Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

ferruh hocaya burun ameliyatı olanlar resimlerini bizimle paylaşabilir mi . karar aşamasında olmak çok zor. siz de geçtiniz bu aşamadan lütfen yardımcı olun

ferruh hocaya burun ameliyatı olanlar resimlerini bizimle paylaşabilir mi . karar aşamasında olmak çok zor. siz de geçtiniz bu aşamadan lütfen yardımcı olun

ben Ferruh Bey'e 8 yıl önce ameliyat oldum kızlar,hiç bir sıkıntım yok çok şükür.Şu anda da ilk gün ki gibi görünüyorum,bir düşme,eğrilme vs yok.eğer özelden maillerinizi yazarsanız fotoğraflarımı yollarım.sevgiler.

1 Martta Ferruh Beye ameliyat olucam deviasyonum var aynı zamandada yuzume gore bırascık kaba bakalım nasıl olucak :)) hıc aklımda yoktu ama artık nefes almam cıddı bı problem halıne geldı :KK43:(
ben de ferruh beye ameliyat olmak istiyorum acaba resimlerinizi görmek mumkun mu

ben Ferruh Bey'e 8 yıl önce ameliyat oldum kızlar,hiç bir sıkıntım yok çok şükür.Şu anda da ilk gün ki gibi görünüyorum,bir düşme,eğrilme vs yok.eğer özelden maillerinizi yazarsanız fotoğraflarımı yollarım.sevgiler.
çok teşekkürler.

Son düzenleme:

resimler için çok teşekkürler. Gerçekten çok begendim.ALLah nazarlardan korusun. burnunuza hangi işlemler yapıldı acaba

resimler için çok teşekkürler. Gerçekten çok begendim.ALLah nazarlardan korusun. burnunuza hangi işlemler yapıldı acaba

sağol canım benim.hem nefes alma problemim vardı hemde şeklini beğenmiyordum,yaklaşık 5 saat sürdü ameliyatım anlayacağın epey ciddi işlemlerden geçtim:)) ama ne ameliyattan sonra ne de şimdi hiç bir sıkıntı yaşamadım.ferruh beyin ilgisi de gerçekten taktir edilesiydi.hala arada kontrole giderim,çok ilgilenir,bazen gereksiz işlemlere heveslenip soruyorum daha yaşın erken yapamam ben deyip yolluyor:))) gözüm kapalı ferruh bey i tavsiye edebilirim:))

Gözü kapalı güvenmek çok zor. ama umarım bizim burunlarımızda şahane olur. Rabbim umarım yardımcı olur bize de

Gözü kapalı güvenmek çok zor. ama umarım bizim burunlarımızda şahane olur. Rabbim umarım yardımcı olur bize de

haklısın canım.ben 8 yıl önce ameliyat oldum dolayısıyla şimdi ki yeni ameliyat sonuçlarını bilemem ama yine bir sıkıntım olsa ilk onun kapısını çalarım.bence yapmanız gereken bir kaç doktorla görüşmek,zaten görüştüğünüzde birisi içinize sinecektir.başka türlü olmayacak gibi:)))

Çok geçmiş olsun iyi geçmesine sevindim. Sen nasıl buldun ferruh hocaya ameliyat olan arkin mi vardı? Ameliyatı hangi hastane de yapıyor? Bide görüşmenizden kaç gün sonraya ameliyat günü verdi? Off kbakma ck soru soruyorum :KK54:
Açıkçası internetten bulmuştum bir de başka işlem yapan bir hastası anneme tavsiye etmiş ama burun yaptıran yoktu çevremde. Nebil bozdoğan ve ferruh hocayla görüştüm biraz kumar oynamak gibi oldu ama zamanım yoktu fb estetiği aradım 5 gün sonrasına ameliyat günü aldım:) koru hastanesinde oldum ve bence hastanedeki ilgi de önemli hemşireler çok iyiydi serumumu ilacımi ara ogunumu eksik etmediler:)

ayrıca co2 fraksiyonel lazer yaptırdım yüzümdeki sivilce izleri için harika sonuç aldım.hiç iz miz kalmadı.ben her doktoru begenmem.bundan sonrası için de tek adresim açıkcası.

canım ne kadara aldırdın izleri bende yüzümdeki benleri aldırmak istiyorumda:KK54:

Arkadaslar 2 sene geçti burun sırtımı çok fazla aldı ve burun ucum düştü revizyon olucam ve benim burnumda hbirşey yoktu :KK43:

X