bilgisayar zararlı mı?

Gkcn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
1.720
14
bir dergide bilgisayırın hamileler için zararlı olduğu yazıyor.ultraviyole ışınları yaydığı için.bilgisi olan var mı?

internet bağımlısı ben gebeliğim boyunca bilgisayardan uzak durdum canım.

valla bilmiyorum ama eğer öyleyse benim aldığım ışını kimse almamıştır herhalde.bütün gün hep bilgisayar başındayımm

bende hep bilgisayar başındaydım ne yaoalım yani çalışıyorduk

valla bilmiyorum ama eğer öyleyse benim aldığım ışını kimse almamıştır herhalde.bütün gün hep bilgisayar başındayımm

AL BENDEN DE OKADAR CANIM GEBELİĞİMİN BAŞINDAN BERİ HEP BİLGİSAYARLA İÇ İÇEYDİM.

araştırdım biraz aşırı olmamak kaydıyla kullanılabilirmiş.biraz içim rahatladı.

Kablosuz Zararli Cnmmmm Kisirlik Bile Yapabiliyor Hele Hamilelere çok çok Zrarliii

cok gerekmedikçe kullanmamak lazım ozaman.

evet cnm erkeklerde de kızırlığa yol açıyormuş.özellikl hamişler daha uzaktan kullanmalı kucağa falan koymamak lazım kablolu tercih olmalıııııı

Güldencim Kizin Kocaman Olmuş Maşallahh..pek Tattli Ayy Ben Yerim Onuu..

kızlar ben yandım o zaman
benim işim sürekli bilgisayarla
dr a sordum
birşey yapmaz dedi ama
kafam karıştı şimdi de

Ya Bende Zararsiz Diye Okumuştum.benim Işimde Bilgisayarla Allah Korusun Meleklerimizi.doktorda Hiç öyle Bişey Demedi.

canım bı cok yerde okudum zararı oldugunu sanmıyorum bı tane lınkı yollıyayım bak aklında suphe varsa ınternetten arastırabılırsın

calla bnde sabahtan akşama kadar pcx başındayım allah aemanet dr umda bilioyr pc min oldugunu söylemedi banada bişey dr umd ahamilelik geçirdi ve masasında pc si var elbette allahın iziniyle bişey olmaz

Ana benimki laptop birde hep kucagimda arti kablosuz internet ve hamileligim boyunca hep laptopun basindaydim.Ne olcak simdi ya icime kurt dustu :KK43:((

Ana benimki laptop birde hep kucagimda arti kablosuz internet ve hamileligim boyunca hep laptopun basindaydim.Ne olcak simdi ya icime kurt dustu :KK43:((

benim de aynı... çok yakınlaştırmazsan kendine ve de işin bittiğinde modemi kapatırsan biraz daha önlem almış olursun.. ben de hep kucağıma alırdım laptopu.. eşim kızdı.. bi daha böyle kullanırsan kırarım bilgisayarı dedi... ben de biraz daha dikkat etmeye çalışıyorum. tamamen etkilenmemesi olanaksız ama etkilenmeyi ne kadar aza indirsek o kadar iyi...

X