı

Kızlar öğrencilerimden ismi ilginç olanlaı paylaşayım. Ben hiç birini düşünmüyorum ama belki size fikir verir.

Berfu, yazgı, melis, aslı sena ... Şimdi bunlar geldi. Yine yazarım.

asude(huzurlu demek) ece bengisu rasih(oğlumun adı)temeli sağlam güçlü dayanıklı demek.şebnem.dilşad .duru. senih (erkek ismi).
mirza .melih .enkidu.tuna.safa.
bunlar da benden isimler

kız ismi olarak Irmak Nehir Nazlı Yağmur Ada

erkek ismi olarak da Gökalp Sefa Emir Ege isimlerini beğeniyorum

kısmet olursa ileride kızımız olursa Nazlı Irmak

oğlumuz olursa da Sefa Gökalp olacak

oğlanın ismini 4 yıldır değiştirmedik heralde evlenene kadar da değiştirmeyiz ama kız ismini birçok kez değiştirdik :)

KIZ İSMİ NİSA EKİN İPEK ASYA ELA BERZEMSU
ERKEK İSMİDE CEYHAN HAZAR BARAN ÇINAR ANIL
OLABİLİR
AMA OĞLUMUN ADI ARİF ANIL OLCAK DEĞİŞMEZSE BÜYÜK İHTİMAL YANİİ:dance::teytey::teytey:

KIZ İSMİ NİSA EKİN İPEK ASYA ELA BERZEMSU
ERKEK İSMİDE CEYHAN HAZAR BARAN ÇINAR ANIL
OLABİLİR
AMA OĞLUMUN ADI ARİF ANIL OLCAK DEĞİŞMEZSE BÜYÜK İHTİMAL YANİİ:dance::teytey::teytey:

BERZEMSU ne demek canım? Baktım da bulamadım. ......

oğlum oluyo adını başta gökalp koyucaktık vazgeçtik şu anda berkay olarak sabitleştirdik değişmezse tabiki :=)

BERZEMSU ne demek canım? Baktım da bulamadım. ......

canım bildiğim kadarıyla kutsal su yağmur damlası gibi bişiydi ama ablam biliyo ben öğrenip sana söylerim. beğendin mi. umarım arasından biri hoşuna gitmiştir:dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance::dance:

ben de erkekte yaman kızda asyayı begenıorum..alya maya gıbı ısımler koymayın nolur cocuklara...

benim kızım olacak insallah ismide eşimle hem fikir olarak HANZADE cok asil ve kibar bir isim cok begeniyorum

doruk, kayra,alp erkek isimleri. kiz isimleri Serra,Ada,Elisa,ilya,ceylin,Asya begeniyorum:)

Son düzenleme:
X