Üçüz Sahibi annenin hafta hafta gelişimi

soytarxix

Deniz Anası :))
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2007
6.198
1
41
karnının son hali baya kötüymüş ya

36pics137592at4.jpg

oo ne fena olmuş yaa o nasıl düzelicek korktum yaa iy ki tek bebeğe hamileyim :))..kendisi hiiç kilo almamış karın mubarek büyebildi kadar büymüş

Ayy Tühh Tühh Vahh Vahh Ayy Ne Dicemi şaşirdim :1shok::1shok:KK70:oğumdan Sonra Ne Olmuş Karni öyle Allahtan 3 üzlerim Olmayacak ..:dance:

inanmıyorum ya bi tanesi bile hamilelikte canıma ot tıktı üçünü düşünemiyom bile :bbo:

ay yazık yaaa hele 27, haftadan sonra karnının catlaması baya bellı oluyo

:1shok: Aman Yarebbim o ne hal öyle. Şu veletler annelerini ne hale sokmuşlar. Ay nasıl düzelecek o karın öyle. Dağlara taşlara yarebbim.

aman allahım ya.o ne hal öyle yaaa.....şok oldum valla.bende kandi çatlaklarıma bakıp üzülüyordum...yarabbimmmm ne hale gelmiş yaaaa...ben bi taneyi zor taşıyorum valla o üç taneyi çok iyi taşımış....

yok ya kızlar tüy felan değil onlar düpedüz çatlak çok kötü olmuş bence
çok iyisinden bi estetik cerah bulması lazım...vallahi çok yazık şükür olsunki
bende kendi halime üzülüyordum gerçekten...

aman yarabbim ne olmuş bu kadına aman aman bende ıkı tane catlak oldu dıye kendımı yırtıyorum ya bu kadın ne yapsın allahımmm iyiyki tekiz benim ki

mahfolmuş kadın! şimdi o üç bebeğin vızırtısından ruh hali zaten mahfolmuştur yorgunluk uykusuzluk, e vücudu da mahfolmuş! kadında ne ruh kalmış ne beden! bu ne yaa! kilo kilo diyip duruyourz al işte kaıdnda bi gram fazlalık kalmamış ama kadınlıktan çıkmış ya! estetik te kar etmez ona. üzüldüm valla. ikiz üçüz isterdim hep! kesinlikle vazgeçtim!

Inanilmaz Büyümüş Ve çatlamiş. Tek çocuk Gibi Olmaz Tabi Ama Hiç Bukadarini Da Görmemiştim...

X