Maske Tarifleri Doğal cilt sıkılaştırıcı

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

tilsim72

Kuzusuna ve kocasına Aşık
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2007
351
4
1 yumurta sarısı
1 tatlı kaşığı bademyağı
1 çorba kaşığı bal
ve mercimek büyüklüğünde tereyağını bir kapta krem kıvamına gelinceye kadar karıştırın.Göz çevresi hariç yüzünüze ve boyun bölgenize sürüp 10-15dk bekleyin.ılık suyla durulayıp havluyuda ılık suyla ıslatın ve tampon yaparak kurulayın.. ve ardından gül suyu sürün.. farkı göreceksiniz:teytey:a.s.

Canım ben kullanıyorum ve emin ol çok iyi geliyo..vücuduma nıvea nın bi ürününü kullanıyorum:1closedeyes:..ben dene derim gün aşırı veya her gün de kullanabilirsina.s

Canım ben kullanıyorum ve emin ol çok iyi geliyo..vücuduma nıvea nın bi ürününü kullanıyorum:1closedeyes:..ben dene derim gün aşırı veya her gün de kullanabilirsina.s

tıılsım sen ne kullanıyorsun bu verilen tarifi kullandın mı yoksa sadece nivea mı?

tereyağımı?
ay cildim yağlı. sanki onu sürersem dahada yağlandırır diye düşünüyorum.

Merhabalar,en güzel ve kesin sıkılaştırma yöntemi kesinlikle spor arkadaşlar. sporsuz bu iş çok zor

yüz için bol su içip,sürekli gözeneklerin açık olması için temizlenip nemlendirici sürülmesi gerekiyor

dr murad ürünleri kullanmaya başlamıştım ilk başta memnundum ama şu son 1 aydır cildim mahvoldu birazda psikolojik sıkıntılarda var tabi.ama çene kısmımda aşırı derecede leke oldu ve geçmiyo yüzüm alı al moru mor gibi bişey oldu canım çok sıkılıyo kullandıgım ürünleride bırakacam doğal şeyler denemek istiyorum.tavsiyesi olan varsa....

badem yagini yuze surmek yanlis bence ,bir de tuylerle ugrasmayalim sonra:) ama ben bir sey okumustum,zeytinyagi sabunuyla yuzu yikadiktan sonra bir kac damla limonu yuze surerseniz cildi sikilastirir diyordu ,ben kozmetik temizliyiciler ve kremlerle dogal seyleri de kullanmayi seviyorum .zeytinyagi sabununu kullanirim ama limonu cilde surmek korkuturdu beni ta ki nurgul yesilcay in cildine limon surdugunu duyana kadar ,ben de haftada bir ,bir kac damla limon suruyorum cildi temizledikten sonra

X