Anadolu yakasnda doum iin hangi hastaneyi semeliyim

canım ben pendikte oturuyorum ve nene hatun hastanesine gidiyorum rutin kontrollerim için.doktorum da hilal bayram.çok memnunum doğumumu da burda gerçekleştirmeyi düşünüyorum inşallah.:nazar:

Merhabalar;

Bende kartal da özel umut hastanesine gidiyorum Birsen Hanımı tavsiye ettiler gittim ama o yoktu Gülsüm Hanım kontrol etti ve öyle kaldı çok mükemmel bir insandı çok memnundum ama oda doğum iznine ayrıldı. Bana kendisine doğum yaptıracak doktoru tavsiye etti Şeyma hanımmış galiba. Birsen Hanım a da gidebilirdim ama o kadar yoğun ki aynı anda içeri 4 kişi aldığını biliyorum ben beklerken görüyorum eşler içeri duruma göre alıyorlar ama yinede insanlar memnun demekki iyi doktor hakikaten. Odalarını görmedim bilen varsa yazabilirmi yada uyaracağınız bir konu varsa lütfen paylaşın arkadaşlar korkmaya başladım yavaş yavaş..

merhaba;
ben sema hastanesine gidiyorum. şeyma hanım daha önce ordaydı. ben memnundum kendisinden. umut hastanesinde annem kadın hastalıklarından operasyon geçirdi. doğumhane ve ameliyathanenin bir arada olduğunu, yatak sayısının az olduğunu ve çok küçük olduğunu söyledi. sema hastanesi dragosda, çok temiz. tavsiye ederim.

pendikte oturuyorum doğumum ve rutin kontrollerim için hangi hastaneyi önerirsiniz yardımcı olursanız çok sevinirim

merhaba canım bende 24 haftalık hamileyim benimki tüp bebek olduğu için kendi doktorumun muaynehanesinde kontrollerimi yaptırıyorum ancak dr.um bi hast bağlı olmadığı için önümüzdeki ay değiştirmeyi düşünüyorum ben doğumumu sema hast. düşünüyorum maltepede orada doğum yapan arkadaşlarım dr larından ve hast den çok memnun odalarınada gittim çok şık ve temiz ama fiyatlar biraz yüksekmiş duyduğuma göre...

Bende medipolü düşünüyorum doğum yapmak için.
Tecrübesi olan arkadaşlar paylaşabilir miiiiii?

ben herzaman devlet yada siğorta hastanelerinin daha iyi olduğunu düşünüyorum...
allah bir avazda kurtarsın hepinizi...

Arkadaşlar, H.Yeşim YERÇOK adlı bir doktor adı duyan var mı?
Onun hastası olan yada? Bu doktor hakkında bilgi lazım bana. Benim doktorum doğum iznine çıktı ve hala dönmedi. Benim de şimdilik yeni bir doktora ihtiyacım var maalesef.:uhm:

Merhaba Hanimlar Bende Erdem Hastanesine Gidiyorum Ama Dr. Memnun Değilim Bana Da önerebileceğiniz Bi. Dr. Var Ise çok Sevinirim.

kızlar ben medipole gidiyorum daha öncede yazmıştım çok memnunum drum çok ilgili istediğim zaman çekinmeden tel edebiliyorum ismi leyla altuntaş hastanede yeni doğan ünitesi son teknoloji bilmiyorum araştırın ama medipol gerçekten her konuda iyi.ücreti anlaşmalılarda 50 ytl

erguvan bende medipol leyla hnma gitmek istiyorum nolur bana yardımcı ol nasıl iyi bir doktor mu en önemlisi ilgilimi??? onlinesın umarım cvp yazarsın

canım mesajını inan yeni farkettim.leyla hanım çok tatlı bir dr başı örtülü çalışıyor bilgisine ve ilgisine çok güveniyorum cebinden istediğin zaman ulaşabiliyorum

ksinlikle çınar hastanesi içerenköyde sibel hnm var çok iyi bir doktor ben merterde oturuyorum ama arkadas tavsiyesiyle oraya gittim ve iyikide gitmişim hem fiyatlarıda uygun geçen sene 400 ytl ye sezaryanla doğum yaptım mutlaka oraya gitmelisin

Kizlar Yaaa Merhaba Bende Medipol Ya Da Hisar Hospital Düşünüyorum Varmi Hisar Hastanesine Giden

25 haftalık hamileyim.şimdiye kadar bütün muayene ve testlerimi hisar intercontinental de yaptırdım.dr um filiz topuz.çok memnunum.ama doğumu orada yapamayacağım.çok pahalı.bende hastane aramaktayım.ama durumunuz müsaitse hisarı tavsiye ederim.

arkadaşlarr bende anadolu yakasında oturuyorumm hem avrupa yakasında drum var hem anadolu yakasında.avrupa yakasında fatihteki medical parktaki esra hanıma gidiyorumm çok memnunum gidip gelmek biraz zor oluyor o yüzdenn her duruma göre kartalda oturdugum için burdada bir dr edindim umut hastanesinde şeyma hanıma gidiyorumm ilk zamanlarr çok sakin oluyordu kimden duyduysam iyi birisi ve memnunuz dediler.ama bu hafta gittigimizde gülsüm hanım olmadıgı için onun hastalarınıda şeyma hanıma yönlendirmişlerr o yüzden çok kalabalıktı. randevu sistemi ilede çalışmıyorlarr ve çok kalabalık oluyor birtek sıkıntım ondann.

Medipol Hastanesine giden ne kadar çok kimse varmış?
Randevu almak ve sıranın gelmesini beklemek büyük sorundur o halde.
Benim doktorum doğum iznine ayrıldığı için başka hastaneyegitmek zorunda kaldım.
Ama Leyla Hanım'ı bu kadar methettiğinize göre iyi bir doktor olmalı. Merak ettim vallahi.

bende hamileliğimin ilk aylarında umut hastanesi birsen hn.gidiyordum...ay kadın bakması ile anlatması 5 dk...ilk hamişlik insan hevesli oluyor soruyorsun 2 sn. cvp veriyor bir ayakta 5 kişiye bakıyor o kadar yoğun ki...yoğunluktan eşimi hiç içeri almadı...sinir ediyordu beni...tatlı dil ile işi götürüyordu doktorluğuna lafım yok....sonra arkadaşın tavsiyesi ile semiha şakir doğum evinin klinik şefi dr.birol bey'e gittim adamın özel muayenesi maltepe merkezde gidiyorum 1 saat ilgileniyor bana bebişe bakıyor bütün tahlillerim de devlet hastanesin de yapılıyor hiç ücret ödemiyorum....7.ayın içindeyim...ve çok memnunum...hastane olarakta dr. dragos şifa ile anlaşmalı...bir kaç altarnetifte var...en fazla 600 ytl ye hal ederiz ....anlayacağınız ben memnunum inşallah doğumum da iyi geçer....

kızlar ben de yarın umut hastanesindeki şeyme hanıma gideceğim muayeneye. ama arkadaşım bu hafta gitti çok kalabalıkmışfisfisfis dr tatlı biri, güleryüzlü.

bu arada biri sordu umutun muayene fiyatını 25 ytl.

bende hamileliğimin ilk aylarında umut hastanesi birsen hn.gidiyordum...ay kadın bakması ile anlatması 5 dk...ilk hamişlik insan hevesli oluyor soruyorsun 2 sn. cvp veriyor bir ayakta 5 kişiye bakıyor o kadar yoğun ki...yoğunluktan eşimi hiç içeri almadı...sinir ediyordu beni...tatlı dil ile işi götürüyordu doktorluğuna lafım yok....sonra arkadaşın tavsiyesi ile semiha şakir doğum evinin klinik şefi dr.birol bey'e gittim adamın özel muayenesi maltepe merkezde gidiyorum 1 saat ilgileniyor bana bebişe bakıyor bütün tahlillerim de devlet hastanesin de yapılıyor hiç ücret ödemiyorum....7.ayın içindeyim...ve çok memnunum...hastane olarakta dr. dragos şifa ile anlaşmalı...bir kaç altarnetifte var...en fazla 600 ytl ye hal ederiz ....anlayacağınız ben memnunum inşallah doğumum da iyi geçer....

arkadaşımmm bu dedigin dr nerdee dedigin konuda sana katılıyorumm benim dr şeyma hanım ama başlarda sakindi sonraları yogunlaştı iştee beklemek sinir ediyor eşimle gittigim için dediginiz gibi çok bakamıyor insan ilk heves görmek bakmak istiyorr. ben kendim devlet memuruyum bana drunuz hakkında bilgi verirseniz çok memnun olacagımm eger memnunsanız bende hemen drumuu degiştireyimm devlet hastanesi olmasıda çok iyi cvbınızı bekliyorum.

X