Anadolu yakasnda doum iin hangi hastaneyi semeliyim

Hanimlar Bende ümraniye Devlet Hastanesi Dr. Larindan Bi Tanesine Ulaşmak özeline Gitmek Istedim Ama Olmadi Giden Bilen Varsa Lütfen Yardim

aslicim sana özel msj attım cnm...okursan dr.ile ilgili görüşürüz....ben memnunum umarım sende memnun kalırsın çok iyi ilgileniyor kaç tane hastası olursa olsun sana özen gösteriyor bıkmadan tüm sorularına cvp veriyor üstelik devletin doktoru özel hastaneye doğuma da gidiyor paragöz bir adam değil...

gittiğin hastane de kuvez ve saire ne var sor ondan sonra karar ver sana yakın nene hatunu tavsiye ederim cihazlar çok önemli

selam kızlar ben de yunus emre ye gidiyorum üsküdarda.
selma songulalp doktorum ama pek de memnun değilim.
hastane cok iyi ama bilgi vermiyor doktor cok fazla.yine de devam ettim.bu hafta kongreye gitti doktorum gerci.bu kez diğer doktoru görecem bilgi veririm size.
erdem hastanesiyle alakalı da bir arkadasım sıkıntı yasadı erken doğumda.mahkemeye verdiler hastaneyi.
bilemiyorum herkes baska bir şey soyluyor.
bir feriha uygur u duydum çok iyimiş.ama altunizade polikliniğinde.

kolay gelsin heppinize...

anacım herkes bişey diyor....ne yapcaz bilinmez....allahım hayırlısıyla doğurmamızı nasip etsin...

yaa kızlar benim de kafam karıştı walla.....
Üsküdar Anadolu Has. de Dr. Nurcan Armağan a gidiyordum, dr çok iyi ama hast kalite ve kapasite olarak düşük geldi
Erdem Hast Emel Türkoğluna gitti tavsiye ile ama orada da dr. ilgisiz geldi biraz moralimi bozdu doğrusu (ben kese göründe yaşasınnn diye sevinç çığlıkları atmaya başlamadan sevincimi kursağımda bıraktı 'dur bakalım kapl atışlarını duyulcak mı henüz tam bi gebelik diemeyiz düşebilirde heveslenme falan gibi şeyler dedi sinirlerim boşaldı eve gittimağladım walla
Şimdi ne yapsam acaba ?

arkadaslar inanamiyorum size anadolu yakasinda tabiki bir numarali hastane zeynep kamil hastanesi kesinlikle orayi tercih edin , kuzenim enson orda dogum yapti muhtesem ilgilendiler ve super hersey var ve konunun tam yetkilileri orda inanin , tercih etmesenizde bir gidin gorun derim ben, turkiyede olsam kesin orda dogum yapardim , ben ve kardeslerimde prda dogmustuk zamaninda neyse
gercekten bebek ve dogum uzerine bir numara.

arkadaslar inanamiyorum size anadolu yakasinda tabiki bir numarali hastane zeynep kamil hastanesi kesinlikle orayi tercih edin , kuzenim enson orda dogum yapti muhtesem ilgilendiler ve super hersey var ve konunun tam yetkilileri orda inanin , tercih etmesenizde bir gidin gorun derim ben, turkiyede olsam kesin orda dogum yapardim , ben ve kardeslerimde prda dogmustuk zamaninda neyse
gercekten bebek ve dogum uzerine bir numara.

bende büyük kızımı zeynep kamilde doğum yaptım çok memnun kalmıştım

sağlıkcı olmama rağmen çok araştırdım ve ilk baştan beridir sema hastanesine gidiyorum çok da memnunum prof.dr.ahmet göçmenli

merhaba kızlar. bende üst kaynarcada nene hatun hastanesine gidiyorum. benim doktorum aylin akıncı. yani doğumları bilmiyorum ama ben gebe kalamadığım için gitmiştim. su an prolaktin tedavisi goruyorum. hastanenin tek sorunu rahim filmi olmaması(benim açımdan sorun tabi)
dediğim gibi aylin akıncı. şeker gibi bir doktor :)

arkadaşlar ben de 10 haftalık hamileyim fakat hastane araştırmasına şimdiden girdim.Şuan da ben kartal araştırma hastanesinin doç. dr. cem turan beye gidiyorum. tahminen doğumum kartal araştırmada olur. dr hakkında bilgisi olan varmı. daha önceden ona doğum yaptıran lütfen cevap verin.

Arkadaşlar merhaba;
Bende Anadolu Yakası Tuzla'da oturuyorum. 5 haftalık hamileyim ve doktor arayışındayım. Bana önereceğiz doktorları sabırsızlıkla bekliyorum. Gebelik test ile belirlendi ama güvenebileceğim doktor bulamadığım için rutin kontrol için gitmedim henüz. Yardımlarınızı bekliyorum . Sevgilerle

Merhaba
ben Kartal Umut hastanesinde Şeyma ARAZ a gidiyorum ve inanın çok memnunum herkese tavsiye ederim.Bende kısmet ederse 10 gün içinde doğum yapacağım.Doktorum çok güler yüzlü, herşeyi heran sorabiliyorum.Çok güveniyorum.Odasında bana istediğim kadar vakit ayırıyor ve bebeğimizin büyümesine gelişmesinde eşimde hep yanımdaydı.
Bazı doktorlarda eşler dışarıda bekliyormuş doktorları yeteri kadar zaman ayırmamasından şikayetçidir.
Ama inanın Doktorum çok ilgili istediğim saat arayıp soru sorabiliyorum.
Ben Umut hastanesi ŞEYMA ARAZ ı tavsiye ederim.
hepinize hayırlı doğumlar diliyorum.Kısmetse bende 10 gün içinde anne olacağım.
Sevgilerimle
tülin demir

Merhaba
ben Kartal Umut hastanesinde Şeyma ARAZ a gidiyorum ve inanın çok memnunum herkese tavsiye ederim.Bende kısmet ederse 10 gün içinde doğum yapacağım.Doktorum çok güler yüzlü, herşeyi heran sorabiliyorum.Çok güveniyorum.Odasında bana istediğim kadar vakit ayırıyor ve bebeğimizin büyümesine gelişmesinde eşimde hep yanımdaydı.
Bazı doktorlarda eşler dışarıda bekliyormuş doktorları yeteri kadar zaman ayırmamasından şikayetçidir.
Sevgilerimle
tülin demir

Merhaba
bende kartal umut hastanesine gitsemmi diye düşünüyorum şuan dragos şifaya gidiyorum pek içime sinmiyor 2,5 ay var doğuma
normal mi doğum yapacaksın şeyma hn. epidural normal doğum yapıyormu bilgin varmı bu konuda ve fiyatları nasıl biliyormusun

Pendikte ilkay Filzcan şiddetle önerebilirim gerçekten çok ilgili bir doktor ablaım 3 hamileliğinide o takip etti ediyor :))

Pendik Özkan hastanesinin yanında muay. var ayrıca bir çok hastaneyle anlaşması var
hangisini istersen orda doğum yaptırıyo
özkan hastanesiylede anlaşması var ablam orda doğum yaptı şimdi 17 hftalık hamile yine orda doğum yapmayı düşünüyü
sürekli hastaneye geliyo seni takip ediyo ilgileniyo herhangi bir şikayetin olursa hemen çözüm buluyo
önerebilirim canım
mua. ücreti 80 tTL...

Ben de 2007'de Özkan Hastanesinde doğum yaptım; Doktorum Enver Mete Ünal'dı ... epidural sezaryenle doğum yaptım ve hiçbir sıkıntı yaşamadım. Son güne kadar bir türlü doktoruma güvenmemiştim; ama ameliyat sırasında canlı olduğum için ve davranışlarını birebir görme fırsatım olduğu için çok memnun kaldım hastaneden de ve kendisinden de ... Pendik'te olanlara tavsiye ederim ...

arkadaşlar ben de 10 haftalık hamileyim fakat hastane araştırmasına şimdiden girdim.Şuan da ben kartal araştırma hastanesinin doç. dr. cem turan beye gidiyorum. tahminen doğumum kartal araştırmada olur. dr hakkında bilgisi olan varmı. daha önceden ona doğum yaptıran lütfen cevap verin.

CANIM bebişin hayırlı olsun doktoru tanımıyorum yorum yapamam ama hastaneyi iyi demiyorlar halamın gelini dogum yaptı orda kızı zor oldu normal dogumda artık günahlarını almayayım nasıl yaptırdılarsa cocugun başından aşagısında hareket azlıgı var cerrahpaşaya gittiler yeni zekasında bişi yokmuş ama mekanizmasında bozukluk var oda dogumdan olabilir demiş doktor doktorunu tanımıyorum o yüzden yorum yapamam ama sen güveniyorsan devam et canım

Merhaba
Sevgilerimle
tülin demir
evet benimde arkadaşım umut hastanesi birsen hanıma gitti oda riskli gebeydi ve inanılmaz memnun kaldı

mrb.arkadaşlar bende 19+3 ikizlere hamıleyim tüp bebek olduğu için işlemi yapan dr.a gidiyordum fakat hem beşiktaş bana çok uzak geldi bide erken doğum düşünülürse küvez için ssk ıle anlaşması olan hastane düşünüyorum.öncekı dr.um pendıkdeydı devlet hast.dr.u onun özel muaynanesine gidiyorum şuan necef hnm.doğum için de medipol u düşünüyoruz medıpolde doğum yapan arkadaşlar nasıl memnunmuydunuz hastaneden.

X