Doğuma Hazırlık Bulduğumuz İsimleri burada Paylaşalım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım seni çok ii anlıyorum bende aynen öyleydim kızıma sonunda melis ela adını koydum
benim beğendiğim isimler ceylin-nur-feyza-elif-asel-elis asıldına daha çok varda aklıma gelmiyor şimdi...
erkek olursada can-bertuğ-efe

kız için elanur,suden.azra,melek,aişe,zümra,,ecrin,nur evşan,elyesa......erkek için ömer,miraç,eymen....anlamları güzel kurandan buldum.anlamlarını istersen yazarım ben meryem koyucam 2.5 ayım kaldı...

ben de kızım olursa; ADA, oğlum olursa da DENıZ yada EGE koymak istiyorum adını...
çünkü eşim ve ben denize aşığız resmen...

Kızlar,martta inşallah bir kızım olacak. Herşey iyi hoş da isim koymak ne zor işmiş. Hiç bir ismi yakıştıramıyorum bebişime. Eminim siz de aynı durumdasınızdır. Aklımızdan geçen isimleri zaman zaman buraya girip yazalım mı?

Ben başlayayım mesela, Bera Nil veya Dila... Eşim Bera Nil'i beğenmiyor. Dila da çok klasik geliyor bana. Siz hangi isimleri düşünüyorsunuz?

Canım Bera ismini araştırırsan kökende Bera Bin Malik'in ismidir, Hz. Ömerin en cesur askeridir kendisi aslında erkek ismidir.
Dila adında güzeller güzeli bir arkadaşım var çok hanımhanımcıkdır kızım olsa Dila veya Asya istiyordum bize erkek nasipmiş.

Dila çok güsel bir isim düşünebilirsin CADIARZU

arkadaslar Elisa isminin anlamini bilen varmi varsa yazabilirmi acaba?a.s.

ileride bir kızımız olursa inşallah Belemir ismini koymayı düşünüyoruz anlamı peygamber çiçeği..
bunun dışında minik isimleri çok seviyorum..ela-lal-naz gibi...
erkek isimlerindende..
baran,kaan gibi isimleri beğeniyorum...

can ismini hiç düşünen yokmu?
çok klasik belki ama bu aralar bana çok sıcak geliyor bu isim.
önceleri hiç dikkatimi çekmez sevmezken şimdi nooldu bana anlamadım...
5 haftalık hamileyim henüz,eşime tutturdum erkek olursa adı can olsun diye :))

Biz Osman Tarık koyacaz inş,
osmanın yanına başka hangi isim konabilir sizce???

Kızlar,martta inşallah bir kızım olacak. Herşey iyi hoş da isim koymak ne zor işmiş. Hiç bir ismi yakıştıramıyorum bebişime. Eminim siz de aynı durumdasınızdır. Aklımızdan geçen isimleri zaman zaman buraya girip yazalım mı?

Ben başlayayım mesela, Bera Nil veya Dila... Eşim Bera Nil'i beğenmiyor. Dila da çok klasik geliyor bana. Siz hangi isimleri düşünüyorsunuz?

nil çok hoş bencede nil eylül, nehir, yaprak, beren .... kızımız olursa bizde yaren su ya da yaren yaprak koycaz:KK70:DDnasipse

X