Dr. Ferruh Bingül hakkinda bilgi

edacım yapıyormuş bugün sordum.Bu arada burnum çok güzel olmuş kızlar o kadar şişliğe rağmen:)

nevada burnunu beğenmene çok sevindim... şişler inince inş. bizde o güzel burnunu görürüz...

ya valla o şişler çok canımı sıktı kızlar,bugün iyice belirginleşti şişlikler umarım bir an önce iner ya:KK43:

arkadaşlar aranızda Ferruh Beye Labiaplasti yani Vajinanın uzun ve sarkık olan iç dudaklarını küçülttürme ameliyatı olan varmı.Yada Ferruh Bey bu Labiaplasti ameliyatını yapıyormu?Doktor araştırıyorumda. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim :uhm:

edacim bence doktorla görüsmende fayda var biz sana ne kadar anlatsak da sen görüsünce daha iyi karar verirsin ayrica hic utanmana gerek yok senin gibi bu konuda rahatsizligi olan bircok kadin var benim bir arkadasimda olmus cok memnun. ayrica ferruh bey gercekten iyi bir doktor görünce hak vereceksina. :)

nevada bende ferruh beye ameliyat olmuştum, burnun nasıl oldu memnunmusun?

canım valla daha 1 ay olmadı ama şimdilik bir sıkıntım yok.tabi ucuda şişlikler var hala ama şekil olarak şimdi bile gayet güzel görünüyor.çok şükür memnunum yani sende bir problem mi var?

Hayır nevada bende ferruh beye ameliyat oldum çok memnununm, ferruh bey harika bir doktor, iyi yıllar canım

aydancım sana da iyi yıllar:))) biraz geç oldu ama:))),
aydancım sen göğüs büyütme ameliyatı da olmuştun dimi?ben şimdi ufak ufak acaba demeye başladımda bu göğüs büyütme konusunda.)))

merhabalar bende burun ameliyati olmak istiyorum ama bir turlu kara veremedim ameliyat sonrasi bir felaketle karsi karsiya kalmaktan korkuyorum. burada yazismalardan takip edebildigim kadariyla Ferruh bey in iyi oldugunu anliyorum. benim sormak istedigim ameliyat sonrasi iz kalma ve nefes alamama gibi bir sorun yasama olabiliyormus. burada ameliyat olanlardan bu tur sikayet yasayanlar varmi acaba sayet benide bu konuda cesaretlendirirseniz cok memnun olacagim. herkese selamlar

Warda benim ameliyatımın üzerinden 1 buçuk ay geçti.İkinci haftadan itibaren nefes almaya başladım ki ameliyat öncesi sol tafaftan asla nefes alamıyordum.ameliyat sonrası çok rahat nefes almaya başladım.İz meselesine gelince,burnumda hiç bir iz yok,sadece burun deliklerimde küçültüldüğü için deliklerin altında belli belirsiz dikiş izleri var.Ama o da hergün biraz daha silikleşiyor.Şu anda ise asla anlaşılmıyor.İnan bana sandığımız kadar zor bir ameliyat değildi.En azından biz hastalar için:)))
aklında soru işareti yaratan herşeyi sorabilirsin canım.sevgiler.

merabalaar tam 1 ay once ferruh bıngul burun estetıgımı yaptı...amelyattan once nette cok fazla zaman gecırmıstım benım durumumdakıler ıcın bişeler yazmak ıstıyorum. oncelıkle ferruh bıngul cok guvenılır bır doktor kendısını rahatlıkla tavsiye ediyorum ayrıca burun estetıgını de tavsıye edıyorum.ferruh beye ben rınoplastı arkadasım burun ucu amelyatı olduk hem burunlarımızdan hem de hocanın yaklaşımından cok memnun kaldık.bu amelıyat hep aklımdaydı fakat cesaret edemedıgımden bır o kadar da uzaktı bayram tatılınde bır cesaret hallettım bu ısı 10 gunluk tatıl ıyıleşmem ıcın yeterlı oldu.oldukça kolay moraran bır cılt yapısına sahıbım ancak oyle anlatıldıgı gıb korku fılmı sahnelerı yok rahat olun 4.gunumde giyindim kuafore gittim dısarı cıktım :) ondan oncekı gunler de evde televızyon ınternet asla agrı sızı yok ameliyattan once bana da ımkansız gelıyordu ama yok..burnumla ılgılı tepkıler super :) hıc gerek yok sakın yaptırma dıyenler bakmaya doyamadılarını soyluyorlar, bandajlıyken alışveriş merkezlerinde doktorumu soranlar oluyordu.herseyden onemlısı ben cok rahatım sacıma makyajıma cok takıntılıydım sımdı tepede bır topuz yetiyor burun estetıgı getırısı oldukça buyuk bır amelıyat bence dıer estetık ameliyatlarla bır tutulmamalı.Ferruh Bey profılımı çok düzgün bir hale getirdi ayrıca tam aklımdaki gibi estetıklı oldugu asla goze batmayan,simetrik,yüzüme uyan cocuk burnu gibi sempatik bir burun yaptı.Bana da rahatlıkla tavsiye etmek düştü :)) herkese sevgiler

sana katılıyorum canım benim burnumu da ferruh bey yaptı ve çok memnunum,ağrı ,sızı,sıkıntı yok:)))

Nevada kusura bakma geç yazdım, meme büyütme ameliyatım çok güzel geçti, şu an çok mutluyum, korkulcak bişey yok, 2 gün sonra alışverişe gittim. ferruh bey harika bir dr

cok tesekkurler NEVADA gercekten cok korkuyordumm isin acikcasi yurt disinda oldugumdan dolayi birebir takip ve arastirma imkanim da yok bu nedenle de uzun suredir internette arastirma yapiyorum. ama burada iki doktur (reha yavuzer ve feruh bingul ) adinda tavisyelerin iyi oldugunu gordum. ve ikisi arasinda kararsizim ama ocak ayi sonunda ankarada olacagim ve ikisinide ziyaret etmeyi dusunuyorum. ayrica zamanimda kisitli eger ameliyat olursam 12-yada 13 gunde iyilesme ve bandajdan kurtulma durumum nedirr.. VE UZUN YOLCULUK YAPMAM GEREKECEK ....SIMDIDEN COK TESEKKURLER

canım bende bu site sayesinde karar verdim doktoruma.ve hiç pişman değilim,hatta göğüs büyütme ameliyatıda mı olsam diye düşünmüyor değilim,hazır doktorum iyiyken:) şimdi gelelim bandaj-alçı olayına.Ameliyattan sonra takılan alçı 7.gün çıkıyor ve onun yerine küçük bir bant takılıyor.Bu bantta sen duş aldığın için 5.gün falan çıkıyor.ben bant takıldıktan sonra dışarı çıkmaya başladım,arkadaşlarım alçıyla bile çıktılar ama ben 7 gün idare etttim:)geldiğinde de haberdar edersen elimden gelen desteği veririm canım sana.sevgiler

Tesekkur ederım nevadacım ocak sonu subat bası ankaradayımm daha bu sıtede yenı oldugum ıcın tam bılemıyorum ama contact numaralarımızı ve adreslerımızı paylasabılrsek aramak ısterım senı ... Gercekten cok tesekkur edıyorummm bana cesaret verdınnn ankaraya gelır gelmez eger basarabılrsem burun amelıyatı olmayı dusunuyorum cunku erteledıkce cesaretımı kaybedıyorum:))))
kendıne ıyı bak
sevgılerımle

biraz ilgisiz olacak ama arkadaşım ferruh bingül'e saç ekimi için gitmeyi düşünüyo. bu konuda bilgisi olan var mı?

tasarım yapıyor,bi de bi arkadaş saç ekimini sormuş ben iki kere şahit olmuştum valla zor bi olay

tşk nevada
ankaraya gittiğimde ferruh beyle görüşcem
hıfzı beyle aralarında seçim yapcam

X