Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

felisya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2007
22
0
44
Arkadaşlar adını duyan ya da hastası olan var mı aranızda bilgi verir misiniz?

Teşekkürler ilgilendiğin için o arkadaşın yazdıklarını okudum ve cesaret aldım umarım başka tanıyanlar da vardır.

Ben dr. ferruh Bingül'ü tanıyorum, gerçekten iyi ve güvenilir bir doktor, üstelik çokta yakışıklı 6 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum çok memnunum. Sen ne ameliyatı olmak istiyorsun.

Ben dr. ferruh Bingül'ü tanıyorum, gerçekten iyi ve güvenilir bir doktor, üstelik çokta yakışıklı 6 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum çok memnunum. Sen ne ameliyatı olmak istiyorsun.

merhaba buse ben de aynı ameliyatı düşünüyorum. bana biraz bilgi veriri misin neler yaşadın nasıl oldu ameliyat kaç gün sonra iyileştin zamanım çok azaldı ve karar vermem gerek Teşekkürler

ferruh bey benim doktorum burun ameliyatı oldum gerçekten mükemmel bir insan şiddetle tavsiye ederim...

felisya ferruh bingül'e bir arkadaşım karın germe ameliyatı olmuştu, çok memnun kalmıştı ve öve öve bitiremedi, bende göğüslerimi büyütmek istiyordum ama korkuyordum ya güzel olmazsa diye. Ama yaptırmaya kesin de karar verdim, görüşmeye gittim, güleryüzlü ve sıcak biri bana güven verdi. Bende ameliyat olucam nasılsa bari memnun hastası olan bir doktora olayım dedim. Ameliyatım 1 saat falan sürmüş. Ben pazar sabah oldum, akşam eve gittim, valla hiç sıkıntım olmadı. Ertesi gün alışverişe gittim. Dr bana bir iki gün hafif ağrıların olabilir, yazdığım ağrı kesicileri kullan dedi, belki ondan bilmiyorum.
Ben çok mutluyum, iyi bir doktor eğer kararlıysan ona rahatlıkla olabilirsin.

felisya ferruh bingül'e bir arkadaşım karın germe ameliyatı olmuştu, çok memnun kalmıştı ve öve öve bitiremedi, bende göğüslerimi büyütmek istiyordum ama korkuyordum ya güzel olmazsa diye. Ama yaptırmaya kesin de karar verdim, görüşmeye gittim, güleryüzlü ve sıcak biri bana güven verdi. Bende ameliyat olucam nasılsa bari memnun hastası olan bir doktora olayım dedim. Ameliyatım 1 saat falan sürmüş. Ben pazar sabah oldum, akşam eve gittim, valla hiç sıkıntım olmadı. Ertesi gün alışverişe gittim. Dr bana bir iki gün hafif ağrıların olabilir, yazdığım ağrı kesicileri kullan dedi, belki ondan bilmiyorum.

BUSE tekrar merhaba saol verdiğin bilgiler için ben de çok korkuyorum protezi kas altımı yoksa kas üstümü yerleştirdi bir de kesi yerin neresi ve protezin sıvı içeriği neydi ve kapsül oluşmasından korkuyorum ameliyattan sonra tekrar ne zaman kontrol için gittin? ben Ankara da oturmuyorum ve zamanım kısıtlı:1no2:

Felisya drum bana ister meme altından ister meme başından istersem de koltuk altından koyabileceğini söyledi, üç yöntemide uygulayabiliyormuş. Kas altı yada fasya altına koyduğunu söyledi. Bu iki yöntemde de kapsüler kontraktürün % 1 in altında olduğunu söyledi. Direkt meme bezi arkasına koymuyormuş, ozaman o kapsül oluşumunun % 10 dan fazla olabileceğini söylüyor. Bana pürtüklü içi jel slikon olan 275 cc mentor marka protez kasaltına koltuk altından konuldu, hiçbir problem yaşamadım. Ameliyattan sonra 3. gün gittim pansumanlarım açıldı ve sütyen almıştım onu giydim, sonraki kontrollerimde sohbet etmeye ve çay içmeye gittim diyebilirim, sadece bir masaj önerdi. Ama ilk bir yıl belli aralarla gelmemi önerdi, bende gidiyorum zaten. En zoru karar vermek eğer yaptırtcaksan çok ta fazla irdeleme bence rahat ol ve güvenebileceğin birine yaptır. Ferruh Bey gerçekten iyi biri tavsiye ederim.

Felisya drum bana ister meme altından ister meme başından istersem de koltuk altından koyabileceğini söyledi, üç yöntemide uygulayabiliyormuş. Kas altı yada fasya altına koyduğunu söyledi. Bu iki yöntemde de kapsüler kontraktürün % 1 in altında olduğunu söyledi. Direkt meme bezi arkasına koymuyormuş, ozaman o kapsül oluşumunun % 10 dan fazla olabileceğini söylüyor. Bana pürtüklü içi jel slikon olan 275 cc mentor marka protez kasaltına koltuk altından konuldu, hiçbir problem yaşamadım. Ameliyattan sonra 3. gün gittim pansumanlarım açıldı ve sütyen almıştım onu giydim, sonraki kontrollerimde sohbet etmeye ve çay içmeye gittim diyebilirim, sadece bir masaj önerdi. Ama ilk bir yıl belli aralarla gelmemi önerdi, bende gidiyorum zaten. En zoru karar vermek eğer yaptırtcaksan çok ta fazla irdeleme bence rahat ol ve güvenebileceğin birine yaptır. Ferruh Bey gerçekten iyi biri tavsiye ederim.

buse merhaba ne kadar ödedin acaba

arkadaşlar merhaba bende ilk önce burun ameliyatı sonra göğüs kaş kaldırtma dudak istiyorum yani baştan yarat varya:) şimdi önceliğim burun yarın ferruh beyle görüşeceğin cmtside nebil beyle bakalım karaım ne olacak ama buradaki arkadaşlara çok teşekkür ederim sayenizde bayagı bilgilendim bende sonuçlardan sonra yazacağım şimdilik görüşmek üzere :)

Asinem bol şanslar sana ferruh bey benim doktorum şiddetle tavsiye ederim açıksözlü güvenilir biri iyi hadi bakalım iyi haberlerini bekliyoruz.

bende 5 ocakta ameliyat oluyorum..ama sizin doktora değil : )
hepimize kolay gelsin..
herkes isteklerine kavuşur inşallah...

buse merhaba bende ferruh beye burun ve dudak ameliyatı oldum ve göğüsde düşünüyorum ona tabiki ne kadar dedi sana acaba herşey dahil :)naniknanik

ameliyat oldum hem burun hemde dudak ameliyatı ferruh beye memnunum şimdik bakalım bende ferruh beyi tercih ettiğim için pişman değilim

yakın zamanda varislerimle ilgili tedaviye başlıcam vede saçıma mezoterapi yaptırcam ve de göğüslerimi silikon ama zamanla dimi arkadaşlar :)

asinem geçmiş olsun, nasılsın şimdi biraz şişlik ve morarma vardır, ama emin ol geçiyor. Bende ferruh beyden çok memnun kaldım, göğüslerim çok güzel oldu, herşey dahil 4000 ytl ye maloldu. Bir arkadaşım da gitti sonra onu da gördüm çok memnun kalmış, genç ama oldukça başarılı biri, gelişmeleri yaz bize tekrar geçmiş olsun

X